Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sztuczność

W Warszawie w grupie wiekowej 25-44 lata na koniec 2019 r. na 100 mężczyzn przypadało ponad 112 kobiet

Polecane posty

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Przystojnych. Na to nie jestem w stanie zbyt wiele poradzić.

wręcz przeciwnie.

wypracuj bica, wypracuj trica, wypracuj klate, wypracuj brzuch, dodaj sobie trochę koloru na solarce, poporś fryzjera o fajny zaczes, zadbaj o zęby i co Ci będzie brakowało ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

wręcz przeciwnie.

wypracuj bica, wypracuj trica, wypracuj klate, wypracuj brzuch, dodaj sobie trochę koloru na solarce, poporś fryzjera o fajny zaczes, zadbaj o zęby i co Ci będzie brakowało ? 

No niekoniecznie. Nie każda kobieta leci na umięśnionych, to nie jest aspekt świadczący o byciu przystojnym. Solarium, serio? Nie znam żadnego mężczyzny, który by chodził w takie miejsca. Fryzjer i zęby jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Leżaczek napisał:

12000 będzie same 😱 u mnie duży pokój harem się zmieści na kocia łapę 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

7 minut temu, Leżaczek napisał:

Zrobimy jedno łóżko zamiast podlogi tv 85" i będzie MINIMALIZT 😁😂👍

Widzę że szaleństwa ciąg dalszy dziś....😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

No niekoniecznie. Nie każda kobieta leci na umięśnionych, to nie jest aspekt świadczący o byciu przystojnym. 

nie ? to może bycie suchoklatesem jest aspektem świadczącym o byciu przystojnym ? Albo "sinkfatem" (dla mniej wtajemniczonych - lekko odstający brzuch i brak zarysu mięśni)...

99 % bab chce mieć dobrze zbudowanego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Widzę że szaleństwa ciąg dalszy dziś....😁

Ja chcę przeżroczyste ściany...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Cały czas to robię.

Przystojnych. Na to nie jestem w stanie zbyt wiele poradzić.

Przystojnych....aha.

i tyle?

Tak uwazasz??

No to obraz naprawdę mało wiesz o kobietach.

Mnie to się wydaje że ty jesteś tak zafiksowany na swoim wyglądzie i tym że wparłeś sobie że nie jesteś przystojny i to  że postanowiles że nie jesteś determinuje całokształt, i  już nic ani nikt nie zmieni Twojego rozumowania. 

Może się mylę bo nie jestem psychiatrą tylko anestezjologiem ale Ty jak poznajesz  kobietę mówisz " dzień dobry. Jestem brzydki i na pewno nie będzie pani mną zainteresowana bo pani pewnie woli przystojniaka"

Oczywiście nie wprost, tylko taki jest Twój przekaz podprogowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

99 % bab chce mieć dobrze zbudowanego faceta. 

co ja pitole....WSZYSTKIE chcą mieć dobrze zbudowanego faceta 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Ja chcę przeżroczyste ściany...

A w jakim celu akurat takie ? Pewnie jeszcze pokoje bez klamek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego proponuję aby taki obraz wasz wkleił nam tu po 3 zdjęcia mężczyzn których uważa za przystojnych i za brzydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, taki obraz wasz napisał:

No niekoniecznie. Nie każda kobieta leci na umięśnionych, to nie jest aspekt świadczący o byciu przystojnym. Solarium, serio? Nie znam żadnego mężczyzny, który by chodził w takie miejsca. Fryzjer i zęby jak najbardziej.

Po prostu jesteś leniem i nie chce Ci się podjąć tego wysiłku. Dobrze wiesz, że przy atletycznej sylwetce wyglądał byś dużo lepiej i wzrosłyby Twoje szanse bo kobiety to lubią ale jesteś za leniwy i wygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Elciaa29 napisał:

Widzę że szaleństwa ciąg dalszy dziś....😁

Mogę utrzymywać, jak lubią ryż i ziemnioki 😗 ale mieszkanie to by było wysprzatane w kwadrans 😁na blysk 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kejtred napisał:

Po prostu jesteś leniem i nie chce Ci się podjąć tego wysiłku. Dobrze wiesz, że przy atletycznej sylwetce wyglądał byś dużo lepiej i wzrosłyby Twoje szanse bo kobiety to lubią ale jesteś za leniwy i wygodny. 

Gdyby tyle ćwiczył co tu pisze bzdura to by miał bice większe od bica i Przemka razem wziętych. On woli poczekać aż kobiety sie wyszaleja z autobusem Arabów i będą szukać beciaka dla chwili wytchnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

A w jakim celu akurat takie ? Pewnie jeszcze pokoje bez klamek 😉

Żadnych klamek.

Będzie dużo przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Mogę utrzymywać, jak lubią ryż i ziemnioki 😗 ale mieszkanie to by było wysprzatane w kwadrans 😁na blysk 😂

Od razu se weź maciore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, agent of Asgard napisał:

Ja chcę przeżroczyste ściany...

To sobie zrób na kredyt jak przystalo na klase średnia. Po co oszczedzasz na emeryturę, dzień przed dostaniesz ataku ostrej jaskry i tyle będzie z grania na emerytirxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Od razu se weź maciore.

Już wiemy, czemu Panowie na Kafe szukają lochy. To ma być taka maciora z dzikim temperamentem, napędzana ryżem i ziemniakami. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

To sobie zrób na kredyt jak przystalo na klase średnia. Po co oszczedzasz na emeryturę, dzień przed dostaniesz ataku ostrej jaskry i tyle będzie z grania na emerytirxe.

Znowu zaczynasz mnie zaczepiać, Leżaczku?

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Już wiemy, czemu Panowie na Kafe szukają lochy. To ma być taka maciora z dzikim temperamentem, napędzana ryżem i ziemniakami. 

Jak nie chce pracować jak chce to może sobie jeść złote 🍔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Już wiemy, czemu Panowie na Kafe szukają lochy. To ma być taka maciora z dzikim temperamentem, napędzana ryżem i ziemniakami. 

Dla mnie to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Jak nie chce pracować jak chce to może sobie jeść złote 🍔

Nie pytałeś jeszcze o zdanie Akimuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, agent of Asgard napisał:

Żadnych klamek.

Będzie dużo przestrzeni.

Widzisz jak ja z góry już wiem o co chodzi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Leżaczek napisał:

Mogę utrzymywać, jak lubią ryż i ziemnioki 😗 ale mieszkanie to by było wysprzatane w kwadrans 😁na blysk 😂

Czyli jednym zdaniem można to podsumować że chętnie zatrudnisz tanią siłę roboczą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Leżaczek napisał:

To sobie zrób na kredyt jak przystalo na klase średnia. Po co oszczedzasz na emeryturę, dzień przed dostaniesz ataku ostrej jaskry i tyle będzie z grania na emerytirxe.

Ile można wałkować w kółko te klasy i plebsy. Podejrzewam że Agent już od dawna zdążył zapamiętać jaką jest klasą i nawet szybko chyba o tym nie zapomni. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kejtred napisał:

nie ? to może bycie suchoklatesem jest aspektem świadczącym o byciu przystojnym ? Albo "sinkfatem" (dla mniej wtajemniczonych - lekko odstający brzuch i brak zarysu mięśni)...

99 % bab chce mieć dobrze zbudowanego faceta. 

Nie, sylwetki są różne.

26 minut temu, virriel1999 napisał:

Przystojnych....aha.

i tyle?

Tak uwazasz??

Tak wynika z obserwacji, niestety. Gdyby wygląd nie był najważniejszy, to już dawno poznałbym jakąś dziewczynę.

26 minut temu, virriel1999 napisał:

Mnie to się wydaje że ty jesteś tak zafiksowany na swoim wyglądzie i tym że wparłeś sobie że nie jesteś przystojny i to  że postanowiles że nie jesteś determinuje całokształt, i  już nic ani nikt nie zmieni Twojego rozumowania.

Ależ nie, wystarczy tylko, że jakaś dziewczyna da mi szansę.

27 minut temu, virriel1999 napisał:

Może się mylę bo nie jestem psychiatrą tylko anestezjologiem ale Ty jak poznajesz  kobietę mówisz " dzień dobry. Jestem brzydki i na pewno nie będzie pani mną zainteresowana bo pani pewnie woli przystojniaka"

Oczywiście nie wprost, tylko taki jest Twój przekaz podprogowy

Nie, normalnie inicjuję kontakt i nie daję do zrozumienia, że i tak nie będzie mnie chciała.

27 minut temu, kejtred napisał:

co ja pitole....WSZYSTKIE chcą mieć dobrze zbudowanego faceta 

Nie.

23 minuty temu, kejtred napisał:

Po prostu jesteś leniem i nie chce Ci się podjąć tego wysiłku. Dobrze wiesz, że przy atletycznej sylwetce wyglądał byś dużo lepiej i wzrosłyby Twoje szanse bo kobiety to lubią ale jesteś za leniwy i wygodny. 

To nie że mi się nie chce, tylko nie chcę być kochany za sam wygląd. Zresztą teraz i tak możliwości są ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

To nie że mi się nie chce, tylko nie chcę być kochany za sam wygląd. Zresztą teraz i tak możliwości są ograniczone.

Nie chcesz być kochany za sam wygląd ? Ale zrozum, że w tej relacji ma chyba też być kobieta, która pewnie chciałaby mieć faceta atrakcyjnego  a nie zaniedbanego bazyla. Bo to co Ty sobą teraz prezentujesz to czysty egoizm i narcyzm. Wg Ciebie ktoś ma Ciebie pokochać z urzędu - bo Ty tak chcesz.

Jeżeli nie jesteś otyły ale nic nie trenujesz (i nie mam tu na mysli podnoszenia hantelka 5 kg 2 razy w tygodniu tylko solidny trening) to możesz mieć tylko 2 typy sylwetki:

1) suchoklates,

2) skinfat,

obie są NIEatrakcyjne w oczach kobiet. 

Rezygnując z pracy nad masą mięśniową i zgrabną sylwetką świadomie rezygnujesz z możliwości podniesienia sobie szans na rynku matrymonialnym. 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kejtred napisał:

Nie chcesz być kochany za sam wygląd ? Ale zrozum, że w tej relacji ma chyba też być kobieta, która pewnie chciałaby mieć faceta atrakcyjnego  a nie zaniedbanego bazyla. Bo to co Ty sobą teraz prezentujesz to czysty egoizm i narcyzm. Wg Ciebie ktoś ma Ciebie pokochać z urzędu - bo Ty tak chcesz.

Ale ja też nie oczekuję od kobiety, by była piękna i wysportowana, tylko po prostu przeciętna. Oczekuję tego, co sam daję.

2 minuty temu, kejtred napisał:

Jeżeli nie jesteś otyły ale nic nie trenujesz (i nie mam tu na mysli podnoszenia hantelka 5 kg 2 razy w tygodniu tylko solidny trening) to możesz mieć tylko 2 typy sylwetki:

1) suchoklates,

2) skinfat,

obie są NIEatrakcyjne w oczach kobiet.

Są kobiety, które w takich gustują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ale ja też nie oczekuję od kobiety, by była piękna i wysportowana, tylko po prostu przeciętna. Oczekuję tego, co sam daję.

To, że Ty nie masz aspiracji i wymagań i gdyby Ci podali to zjadłbyś nawet goffno to nie znaczy, że druga strona ich nie ma...

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Są kobiety, które w takich gustują.

NIE MA. Są kobiety, które się z takim związują z braku laku bo nie były obiektem zainteresowania tych przystojniejszych i bardziej zadbanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×