Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Prawdomówny

Homoseksualizm - zaburzenie czy coś fajnego?

Polecane posty

Ja jestem zdania, że homoseksualizm jest gorszy od heteroseksualizmu, bo hetero w przeciwieństwie do homo mogą mieć własne dzieci. Nie chcę obrażać ludzi homoseksualnych, ale taka prawda - hetero jest lepsze moim zdaniem. Chłopak + dziewczyna = porządna rodzina! 😀

Edytowano przez Prawdomówny
Drobne poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy kazdy musi mieć dzieci? Wg mnie nie,a wiele heteroseksualnych ludzi nie powinno mieć dzieci biorąc pod uwagę to co się dzieje w tych "porządnych rodzinach". Jesli dwoje ludzi chce byc ze sobą to plec nie ma znaczenia,a obcym ludziom nic do ich życia intymnego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2021 o 16:11, KateZRzeszowa napisał:

A czy kazdy musi mieć dzieci? Wg mnie nie,a wiele heteroseksualnych ludzi nie powinno mieć dzieci biorąc pod uwagę to co się dzieje w tych "porządnych rodzinach". Jesli dwoje ludzi chce byc ze sobą to plec nie ma znaczenia,a obcym ludziom nic do ich życia intymnego.

Faktycznie są rodziny heteroseksualne, które lepiej żeby nie miały własnych dzieci np. takie w których rodzice piją dużo alkoholu i się kłócą o byle co. Jednak takie porządne osoby o orientacji hetero, które są inteligentne i grzeczne to według mnie powinny mieć dzieci, żeby swoją mądrość i dobroć przekazano następnym pokoleniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Prawdomówny napisał:

Faktycznie są rodziny heteroseksualne, które lepiej żeby nie miały własnych dzieci np. takie w których rodzice piją dużo alkoholu i się kłócą o byle co. Jednak takie porządne osoby o orientacji hetero, które są inteligentne i grzeczne to według mnie powinny mieć dzieci, żeby swoją mądrość i dobroć przekazano następnym pokoleniom.

Co to znaczy że porządne osoby są hetero i są inteligentne i grzeczne 🤣 te porządne w nocy robią takie same rzeczy jak homoseksualiści tylko ich nikt się o to nie czepia. A już o inteligencji i grzeczności pisać nie będę... ludzi nie definiuje się przez to jakiego maja partnera i co robią w nocy. Tylko przez to jakimi są dla innych. Na dobrą sprawę hetero tez nie każde dobre,bo jak hetero gdzie on jest z porządnej pobożnej rodziny...a ona Ukrainka. To skaza na rodzie. Albo ona z dobrej rodziny co niedzieli do kościoła chodziła a on Turek 😉 

Ludziom nigdy nie dogodzisz,zawsze się do czegoś ofiarują więc może żyj i daj życ innym,a reaguj kiedy krzywda się dzieje,a nie kiedy dwie kobiety są ze sobą szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm mi nie przeszkadza i nie uważam tego za nic złego, aczkolwiek jestem przeciwna adopcji dzieci przez pary homo.

Prawdziwa patologia i odklejenie od rzeczywistości to transseksualizm i to należy zwalczać. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marinero napisał:

Problem w waszym, rozumowaniu jest taki ze nie rozumiecie ze to sa tacy sami ludzie jak wszyscy a nie zadne zboki czy dziwolagi.To Natura a jak kto woli P/an B/og  je stworzyla w ramach mutacji genow .W kazdej populacji  nowego zycia  np wsrod biedronek czy zolwi itd itp pojawia sie ok 10%   osobnikow ktorzy sa zorientowani seksualnie na  osobnikow tej samej plci i tak jest od wieki wiekow .Wsrod zwierzat tak jest i wsrod ludzi.Bylo, jest i bedzie .

O tym ze jest to efekt dzialania biologii swiadcza fakty obserwowane wsrod kobiet w pierszym trymestrze ciazy.Jesli maja poziom testosteronu nizszy od tzw sredniego to  rodza homoseksualistow .To sa fakty .

Ko/sci/ol zas w imie klamstwa szerzy po prostu dezinformacje .Celem jest nie podwazanie swego  wczesniejszego stanowiska ze to "choroba".Tak bylo i z teoria Kopernika.Dopiero w XX w uznano ze jest jednak prawdziwa. Szamani kat/olscy nie sa zadnym wiarygodnym zrodlem informacji bo oni zwyczajnie sa niewyksztalceni w naukach biologicznych. Gadaja to co jest korzystne dla szamanow  a nie dla ludzi.

Od wiekow interes ka/toli  nigdy nie byl interesem ludzkosci 

Nie jestem wierząca, po prostu kieruję się w życiu rozsądkiem. Nikt mi nie wmówi, że baba uważająca się za faceta i odwrotnie, to coś normalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2021 o 18:15, Prawdomówny napisał:

to według mnie powinny mieć dzieci

Co jeśli według nich, nie powinny? Też są gorsze?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Second Floor napisał:

Nikt mi nie wmówi, że baba uważająca się za faceta i odwrotnie, to coś normalnego

To co myślisz, nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Second Floor napisał:

jestem przeciwna adopcji dzieci przez pary homo.

Tak bez powodu czy potrafisz to umotywować? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×