Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rosalie

Dni płodne a szansa zajścia w ciążę. Zioła ojca sroki

Polecane posty

Cześć dziewczyny 😉 piję zioła ojca sroki nr3 (pierwszy cykl) niestety zaczęłam od 7 dc i pokładam w nich ogromne nadzieje.

Zacznę od początku. Cykle mam 28 dni. Przez to że zaczęłam pić ziółka tak późno, liczę się z tym że owulacja może się przesunąć. Z mężem przytulaliśmy się w 12, 13 i 16 dc. W 17 dc tj dzisiaj miałam ogromne bóle od pępka do podbrzusza, które trwały kilka/kilkanaście minut. Może trochę naiwne ale może być to objaw implantacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Od przytulania to się w ciążę nie zachodzi. 

Jeśli byś siedziała na portalach gdzie kobiety chcą zajść w ciążę to byś wiedziała że:

Przytulanki - to zbliżenie intymne 

Tak samo jak:

@/ małpa - to okres

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Rosalie napisał:

Jeśli byś siedziała na portalach gdzie kobiety chcą zajść w ciążę to byś wiedziała że:

Przytulanki - to zbliżenie intymne 

Tak samo jak:

@/ małpa - to okres

Nie siedzę i śmieszy mnie, że dorosła kobieta, która stara się o dziecko nie potrafi napisać, że uprawia seks z mężem/partnerem tylko pisze infantylnie o przytulaniu. A później piszą, że mają w brzuchu fasolkę. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Nie siedzę i śmieszy mnie, że dorosła kobieta, która stara się o dziecko nie potrafi napisać, że uprawia seks z mężem/partnerem tylko pisze infantylnie o przytulaniu. A później piszą, że mają w brzuchu fasolkę. 

Cóż... Lepiej być trolem w internecie. I marnować sobie czas na wątki, w których można komuś dogryźć. Śmieszy Cię to pomiń temat i tyle.

Nie będę na Ciebie marnować sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rosalie napisał:

Cześć dziewczyny 😉 piję zioła ojca sroki nr3 (pierwszy cykl) niestety zaczęłam od 7 dc i pokładam w nich ogromne nadzieje.

Zacznę od początku. Cykle mam 28 dni. Przez to że zaczęłam pić ziółka tak późno, liczę się z tym że owulacja może się przesunąć. Z mężem przytulaliśmy się w 12, 13 i 16 dc. W 17 dc tj dzisiaj miałam ogromne bóle od pępka do podbrzusza, które trwały kilka/kilkanaście minut. Może trochę naiwne ale może być to objaw implantacji?

Nie doszukiwałabym się w tym bólu objawu implantacji. Nie wiem jak długo się staracie, ale najlepiej jest monitorować cykl u ginekologa. Jeśli nie, to można się wspomóc testami owulacyjnymi aby wiedzieć kiedy „zwiększyć” 😉 starania. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Rosalie napisał:

Cóż... Lepiej być trolem w internecie. I marnować sobie czas na wątki, w których można komuś dogryźć. Śmieszy Cię to pomiń temat i tyle.

Nie będę na Ciebie marnować sił

Lepiej zachowywać się jak infantylna nastolatka 😂 tak, idź się poprzytulać z teżetem, może jego żołnierzyki dolecą do jajeczka i będzie fasolka w brzuszku. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NaugthyBitch napisał:

Lepiej zachowywać się jak infantylna nastolatka 😂 tak, idź się poprzytulać z teżetem, może jego żołnierzyki dolecą do jajeczka i będzie fasolka w brzuszku. 

Ja Cię rozumiem bo mnie też śmieszą takie infantylne teksty o fasolkach , przytulankach , pieniążkach i innych 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2021 o 19:15, Załamana7 napisał:

Ja Cię rozumiem bo mnie też śmieszą takie infantylne teksty o fasolkach , przytulankach , pieniążkach i innych 😅

Lepiej być całe życie "załamaną" 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2021 o 14:58, NaugthyBitch napisał:

Od przytulania to się w ciążę nie zachodzi. 

Wyprzedzilas mnie. Mialam to samo napisac. Co jest zlego w uzyciu slow takich jak seks, kochanie sie itd? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2021 o 19:15, Załamana7 napisał:

Ja Cię rozumiem bo mnie też śmieszą takie infantylne teksty o fasolkach , przytulankach , pieniążkach i innych 😅

I jeszcze jak ktoras bedzie miec dzidzie lub jest w ciazy z dzidziusiem. No nie moge. Infantylizm w szczytowej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

I jeszcze jak ktoras bedzie miec dzidzie lub jest w ciazy z dzidziusiem. No nie moge. Infantylizm w szczytowej formie.

Też mnie to denerwuje 😕 

Autorko czemu masz problem z napisaniem, że uprawiałaś seks z partnerem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×