Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nikola57

Operacja głowy

Polecane posty

Witam.

Dwa tygodnie temu, miałam operację głowy, przepuklina oponowo mózgowa. Odrazu po wybudzeniu, czułam zdretwialą twarz po prawej stronie. Myślałam że znieczulenie jeszcze trzyma. Niestety to drętwienie utrzymuje się cały czas. Oko mam lekko powiększone, kącik ust opadniety, zęby , nos podniebienie, policzek po tej stronie wszystko zdretwiale.  Nie czuje też smaku i zapachu. Neurochirurg poinformował mnie że taka sytuacja może wystąpić ale i nie musi że może minąć za tydzień lub nawet i za pół roku ale i może zostać.  Chciałam zapytać,  czy ktos miał podobna sytuację i jak sobie radził w niej. Czy długo utrzymuje się taki stan? czy przechodzi po jakimś czasie? 

Uciążliwe bardzo jest funkcjonowanie w takim stanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nikola57 napisał:

Neurochirurg poinformował mnie że taka sytuacja może wystąpić ale i nie musi że może minąć za tydzień lub nawet i za pół roku ale i może zostać. 

Specjalista już Ci udzielił odpowiedzi, którą brzmi: "nie wiadomo". Czego jeszcze oczekujesz? Fałszywej otuchy? Pogódź się z tym, zaakceptuj a będzie żyło się lepiej. Jeśli się poprawi to tylko dodatkowo się ucieszysz. Znane są przypadki, znacznie poważniejszych problemów i powrotów do zdrowia po wielu latach, więc nadzieja zawsze istnieje. Człowiek to nie skała. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemetiisto napisał:

Specjalista już Ci udzielił odpowiedzi, którą brzmi: "nie wiadomo". Czego jeszcze oczekujesz? Fałszywej otuchy? Pogódź się z tym, zaakceptuj a będzie żyło się lepiej. Jeśli się poprawi to tylko dodatkowo się ucieszysz. Znane są przypadki, znacznie poważniejszych problemów i powrotów do zdrowia po wielu latach, więc nadzieja zawsze istnieje. Człowiek to nie skała. Powodzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie oczekuję otuchy. Liczę raczej na odpowiedź osób, które miały podobną operację i dolegliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, nikola57 napisał:

Nie , nie oczekuję otuchy. Liczę raczej na odpowiedź osób, które miały podobną operację i dolegliwości. 

Cześć odpowie Ci, że im przeszło a część, że nie przeszło. Nic Ci to nie da bo każdy organizm jest inny i uszkodzenia nerwów u każdego są inne. Neurochirurg już Ci wszystko wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×