Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinaasd

Simply Diet UWAGA opinie i efekty

Polecane posty

Staram się z mężem o dziecko od dłuższego czasu. Niestety ja i on jesteśmy bardzo otyli, nie ukrywam że tutaj kilogramy mają znaczenie. Byłam na kilku konsultacjach u lekarza i każdy jednoznacznie dawał nam diagnozę, żeby schudnąć.
Co sądzicie o suplementowaniu Simply Diet?
Czy takie diety są bezpieczne i drugie pytanie czy dają jakieś efekty?

Może jest tutaj ktoś kto korzystał z Simply Diet? Na co mam uważać przy braniu takich diet/tabletek? Ewentualnie co innego byście mi polecili? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zmianę nawyków zywieniowych i nie mam na myśli diety. Tylko brać pod uwagę co i ile się je..do tego aktywność fizyczna codziennie. Najlepiej zapytaj lekarza co suplementować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak dagmarAA zgadzam się, można coś suplementować, ale nie oczekiwać że tabletki Ci pomogą. 

Ja od pewnego czasu zaczęłam śledzić Niebrzuszek  na facebook i yt i muszę przyznać, że bardzo dużo rzetelnych informacji na temat odchudzania. Chłopak sam schudł około 30 kg i utrzymuje to przez kilka lat bez efektu yoyo - wszelkie diety w moim przypadku prowadziły niestety do tego efektu. 

Sport/zdrowe nawyki i na pewno uda wam się. Jeżeli nie to warto zrobić badania. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, paulinaasd napisał:

Staram się z mężem o dziecko od dłuższego czasu. Niestety ja i on jesteśmy bardzo otyli, nie ukrywam że tutaj kilogramy mają znaczenie. Byłam na kilku konsultacjach u lekarza i każdy jednoznacznie dawał nam diagnozę, żeby schudnąć.
Co sądzicie o suplementowaniu Simply Diet?
Czy takie diety są bezpieczne i drugie pytanie czy dają jakieś efekty?

Może jest tutaj ktoś kto korzystał z Simply Diet? Na co mam uważać przy braniu takich diet/tabletek? Ewentualnie co innego byście mi polecili? 

Nigdy nie słyszałem o tej diecie, ogólnie teraz na topie jest ich wiele. Warto dbając o zdrowie - nacisk kłaść na aktywność fizyczną. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy starasz się o dziecko itp, moim zdaniem wato dbać o zdrowie w każdym etapie życia. Nie tylko odchudzać się do wesela i przed zajściem w ciąże. Niestety sporo kobiet ma takie myślenie, ale domyślam się że nadwaga jest jednym z problemów, które to wam utrudnia. Więc najpierw badania a później warto zadbać o aktywność fizyczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, moniass napisał:

Właśnie jak dagmarAA zgadzam się, można coś suplementować, ale nie oczekiwać że tabletki Ci pomogą. 

Ja od pewnego czasu zaczęłam śledzić Niebrzuszek  na facebook i yt i muszę przyznać, że bardzo dużo rzetelnych informacji na temat odchudzania. Chłopak sam schudł około 30 kg i utrzymuje to przez kilka lat bez efektu yoyo - wszelkie diety w moim przypadku prowadziły niestety do tego efektu. 

Sport/zdrowe nawyki i na pewno uda wam się. Jeżeli nie to warto zrobić badania. 

Też znam  i polecam świetne podejście do tego tematu , bez diet i trenera personalnego.

Sama od dłuższego czasu szukałam złotego środka - szukałam tabletek i chodziłam na siłownie. Chodzenie na siłownie szybko mi się znudziło  , może nie potrafiłam obsułgiwać większości maszyn. W każdym razie ćwiczę w domu i zwracam uwagę na kaloryczność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simply Diet na czym polega ta dieta? 

 

Kiedyś interesowałam się tematem diet, ale szybko znudziło mi się gotowanie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oliewka napisał:

Simply Diet na czym polega ta dieta? 

 

Kiedyś interesowałam się tematem diet, ale szybko znudziło mi się gotowanie 😞

To są kapsułki na odchudzanie z tego co kojarzę. Nie oceniam, ale wolę suplementować omega 3, tran, witaminę d i c i tak mi jest dobrze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kamilwereszczynski napisał:

a ogólnie ktoś z was jest na jakiejś diecie i genralnie pochwalacie diety czy jesteście przeciwni? 

ja jestem przeciwnikiem diet, jeść zdrowo i z głową tak, ale przechodzenie na diety typu:

wstaję o 6, bo muszę zjeść jogurt naturalny z pomarańczą - absolutnie nie pochwalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, paulinaasd napisał:

Staram się z mężem o dziecko od dłuższego czasu. Niestety ja i on jesteśmy bardzo otyli, nie ukrywam że tutaj kilogramy mają znaczenie. Byłam na kilku konsultacjach u lekarza i każdy jednoznacznie dawał nam diagnozę, żeby schudnąć.
Co sądzicie o suplementowaniu Simply Diet?
Czy takie diety są bezpieczne i drugie pytanie czy dają jakieś efekty?

Może jest tutaj ktoś kto korzystał z Simply Diet? Na co mam uważać przy braniu takich diet/tabletek? Ewentualnie co innego byście mi polecili? 

U mnie wyszło, że mam problem z tarczycą. Warto najpierw zrobić badania. Co do wspomnianej diety czy suplementu to nie znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej tarczycy to strasznie tyłam, nie pomagały ćwiczenia, diety no nic. Badania krwi to podstawa polecam Ci zrobić TSH ft3 i ft4

Można się w pewnym momencie życia załamać, że dlaczego tyle robię a waga w dół absolutnie nie leci.. Dlatego trzeba myśleć rozsądnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×