Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Damvr6

Ja, moja kobieta, i koleżanka. Pomocy

Polecane posty

Witam, jestem tutaj nowy. Potrzebuję żeby ktoś się wypowiedział. Nie wiem jak odbierać takie zachowanie swojej kobiety.  W skrócie jesteśmy na wyjeździe ja z moją i jej koleżanką. Wieczorem wypiliśmy razem po drinku. Zaczął się temat koleżanki że cche kogoś poznać.. Moja kobieta dała pomysł załóż  tinder. Po chwili tak też się to stało. Pomogła jej bo kiedyś miała, zdjęcia dodane i zaczyna się zabawa. Wybierają razem dla niej faceta no okej jeszcze nie widzę problemu. Ale po chwili moja się wkręciła i wyglądało to w ten sposób że moja wybierała tak jak by dla siebie.. I teksty typu

" ooo ten fajny dawaj go"  

"ooo ten ten ten" 

"mmm ten jest zajebisty" 

"o ten ten ten ten." 

Przy czy sama dawała im te plusy.. 

Czy to jest normalne????? 

 

Edytowano przez Damvr6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Damvr6 napisał:

Czy to jest normalne????? 

Raczej tak , a że było to wszystko przy Tobie to tym bardziej normalne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Normalne. 

Hm jak byś się czuła jak by twój facet przy kolegach podniecał się innymi kobietami w twojej obecności? I komentował która by wybrał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Damvr6 napisał:

Hm jak byś się czuła jak by twój facet przy kolegach podniecał się innymi kobietami w twojej obecności? I komentował która by wybrał? 

To normalne teksty. Jestes przewrazliwiony. Wybierala dla niej nie dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

To znaczy że nie ma nic do ukrycia i czuje się swobodnie..

Trzeba było się przyłączyć do komentowania albo wyjść i zająć się czymś innym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Damvr6 napisał:

Witam, jestem tutaj nowy. Potrzebuję żeby ktoś się wypowiedział. Nie wiem jak odbierać takie zachowanie swojej kobiety.  W skrócie jesteśmy na wyjeździe ja z moją i jej koleżanką. Wieczorem wypiliśmy razem po drinku. Zaczął się temat koleżanki że cche kogoś poznać.. Moja kobieta dała pomysł załóż  tinder. Po chwili tak też się to stało. Pomogła jej bo kiedyś miała, zdjęcia dodane i zaczyna się zabawa. Wybierają razem dla niej faceta no okej jeszcze nie widzę problemu. Ale po chwili moja się wkręciła i wyglądało to w ten sposób że moja wybierała tak jak by dla siebie.. I teksty typu

" ooo ten fajny dawaj go"  

"ooo ten ten ten" 

"mmm ten jest zajebisty" 

"o ten ten ten ten." 

Przy czy sama dawała im te plusy.. 

Czy to jest normalne????? 

 

to jest tak jak z facetami... i kobiety tez tak mają.. to że jesteście w parze i jesteście zajęci, to nie znaczy że idąc ulicą widzisz że laska ma fajne cycki? albo długie nogi? widzisz, nie oślepłeś. ona też nie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak jestem przewrazliwiony, poprstu od jakiegoś czasu mam jakieś powody. Nie mam z kim o tym porozmawiać czy coś jest normalne czy nie. Chociaż byłem w 5 letnim związku ale zostałem zdradzony. Miałem zaufanie do tej nowej kobiety do póki mnie raz nie okłamała. Miała być u koleżanki a była na domówce, po czym się przyznała rano dopiero, wybaczyłem jej to. Ale ostatnio zrobiła na mnie wrażenie jedna wiadomość. Ogólnie sprawa wygalda tak że ma dostać mieszkanie od swoich rodziców, jest już kupione i we wrześniu "mamy" dostać klucze. I ona ma jakiegoś kolegę od kilku lat często piszą o różnych sprawach o ostatnio wziąłem jej tel i jak się pokłóciliśmy ostatnio  o coś napisała do niego taka wiadomość.   "Wiesz ja go kocham i mi na nim zależy, ale tak szczerze między nami to nawet gdyby tak nie było, musiała bym się rok przemęczyć- inaczej nie dostanę mieszkania"..... I już jestem tak przewrazliwiony ze nie umiem sobie poradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Grzebiecie w cudzych telefonach to macie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem sprawdzam bo chce być już pewny i się ustawić, zuafam jak będę miał powody. Z tamtej wiadomości tłumaczyła się w ten sposób że była w nerwach i napisała że kocha, ale było też tam słowo gdyby tak nie było.. I się tym podpiera. Druga sprawa do tego samego faceta jak i i innych kolegów wysłała np zdj jak jest w ...ence i mocno jej stoją sutki.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Damvr6 napisał:

"Wiesz ja go kocham i mi na nim zależy, ale tak szczerze między nami to nawet gdyby tak nie było, musiała bym się rok przemęczyć- inaczej nie dostanę mieszkania"

Już sam fakt że jest osobą która była by w stanie być z kimś na kim jej nie zależy tylko po to aby dostać mieszkanie dobrze to o niej nie świadczy. Jedno jest pewne na pierwszym miejscu stawia kasę a uczucia są dla niej miej ważne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Damvr6 napisał:

Nie wiem sprawdzam bo chce być już pewny i się ustawić, zuafam jak będę miał powody. Z tamtej wiadomości tłumaczyła się w ten sposób że była w nerwach i napisała że kocha, ale było też tam słowo gdyby tak nie było.. I się tym podpiera. Druga sprawa do tego samego faceta jak i i innych kolegów wysłała np zdj jak jest w ...ence i mocno jej stoją sutki.. 

Jest yebnieta wiec zakoncz to zanim zajdzie za daleko. Jak jest chojnia to ta chojnia sie nir zmieni z czasem w cos lepszego. Bedzie tylko gorzej. Twoja sprawa czy dalej chcesz byc frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

A czytacie wy ze zrozumieniem ?

Oni oboje mają dostaw wspólne mieszkanie od swoich rodziców

i pani, i pana ! Także każda rodzina sponsoruje swojego dzieciaka 

No i? Kazdy chciałby dostac mieszkanie od statych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ty sobie chłopie rozsądnie te baby wybierasz? Bo chyba coś nie bardzo ...

Nawet jak się rozstaniecie to mieszkanie można sprzedać i podzielić albo osoba która zostaje na kwadracie spłaca ta drugą połowę ...

Jeśli masz takie podejrzenia i dylematy to znaczy że nie chcesz z nią mieszkać 

Ona dostaje to mieskanie od rodziców w prezencie.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Napisała do obcego faceta że kocha swojego faceta ! To się nie liczy ?! 

Liczy się ale napisała później coś innego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ale tu nie ma frajera , oboje jak te sempy czekają na darowiznę od rodziny.

On jest zazdrosny, ona flirciara , ale oboje łasi na kasę rodziców 😄

trafil swój na swojego! 

 

No  nie bo ja mam gdzieś jej mieszkanie, mi na tym kompletnie nie zależy, gdybym szedł po to mieszkanie to bym miał wszystko gdzieś i nie było by mnie na forum.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A czytacie wy ze zrozumieniem ?

Oni oboje mają dostaw wspólne mieszkanie od swoich rodziców

i pani, i pana ! Także każda rodzina sponsoruje swojego dzieciaka 

Niee!!!!! Ona dostaje mieszkanie od swoich rodziców tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Damvr6 napisał:

Liczy się ale napisała później coś innego... 

Eh, no niefajnie to wszystko wygląda, niby nic, ale jednak jakiś niesmak jest... Jeszcze do września to się duże "dżezy" mogą odstawić także sam zobaczysz. Im bliżej ona będzie celu (mieszkania) tym będzie pewniejsza i wtedy zobaczysz co i jak się będzie zachowywać, także przyglądaj się bacznie i potem zdecyduj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Napisała do obcego faceta że kocha swojego faceta ! To się nie liczy ?! 

No nie wiem , może się liczy ale sam fakt tego że nawet gdyby nic kompletnie do niego nie czuła i miała go gdzieś to była by z nim dalej tylko po to aby dostać mieszkanie od rodziców jest dla mnie nie do przyjęcia , odrazu wiadomo że najważniejsze dla niej w życiu są pieniądze...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A czytacie wy ze zrozumieniem ?

Oni oboje mają dostaw wspólne mieszkanie od swoich rodziców

i pani, i pana ! Także każda rodzina sponsoruje swojego dzieciaka 

Ja z opisu zrozumiałam że to ona ma dostać a nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

To łatwo można sprawdzić . Takiemu człowiekowi się charakter nie zmieniaj z dnia na dzień. Tym bardziej facet chyba nie wie z kim się zadaje i wskoczył do łóżka przypadkowej kobiecie ...

Dlaczego odrazu przypadkowej ? Niektórzy latami tkwią w związkach nie wiedząc co tak naprawdę kieruje partnerem/ką.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

No to jaki problem? Żadnej swojej kasy w tym nie topisz.

A dziewczyna jeśli zechce to može cię zostawić równie dobrze za tydzień, za miesiąc, za rok czy za dwadzieścia lat albo nigdy ...tego nikt nie wie 

Jaki masz problem ?

Podejrzewam że problemem nie jest kasa tylko brak zaufania do partnerki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie doceniasz ludzi. Niektórzy tkwią latami w takich związkach i doskonale wiedzą z kim mając do czynienia 😄

To wiadomo że są tacy którzy tkwią dobrze wiedząc jaka jest prawda , ale są też tacy którzy nie wiedzą i żyją latami w nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie za bardzo Cie szanuje ta Twoja dziewczyna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×