Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
84Michal84

niespodziewane wydarzenie

Polecane posty

W duzym skrocie - dzis spotkalem kolezanke, ze studiow ktora ostatnio widzialem 12lat temu. Dlugo rozmawilismy. Zaczelo robic sie milo. Zaczelo komplementowac moja zaradnosc sukces ze dobrze mi sie powodzi ze jestem madry ze super sie rozmawia. Zaproponowalem ze odwioze jej do mieszkania, ktore niedawno kupila. W samochodzie zaczela mi prawic komplementy i firtowac, zapytala czy moze mnie ugryzc !!!! Powiedzielem ze nie bo maseczka, zaprosila mnie do siebie ale powiedzielem ze nie moge, bo zona bedzie w domu za 1-2 godziny, ona na to za zaprasza mnie z zona, ja - ze zona na pewno byla by niezadowolona, ona na to ze moge wpasc do niej samemu kiedys bo nie dziwi sie ze zona mnie pilnuje.

Ogolnie bylo z mojej strony goraco.

Co myslicie czy byla to proba zainicjowania czegos wiecej czy mi fantazja poszybowala w gore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, 84Michal84 napisał:

W duzym skrocie - dzis spotkalem kolezanke, ze studiow ktora ostatnio widzialem 12lat temu. Dlugo rozmawilismy. Zaczelo robic sie milo. Zaczelo komplementowac moja zaradnosc sukces ze dobrze mi sie powodzi ze jestem madry ze super sie rozmawia. Zaproponowalem ze odwioze jej do mieszkania, ktore niedawno kupila. W samochodzie zaczela mi prawic komplementy i firtowac, zapytala czy moze mnie ugryzc !!!! Powiedzielem ze nie bo maseczka, zaprosila mnie do siebie ale powiedzielem ze nie moge, bo zona bedzie w domu za 1-2 godziny, ona na to za zaprasza mnie z zona, ja - ze zona na pewno byla by niezadowolona, ona na to ze moge wpasc do niej samemu kiedys bo nie dziwi sie ze zona mnie pilnuje.

Ogolnie bylo z mojej strony goraco.

Co myslicie czy byla to proba zainicjowania czegos wiecej czy mi fantazja poszybowala w gore?

Schlebia Ci to co?

Szkoda żony, weź ją uświadom, że Cię ... ciągle swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obgryzam paznokcie z nerwów czekając na relację z odwiedzin u koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw po prostu czy żartowała czy mówiła poważnie, co by się stało gdybym wszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MiaYuko napisał:

Obgryzam paznokcie z nerwów czekając na relację z odwiedzin u koleżanki.

Dołączam się w pełnym napięcia oczekiwaniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

jestem ciekaw po prostu czy żartowała czy mówiła poważnie, co by się stało gdybym wszedł...

Byłby seks i dzika orgia. Chciałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie i tak nigdzie nie pojde, bo nawet nie mam jak... ale ogolnie zaintrygowala mnie, poczulem sie bardzo doceniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 84Michal84 napisał:

pewnie i tak nigdzie nie pojde, bo nawet nie mam jak... ale ogolnie zaintrygowala mnie, poczulem sie bardzo doceniony

ale latwo na ciebie wplynac 😉 

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 84Michal84 napisał:

pewnie i tak nigdzie nie pojde, bo nawet nie mam jak... ale ogolnie zaintrygowala mnie, poczulem sie bardzo doceniony

Okoliczność zawsze się znajdzie. Dla chcącego nie ma nic trudnego. A co uświadczysz to Twoje. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mysle raczej w kontekscie zdrady, bo ona jest wolna, wiec jakby poszlo cos nie tak to mogla by wygadac zona wtedy jej siostra by sie dowiedziala i wszysto by wyszlo na jaw wiec pewnie to odpada, ale fajne wydarzenie, nawet tyle co bylo wczoraj, ciekawi mnie co by sie stalo gdybyl wszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 84Michal84 napisał:

nie mysle raczej w kontekscie zdrady, bo ona jest wolna, wiec jakby poszlo cos nie tak to mogla by wygadac zona wtedy jej siostra by sie dowiedziala i wszysto by wyszlo na jaw wiec pewnie to odpada, ale fajne wydarzenie, nawet tyle co bylo wczoraj, ciekawi mnie co by sie stalo gdybyl wszedl

A bardziej po p.o.lsku ściemniaczu.

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to co słychać u szwagierki? Znowu Cię wyciągnęła gdzieś na bzykanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

nie mysle raczej w kontekscie zdrady, bo ona jest wolna, wiec jakby poszlo cos nie tak to mogla by wygadac zona wtedy jej siostra by sie dowiedziala i wszysto by wyszlo na jaw wiec pewnie to odpada, ale fajne wydarzenie, nawet tyle co bylo wczoraj, ciekawi mnie co by sie stalo gdybyl wszedl

Miałbyś trzy do kompletu. Pomyśl. Żona od brudnej roboty i prania Twoich skarpetek. Siostra żony do namiętności a ta nowa do szybkiego seksu bez zobowiązań. Żyć nie umierać. Zmienisz wyznanie to sobie zrobisz legalny harem i będziesz panem na włościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i po co te zlosliwosci?

Po prostu bylo fajnie ta z nia pogadac, jakies fajne mlodziencze uczucia to wzbudzilo.

Pozatym zona nie robi zadnej brudnej roboty wiec...

Ogolnie cala to rozmowa byla intrygujaca.

Pozdrawiam hejterow

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra zony byla na szkoleniu z pracy, wiec w weekend bylem sam, nie widzialem jej juz prawie 2 tygodnie. nie wiem co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wariete napisał:

Miałbyś trzy do kompletu. Pomyśl. Żona od brudnej roboty i prania Twoich skarpetek. Siostra żony do namiętności a ta nowa do szybkiego seksu bez zobowiązań. Żyć nie umierać. Zmienisz wyznanie to sobie zrobisz legalny harem i będziesz panem na włościach.

A i żonę mógłby też od czasu do czasu posunąć - w końcu jej się też coś od życia należy 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 84Michal84 napisał:

no i po co te zlosliwosci?

Po prostu bylo fajnie ta z nia pogadac, jakies fajne mlodziencze uczucia to wzbudzilo.

Pozatym zona nie robi zadnej brudnej roboty wiec...

Ogolnie cala to rozmowa byla intrygujaca.

Pozdrawiam hejterow

Chcesz wyznać, że Twoje skarpetki tudzież majteczki po calym dniu nie są brudne i żona ich nie pierze? Ojejej, przepraszam za żarty z rana. ☹😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

A i żonę mógłby też od czasu do czasu posunąć - w końcu jej się też coś od życia należy 🤣

Jesteś zbyt ostry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez i tak z zona jest normalnie, nic sie nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kulfon napisał:

🤣🤣🤣

po prostu rozmowa nabierala tempa i tak wyszlo nagle ze az na tyle sobie pozwolila wiec to juz byl kontekst erotyczny chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Zalezy w co chciala Cie ugryzc 😂

ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

ucho

Chyba "ucho od śledzia", bo poziom mitomanii zbliża się do maksimum 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dobra kolezanka z kotra mialem swobodny kontakt, jeszcze na studiach kilka razy sie calowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2021 o 07:45, 84Michal84 napisał:

jestem ciekaw po prostu czy żartowała czy mówiła poważnie, co by się stało gdybym wszedł...

Zdrada, zdrada, zdrada
Podstępne zimne oczy gada

 

17 godzin temu, 84Michal84 napisał:

to dobra kolezanka z kotra mialem swobodny kontakt, jeszcze na studiach kilka razy sie calowalismy

Wpisano zdradę w pocałunek
W czułe spojrzenia, w szlachetny trunek
Przypływa w nocy, jak zimna woda
Dla zdrady żadnej chwili nie szkoda

 

O jessku, żona, siostra żony, koleżanka ze studiów, koleżanki z pracy........

Nie wiem już nawet, kto kogo zdradza
Niepewność straszna zatruwa mi życie
Byle nie widzieć, byle nie słyszeć

 

😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja niezbyt wartka, fabuła monotematyczna. autorze, przynudzasz.. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×