Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sztuczność

W Warszawie w grupie wiekowej 25-44 lata na koniec 2019 r. na 100 mężczyzn przypadało ponad 112 kobiet

Polecane posty

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Nie gadamy bo ktoś zrobił ze mnie twojego pacjenta i potwierdzał na każdym kroku że tak jest, a na privie zupełnie inna osoba, wręcz czasami flirtująca.

No tak zrobił bo czytał Twoje tematy i moje komentarze że próbowałam Ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

wg mnie elektra jest wredna i nienormalna wiec jak chciales sobei cos odbic porownujac mnie do jedynej osoby na tym forum tkroa uwazam za taka jak uwazam to dobrze wybrales 😄 ale mnie sie obrazic nie da. 

nie wiem jak wygladaja ludzie na tym forum a ty nie wiesz jaki jest moj typ urodowy poza tym ja uwazam ze czegos takiego nie ma i ludziom podoba sie to co ladne a to co nieladne nie 😄

1. Nie, Electra tez uważa, że zwracanie się do ludzi w nieprzyjemnych słowach to szczerość.

2. Twój typ urodowy: szczupła lub z niedowagą kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja przeżucam się na kobiety , bo z facetami tylko same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Ogólnie to ja przeżucam się na kobiety , bo z facetami tylko same problemy...

Wobec tego jaki masz typ kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

Jak zwykle wykręcasz kota ogonem. 

Zakończ już. Mam prawo się przerzucać na kogo chce.

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

Jak się możesz urwać w południe, to może i warto spróbować, ale jak nie, to faktycznie, może potrzebujesz jednak odpocząć 🙂 Nie powinnam się wymądrzać, bo sama z różnych powodów przedziwne maratony niespania ostatnio zaliczam, ale jeszcze to przesilenie wiosenne 😞 

No właśnie mam nadspodziewanie dużo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Wobec tego jaki masz typ kobiety?

Jeszcze nie wiem 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

mowilem ci elka ze ty masz glowe na karku i myslisz logicznie ? 

 

A co Ty dzisiaj taki miły dla mnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Iibed napisał:

oczywiscie ze tyle wazy kobiety np.ze wzrostem do 160cm, a ile maja wazyc, przeciez to normalna waga szczuplej kobiety. modelki waza ponizej 50kg czesto a sa znacznie wyzsze. taka statystyczna modelka 170cm wzrostu i to nie jakas z pokazow co ma wygladac jak wieszak tylko taka co ma wszystko na miejscu wazy 50kg. 

a ty ile wazysz ? 

 

To zależy od budowy ciała że trzeba Ci to wyjaśniać, dwie kobiety o wadze 60 może wyglądać jedna atrakcyjne druga nie bardzo. Wpisz sobie w gogle 15 zdjęć, które dowodzą, że waga nie ma znaczenia! – Demotywatory. Moja kuzynka miała 44/170+cm i wyglądała lepiej niż christina w teledysku dirrty. A Ty sobie wyobrażasz kości czy przytakujesz komuś bo się pogubiłem. Christina miała w tym teledysku przy wzroście 157, 39kg a może i mnej bo ćwiczyła. Ja kiedyś na plażę zrzucilem szybko 5,5 czy nawet 8kg no ale od 89 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Trudno się dziwić. Ale rzeczywiście panom jakoś ta ucieczka ze wsi do miasta gorzej idzie 😉

Bo to nie ma przed czym uciekać. Zaczynać od 0 w mieście? Jak na wsi ustawiony do końca życia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, virriel1999 napisał:

Ale on właśnie nie brzmi jak zaburzony. 

Może sfrustrowany, może obrażony i zdesperowany niepowodzeniami ale nie czuję tu wariata. Chyba że się mylę

W każdym razie powtórzę to co pisałam wcześniej, coś musi robić źle gdzieś popełnia podstawowy błąd że szuka , czeka a tu nic.

Tylko sęk w tym że psychologowie,  behawioryści  i inni psychiatrzy z kafeterii może teorii dobrzy ale w praktyce gu...zik mu pomogą.

Jak na mój gust, to on może mieć Zespół Aspergera. Jest inteligentny, dobrze sobie radzi na studiach, ale ma upośledzone interakcje społeczne. Pewnych rzeczy, które inni ludzie zapewne odbierają jako dziwactwo on w ogóle nie dostrzega, jakby nie istniały. A że jest inteligentny, to uparcie szukając wyjaśnienia w końcu, z braku alternatywy, wymyślił sobie (czy też gdzieś wyczytał i dopasował do siebie) teorię o 20% najatrakcyjniejszych mężczyzn i o kobietach które z nimi tylko rozmawiają. 

Bo część obajwów (oczywiście nie wszystkie) pasuje jak ulał:

- upośledzenie interakcji społecznych,

- brak empatii,

- brak chęci współpracy lub nieumiejętnością współpracy w grupie,

- kłopoty z porozumieniem się,

- kłopoty tworzeniem się więzi emocjonalnych,

- problemy z zawieraniem przyjaźni,

- ograniczoną komunikację niewerbalną (skąpe gesty, ograniczona mimika twarzy, brak kontaktu wzrokowego, dystans fizyczny),

- zaburzenia mowy,

- język jest pedantyczny, perfekcyjny, ale jednocześnie występują ograniczenia w zrozumieniu przenośni, ukrytych znaczeń,

-zachowania są rutynowe, wyuczone, powtarzalne (nawet najprostsze czynności wykonywane są według określonego schematu),

- zaburzenia integracji sensorycznych (zbyt wysoka lub zbyt niska wrażliwość na dźwięk, światło, temperaturę),

- wąskie, specjalistyczne zainteresowanie jedną dziedziną,

- problemy z używaniem właściwych zaimków osobowych,

- czasami, nie zawsze, występuje również ograniczona sprawność ruchowa i niezdarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Iibed napisał:

jaki ZA, gośc ewidentnie nie przyjmuje do wiadomości oczywistych faktów ja nie wiem gdzie wy ten rzekomy intelekt widzicie teraz na studia -zwłaszcza byle jakie - może każdy iśc co siurku powinieneś wiedzieć najlepiej wiec to żaden znacznik intelektu. 

teraz 90% ma  dysleksje a 50% jakies spektrum autyzmu, świat zwariował, a nie ludzie. 

 

Ale on nie przyjmuje tych oczywistych faktów, bo ich nie widzi. Pewne rzeczy są jakby poza jego percepcją. Ilu znasz ludzi, którzy stwierdzili, że nie pozwolono im, albo nie mogli zrobić pierwszego wrażenia? Jaki w ogóle trzeba mieć tok myślenia, żeby wpaść na tak absurdalny pomysł? On moim zdaniem nie ogarnia w ogóle, że o człowieku można się sporo dowiedzieć przez zwykłą obserwację jego zachowania z boku, bez wchodzenia z nim w interakcję, zwłaszcza na studiach, jak widzisz go podczas zajęć, masz szansę porozmawiać z ludźmi z jego grupy itp. I w kontekście Zespołu Aspergera to dość logiczne, bo taka osoba ma upośledzoną komunikację niewerbalną, czyli nie odczytuje emocji i jest pozbawiona intuicji do ludzi. Stąd obserwowanie ludzi nic jej na ich temat nie powie. Jedyna szansa, to rozmowa z nimi. TOW sam zawsze stwierdza, że nie dano mu szansy zrobienia pierwszego wrażenia, co dla niego jest tożsamym z tym, że nie dano mu szansy na rozmowę. Ostatnio stwierdził też, że co z tego, że ludzie z roku go obserwowali przez 3 lata na zajęciach, przecież takie obserwacje nic im nie powiedziały na jego temat. Brzmi znajomo? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Iibed napisał:

mowilem ci elka ze ty masz glowe na karku i myslisz logicznie ? tylko rzucaj się przez rz bo babel sie przewraca w lozku pewnei ale ze tylko ja jestem cham to on ci nie zwroci uwagi a mnie wypada byc gburem 😄

Już mogleś darować sobie edycje po to tylko żeby zwrócić mi uwagę , w krótszej wersji ten komentarz był dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Niby normalny napisał:

Nie każdy chce, czy musi być dobrze zbudowany, gdyby każdy miał idealną figurę to świat byłby nudny, znam,grubych,suchoklatesów, zezowatych. Którzy normalnie są w związkach.

źle mnie zrozumiałeś.

ja nie twierdzę, że KAŻDY musi być dobrze zbudowany (choć dobrze by było).

Tylko skoro TOW jako przyczynę swojego niepowodzenia w relacjach między ludzkich (a szczególnie damsko-męskich) podaje swój wygląd a jednocześnie szuka tu odpowiedzi jak to zmienić no to proszę bardzo. Oto ona. Popracuj nad ciałem.

Choć nie wiem czy to coś tak naprawdę da akurat w jego przypadku. Ludzie często za swoje niepowodzenia winią  braki w wyglądzie w czasie gdy są to tak naprawdę braki w charakterze.

No ale niezależnie od wszystkiego, praca nad ciałem  raczej nie zaszkodzi a może jedynie pomóc. Jedyne co go może powstrzymywać to lenistwo. Bo przecież robić kopiuj-wklej "próbowałem ale żadna mnie nie chce" jest prostsze niż wyciskać ciężary i się napocić. 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niby normalny napisał:

to tak prosto się mówi, idź na siłownie zrób rzeźbę, raz że trzeba chcieć  tą żeźbę, dwa że trzeba mieć sporo zaparcia, trzy sporo czasu, cztery pięniędzy do tego rzeźby nie robi się w miesiąc, a u niektórych i kilka lat nie pomoże, z resztą gdzie by tu chodzić na słownie jak wszystko zamknięte.  

nikt nie mówił, że będzie łatwo.

kobiety też muszą dbać o linię, stosować diety i uprawiać sport, żeby dobrze wyglądać, mieć zgrabną figurę by  zwiększyć swoje szanse na "rynku". A wiadomo, że przyjemniej byłoby siedzieć wygodnie w fotelu, oglądać Netflixa i obżerać się prigelsami. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, simply-Roxi napisał:

To ciekawe że tyle trzeba....😏 

Spójrz na Przemka! Z tego co wypisałeś:

Mimo, że...

NIE MA: kasy i siłowni

To ...

MA: dość chęci i  samozaparcia

Można? Można! Tylko Ty jesteś nugus i tyle.

Przem to raczej jest dowodem że bez pieniędzy silka nie ma sensu, pół życia reszty będzie się masowac i wygladac tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, simply-Roxi napisał:

Czuję z daleka że wolisz takie zwyczajnie z braku laku...

Ja też wolę graczki z braku laku?

2 minuty temu, simply-Roxi napisał:

Jak bez pieniędzy sensu nie ma? Nie wiesz że laski lecą na 2 rzeczy: biceps  albo kasa? 😄  Ty masz to, on tamto! 😉 

Słuchaj ja mam 4 lata siłowni w sobie, biceps 💪 mam większy od przemka bez napinki na flaka pewnie.

Normalnie szkoda czasu, do tego trzeba mieć diete dodatni kcal odpowiednie ciężary a nie dźwigać siatkę z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

Jak jesteś tak porąbana to ma szanse 🤗

Ciebie chyba podnieca kupa na patelni i wyciąganie tasiemca z tyłka 🤔

Ja poczekam aż mu dowala 300 alimentów niesciagalnych i będziemy mu doradzać upadlisc konsumencka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, simply-Roxi napisał:

No ale widzisz sam- będzie miał szybciej niż wy! 😏

Pierwszą dziewczynę to ja już miałem będąc w podstawówce jeśli chodzi o szybkość to go wyptzedzilem o ponad dwie dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, simply-Roxi napisał:

Mało tego! Jak się dobrze okręci to w rok, dwa może mieć już żonę! 😙  i to z całym inwentarzem! 

A mama mu pozwoli? 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, simply-Roxi napisał:

Jak ja bym chciała widzieć Twoje FOTO DO OCENY! 🧐 

BARDZO!

Żebyś mi napisala przesadzony? Mara potwierdzi.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, simply-Roxi napisał:

Bo remontuję chatę dla przyszłego męża! Na co mi mieszkanko 10x10m jak mogę mieć całe piętro dla siebie: 4 pokoje, kuchnia z łazienką i składzik + duże podwórze i taki samo ogród ! 😌 Ja do gołębnika nie pójdę!

Ta chata to ta dziura w ziemi? Apartament. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, simply-Roxi napisał:

A aaaa to przyznaję - masz punkt! A żona gdzie?

A nie wiem gdzie polazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

No nie wiem czy dziura w ziemi jest taka nowoczesna.

Lepiej jak jej Przemo pomoże zbudować chatkę z kału i błota jak to robią w afryce.

Owsiki pewnie dadza lepsza przyczepność. A znajac umiłowanie do budulca Przemysława materiału starczy dla calych lyszkowic.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×