Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, pomóżcie kiedy powiedzieć o ciąży? Kiedy wy podzieliłyście się tą nowiną.

Jestem po poronieniu, źle to przeszłam psychicznie i nie mam ochoty nikomu niczego mówić, po poronieniu myślałam że oszaleje od "dobrych" rad/słów w szczególności teściów których na codzień nie ma zaś w tej sytuacji myślałam, że mnie zagnębią dobrymi radami. 

Były to teksty w stylu: że nic się nie stało, jesteście młodzi itd. Co dla mnie w ogóle jest nie na miejscu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Annako napisał:

Hej, pomóżcie kiedy powiedzieć o ciąży? Kiedy wy podzieliłyście się tą nowiną.

Jestem po poronieniu, źle to przeszłam psychicznie i nie mam ochoty nikomu niczego mówić, po poronieniu myślałam że oszaleje od "dobrych" rad/słów w szczególności teściów których na codzień nie ma zaś w tej sytuacji myślałam, że mnie zagnębią dobrymi radami. 

Były to teksty w stylu: że nic się nie stało, jesteście młodzi itd. Co dla mnie w ogóle jest nie na miejscu.

 

Też jestem po poronieniu. Za jakiś czas pewnie znów postaramy się o dziecko. Ja poroniłam w 15 TC . Powiedziałam w 8 tygodniu rodzinie. Następnym razem powiem jak zacznie być widać 😉 własne ze względu na jakieś psychiczne uprzedzenia . Póki nie będziesz gotowa nie mów , myślę że rodzina zrozumie. Chyba większość po poronieniu tak ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Załamana7 napisał:

Też jestem po poronieniu. Za jakiś czas pewnie znów postaramy się o dziecko. Ja poroniłam w 15 TC . Powiedziałam w 8 tygodniu rodzinie. Następnym razem powiem jak zacznie być widać 😉 własne ze względu na jakieś psychiczne uprzedzenia . Póki nie będziesz gotowa nie mów , myślę że rodzina zrozumie. Chyba większość po poronieniu tak ma .

Współczuję, okropne uczucie. Trzymam kciuki powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Annako napisał:

Współczuję, okropne uczucie. Trzymam kciuki powodzenia! 

Również trzymam kciuki. Zdrówka dla Was 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Annako napisał:

Hej, pomóżcie kiedy powiedzieć o ciąży? Kiedy wy podzieliłyście się tą nowiną.

Jestem po poronieniu, źle to przeszłam psychicznie i nie mam ochoty nikomu niczego mówić, po poronieniu myślałam że oszaleje od "dobrych" rad/słów w szczególności teściów których na codzień nie ma zaś w tej sytuacji myślałam, że mnie zagnębią dobrymi radami. 

Były to teksty w stylu: że nic się nie stało, jesteście młodzi itd. Co dla mnie w ogóle jest nie na miejscu.

 

Współczuje, też niestety poroniłam. Straciłam synka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Karolajna91 napisał:

Współczuje, też niestety poroniłam. Straciłam synka. 

Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Annako napisał:

Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło.

Akurat teraz jestem w ciąży, ale też na początku była zagrożona. Udało się i teraz oczekuje córeczki. Mam nadzieję, że niedługo ujrzysz na teście 2kreseczki ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolajna91 napisał:

Akurat teraz jestem w ciąży, ale też na początku była zagrożona. Udało się i teraz oczekuje córeczki. Mam nadzieję, że niedługo ujrzysz na teście 2kreseczki ❤️ 

Kochana właśnie w niej jestem to dopiero 4tc i po prostu cała drżę co to będzie, tamtą straciłam w 10tc.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Annako napisał:

Kochana właśnie w niej jestem to dopiero 4tc i po prostu cała drżę co to będzie, tamtą straciłam w 10tc.

W takim razie życzę zdrowia ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolajna91 napisał:

W takim razie życzę zdrowia ❤️ 

Bardzo dziękuję ❤ a u was jeśli można wiedzieć który tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Annako napisał:

Bardzo dziękuję ❤ a u was jeśli można wiedzieć który tc?

19 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również po stracie w 8 tyg rok temu, dziś jestem w drugiej ciąży, 37 tydzień 🙂 po tamtym przykrym doświadczeniu też nie miałam ochoty rozgłaszać, cały pierwszy trymestr był dużym obciążeniem psychicznym. Najbliżsi wiedzieli od razu, w sumie nie mieliśmy możliwości tego przeciągać. Poza tym bez zbędnej wylewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2021 o 23:08, Lessy napisał:

Ja również po stracie w 8 tyg rok temu, dziś jestem w drugiej ciąży, 37 tydzień 🙂 po tamtym przykrym doświadczeniu też nie miałam ochoty rozgłaszać, cały pierwszy trymestr był dużym obciążeniem psychicznym. Najbliżsi wiedzieli od razu, w sumie nie mieliśmy możliwości tego przeciągać. Poza tym bez zbędnej wylewności

Szczęśliwego rozwiązania! 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, jak bedziesz gotowa. Nie ma dobrego czasu. Wspólczuję straty. Jednak to " gadanie " wynikające z prób pocieszenia juz chyba jest lepsze od dopytywania, czemu nie masz humoru.

 Ja za każdym razem mowilam w momencie, gdy ukrywanie stawało sie dla mnie uciążliwe. Odmawianie lamki wina w swieta, tlumaczenie się z urlopu ( bylam na zwolnieniu), komentarze w stylu przytyło Ci się itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy po takiej stracie musi znaleźć odpowiedni czas dla siebie. My o pierwszej ciąży w sumie nie powiedzieliśmy nikomu i chyba dobrze zrobiliśmy - po 8 tygodniach już nie było o czym 😥 Teraz stwierdziliśmy, że i tak nie mamy na to wpływu i co ma być to bedzie, więc najbliżsi dowiedzieli się jak pojawiło się bijące serduszko 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×