Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasia98

Wątpliwości po 7 latach związku...

Polecane posty

Witajcie.

Mam niecałe 23 lata a mam już za sobą staż 7-letniego związku. A właściwie jestem w trakcie trwania tego stażu. Jesteśmy w narzeczeństwie 3 lata. Przez chwilę był w planach ślub, wesele, był  moment że jeździliśmy po salach weselnych ale temat zniknął po podsumowaniu kosztów jakie się z tym wiążą. 

Właściwie to się nie kłócimy,  on właściwie nie ma swojego zdania. Prawie o wszystkim muszę ja decydować czy choćby planować lub realizować ten plan. On jest bardzo spokojnym człowiekiem nawet bym powiedziała że "za bardzo". Wśród znajomych ciężko jest żeby sam zarzucił temat, ponieważ należy do tych wstydliwych osób. Od samego początku był mało rozmowy w towarzystwie, nawet podczas rodzinnego spotkania nie potrafi ciągnąć tematów. Czasami mam wrażenie, że czeka aż ktoś narzuci jakiś temat.  Ogólnie jest bardzo dobrym człowiekiem, chętnie pomaga, nie żałuję pieniędzy i w ogóle.

O był krótki opis naszego związku oraz jego osobowości.

Ostatnio mam problem, ponieważ zaczynam mieć wątpliwości co do przyszłości naszego związku. Oczywiście seks jest bardzo ważny w każdym związku, ale zauważyłam, że nie potrafi on narzucić innego tematu oprócz właśnie stosunku. Chciałabym mieć osobę z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim, żeby ten temat mógł być ciagniety z zainteresowaniem A nie że tylko o sprawach lozkowych. 

Zadaje sobie to pytanie..  skoro po 7 latach związku on narzuca tylko temat seksu, to co będzie po 10, 15, 20 latach...? Będziemy ciągle rozmawiasz o seksie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kasia98 napisał:

co będzie po 10, 15, 20 latach...? Będziemy ciągle rozmawiasz o seksie

Nie będziecie w ogóle rozmawiać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej taki gimnazjalny "love" niz zwiazek... po prostu wiekszosc takich relacji jest do niczego, zle rzutuje na zycie czasem, mysle ze powinno byc nawet zakazane wiazac sie jakos na powaznie do 20 rz bo to glupi okres, sama wiesz ze z tego nic nie bedzie, tylko pewnie nie potrafisz i nie wiesz jak to zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, downhilll napisał:

jak czytam te tematy to sie zastanawiam czy sa ludzie którzy sie wiążą z miłości, chyba bardzo mały =

Bo Ty się z miłości nie związałeś, co nie? 😅 

Nie odpisuj. Pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Nie będziecie w ogóle rozmawiać.

marnie widze ten związek, jak to 7 lat przetrwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jako nastolatka związałaś się z nim. Nie wróżę przyszłości. Będzie tylko gorzej. Tym bardziej że on nie zagaduje o ślub jakby nie było to ważne. Skoro nie działa w tym kierunku to nie do końca tego chce moim zdaniem. Statystycznie najczęściej takie związki kończą się rozwodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ja uważam że ślubów powinno się udzielać na maksymalnie 10 lat i rozwiązywać z automatu po upływie ważności aktu.

Może to i zabawne ale tak jest że w okolicy 10 lat przychodzi jakiś poważny kryzys i dużo związków się wtedy rozpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno korzystaj z zycia🤦🏼‍♀️😊 jesteś jeszcze młoda i piekna😜 za 10 lat weźmiesz ślub i na stare lata będziesz wspominać co robiłaś jako młoda dziewczyna😎🤔bez tej kuli u nogi😜

a teraz tylko sex wam w głowach😂😂😂😂 a gdzie życie ? No Gdzie ??? ( pytanie bez odpowiedzi) 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×