Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MACIEJ

Berber Fasy - UWAGA opinie i efekty

Polecane posty

Witajcie, 

Czy ktoś z was korzystał kiedyś z Berber Fasy? Jakie macie opinie na ten temat czy to prawda, że umożliwia spalanie tłuszczu 24 na dobę? 

Wiadomo, że podchodzę do tematu z przymrużeniem oka, ale nie ukrywam, że zależy mi na szybkim i trwałym efekcie. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie ciągnie do tabletek i tego typu rozwiązań, chyba z natury jestem osobą leniwą. 

Czy branie takich tabletek może zaszkodzić zdrowiu? 

Jakie inne rozwiązania polecacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam okazji nigdy brać leków, byłam na diecie pudełkowej tzn gotowy katering mówiąc szczerze fajna opcja jak ktoś nie ma czasu gotować. Dobierasz sobie kalorie pod siebie i jedziesz. 

Bardziej bym to zamieniła na ćwiczenia, w każdym razie zioła i suplementy też mają swoje zastosowanie, ale nie jestem z tego tematu specjalistą więc Ci nie doradzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ślub za 4 miesiące i muszę schudnąć trochę z brzucha, fajnie bo znajoma poleciła mi wartą uwagi stronę

Niebrzuszek - super wskazówki bez katowania się dietami itp. 

Czyje się zmotywowana i wierzę, że uda mi się osiągnąć cel. Na razie 2 kg na minusie, ale zaczęłam stosunkowo niedawno swoją przygodę. To jak się wcześniej odżywiałam to była jakaś masakra, nie dziwie się że teraz trudno mi się tych złych nawyków pozbyć - picie piwa podjadanie u mnie to była norma. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, paulinaasd napisał:

Ja mam ślub za 4 miesiące i muszę schudnąć trochę z brzucha, fajnie bo znajoma poleciła mi wartą uwagi stronę

Niebrzuszek - super wskazówki bez katowania się dietami itp. 

Czyje się zmotywowana i wierzę, że uda mi się osiągnąć cel. Na razie 2 kg na minusie, ale zaczęłam stosunkowo niedawno swoją przygodę. To jak się wcześniej odżywiałam to była jakaś masakra, nie dziwie się że teraz trudno mi się tych złych nawyków pozbyć - picie piwa podjadanie u mnie to była norma. 

Super dziękuje!

Na pewno przetestuje, zbieram się w końcu do tego tematu raz a porządnie mam taką nadzieje, że uda mi się osiągnąć cel. Czuje dużą motywację, bo dostałem nową pracę i wiele się u mnie zmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odnoszę się do wspomnianych z tematu, bo nie mam pojęcia co to za tabletki. Generalnie ostrożnie, jeżeli chodzi o takie tematy. 

Wydaje mi się, że lepiej trzymać się jest po prostu kalorii niż kombinować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma kiedyś brała te leki, trudno mi ocenić czy warto czy nie. Ona była zadowolona, tylko dodam że dużo ćwiczyła, wydaje mi się że to jej najbardziej pomogło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, moniass napisał:

Znajoma kiedyś brała te leki, trudno mi ocenić czy warto czy nie. Ona była zadowolona, tylko dodam że dużo ćwiczyła, wydaje mi się że to jej najbardziej pomogło. 

Codzienna aktywność fizyczna jest bardzo ważna, mam wrażenie że czasami chcemy osiągnąć cuda nie wiadomo jak. 

 

Ja nie wierzę w magię tylko ciężką pracę, odchudzanie to w pewnym stopniu trudna praca, bo wymaga od nas wielu wyrzeczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak radzicie sobie z motywacją i jak dopieracie ćwiczenia? 

Bierzecie udział w jakichś wyzwaniach na facebook czy youtube? Myślę, że w każdym wieku warto dbać o zdrowie, dlatego też aktywność fizyczna jest bardzo ważna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, paulinaasd napisał:

Ja mam ślub za 4 miesiące i muszę schudnąć trochę z brzucha, fajnie bo znajoma poleciła mi wartą uwagi stronę

Niebrzuszek - super wskazówki bez katowania się dietami itp. 

Czyje się zmotywowana i wierzę, że uda mi się osiągnąć cel. Na razie 2 kg na minusie, ale zaczęłam stosunkowo niedawno swoją przygodę. To jak się wcześniej odżywiałam to była jakaś masakra, nie dziwie się że teraz trudno mi się tych złych nawyków pozbyć - picie piwa podjadanie u mnie to była norma. 

Genialny motywator, dużo wartościowych porad wyciągnęłam. Stopniowo waga spada, nie głodzę się ani nie podchodzę do tematu drastycznie w sumie jem co chcę, ale z głową. Niebrzuszek fajnie mi wyznaczył cel i będę się go trzymać 🙂

Polecam każdemu kto ma odwieczny problem z nadwagą jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wolslaaa napisał:

Nie odnoszę się do wspomnianych z tematu, bo nie mam pojęcia co to za tabletki. Generalnie ostrożnie, jeżeli chodzi o takie tematy. 

Wydaje mi się, że lepiej trzymać się jest po prostu kalorii niż kombinować. 

Dokładnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem są to kapsułki, można wyczytać, że posiłki w odstępach co 3 godziny.

 

Czy sądzicie, że jedzenie co 3 godziny ma sens? 

Testowałem kiedyś takie jedzenie i średnio mi to się sprawdzało. Może lepiej jeść kilka posiłków dziennie i trzymać się konkretnych godzin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×