Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

5 godzin temu, multipanterka napisał:

Zgadzam się z każdym słowem. Myślę, że ona albo chciała przełamać jakąś barierę fizyczną i dostała kosza albo w rozmowie wyszło że on ich razem  nie widzi i ona teraz wylewa swoje frustracje. Zauważcie że jako jedyna para nie pojechali do rodzin.  Pewnie dlatego że sprawa została jasna postawiona że nic z tego nie będzie. Igi matka była nowym zięciem zachwycona więc nie widzę powodu dla którego miałaby teraz odmówić przyjęcia kamer, zwłaszcza że przed ślubem normalnie były kręcone w ich domu ujęcia. 

Już wcześniej w odcinku zauważyłam, że chyba Iga zrozumiała że nic z tego nie będzie. Jak psycholog zapytała czy Karol jest w jej typie to ona na to coś w stylu „jakby szedł ulicą to bym się nie zainteresowała” hahaha jasne. Widać było na ślubie przecież że mało jej majty nie spadły jak go zobaczyła, taka była podjarana 😀 a teraz że niby to nie jej typ. Ósmy cud świata z niej przecież, taki ma wspaniały, szalony charakter, jak można jej nie chcieć. Wkurzyła się i się mści. Karol jest inteligentniejszy więc wytrzymuje ten cały cyrk bo wie że kamery patrzą. W innym wypadku pewnie już dawno by uciekł gdzie pieprz rośnie . Ona powinna poszukać faceta w zakładzie dla obłąkanych 😀

• Like 2
  • Thanks 4

Patrzę na stronę ślubu na fb i głównym wątkiem praktyczne zawsze jest Iga. Produkcja gdyby chciała to by jej tyle nie dawała żeby hejt ograniczyć, a tu co rusz ona. I nie wiem, tak im dała popalić (w sensie produkcji i wiedzą więcej niż my), czy jest to tylko skierowane na oglądalność 🤔🤔

Dla mnie te rozmowy z ekspertami też są śmieszne. Ja to widzę tak i myślę że tak jest, że eksperci przed kontaktem z daną parą przeglądają mniej więcej materiał z nagrań żeby wiedzieć jakimi problemami boryka się dana para. U Karola i Igi ewidentnie widać że coś jest nie tak a przyjeżdża ekspert i zamiast z nimi rozmawiać osobno to rozmawia razem i oni mówią że wszystko w porządku. Dla mnie to było strasznie sztuczne. 

1 godzinę temu, lisica25 napisał:

Jej przeszkadzało, że chrapie

Nie az tak kolorowo to nie jest, z żalem powiedziala do kamery, ze karol nie zaprosił jej do łóżka, ze nie rozumie tego, ale nie ma wyjścia.powiedziala, ze poczula sie odrzucona.

4 minuty temu, multipanterka napisał:

Dla mnie te rozmowy z ekspertami też są śmieszne. Ja to widzę tak i myślę że tak jest, że eksperci przed kontaktem z daną parą przeglądają mniej więcej materiał z nagrań żeby wiedzieć jakimi problemami boryka się dana para. U Karola i Igi ewidentnie widać że coś jest nie tak a przyjeżdża ekspert i zamiast z nimi rozmawiać osobno to rozmawia razem i oni mówią że wszystko w porządku. Dla mnie to było strasznie sztuczne. 

Rozmowy z ekspertami mam wrażenie, że mało wnoszą i mało pomagają chyba, że po prostu nie pokazują sedna tych rozmów w tv. To też trochę tak wyglada jakby specjalnie wzięli takie jednostki z problemami do programu, żeby zarobić więcej na oglądalności i zrobić show a nie stworzyć dobrze rokującą parę. 

1 godzinę temu, Aleksa279 napisał:

Uwaga zagadka, kto to powiedział? : „Weź opowiedz historie, no powiedz coś śmiesznego, opowiedz coś z życia, no bo nie mówisz, mów coś” xD Kurfa uciekałabym aż by się kurzyło 

Ona widziala brak zainteresowania ze strony karola wiec chciala to na nim na sile wymusić.tego sie nie da zrobić.

• Confused 1
  • Sad 1

6 minut temu, Aleksa279 napisał:

Rozmowy z ekspertami mam wrażenie, że mało wnoszą i mało pomagają chyba, że po prostu nie pokazują sedna tych rozmów w tv. To też trochę tak wyglada jakby specjalnie wzięli takie jednostki z problemami do programu, żeby zarobić więcej na oglądalności i zrobić show a nie stworzyć dobrze rokującą parę. 

Tez tak mysle.

Rozmowy z "ekspertami" to farsa. Psycholożka ciągle ma głupi, patronizujący uśmieszek na twarzy, a Mosak jest tak poirytowany, że nawet nie umie tego ukryć.

Dzięki Idze przynajmniej coś się dzieje. Gdyby nie jej krzywe akcje widzowie zapadliby w śpiączkę.

Jedno co można wyciągnąć z tej edycji to fakt, że faceci faktycznie favor face over figure. 😉

• Haha 1

Laurą tez się rozczarowałam. Na początku myślałam, że tylko jej glupio-nerwowy śmiech jest nie do wytrzymania. A okazała się być niezłą rozszczeniową zołzą. Jakby nie wiadomo co jej zrobił ten Bogu ducha winny Maciek. Tylko coś wyszukuje na niego cały czas, gdzie by tu wbić szpilę albo co wytknąć. Jakieś głupie uśmieszki, kolejna dama ze spalonego teatru. A ten się stara.. nie udały się w tym sezonie kandydatki na żony. Iza jest spoko i może im wyjść chociaż taki związek mocno rodzinny tez trzeba lubić. Mąż jeszcze takie ciągoty ma kawalerskie ale jest szansa, że sie ogarnie 😀

Iza i Kamil bardzo fajna para, życzę im wszystkiego dobrego, tymbardziej że Iza chce takiej stabilizacji jak gotowanie obiadków i wychowywanie dzieci, fajnie że się dogaduje z rodziną meza

Natomiast reszta kompletnie niedobrana

Ja mam takie lekkie podejrzenie, że M. za szybko zaczął "się rządzić" i chciał ustawić związek pod wiarę, wiecie mieszkanie razem, ślub kościelny etc. i L. chyba postawiła sobie za cel pokazać mu jak to super sobie sama ze wszytskim radzi jako kobieta i że niejeden cienki siu.rek może jej naskoczyć. Wiecie, na zasadzie co ty mię tu chcesz dyktować i rozkazywać jak sam żeś nieudacznik. 

• Like 2
  • Thanks 1

1 minutę temu, bella_again napisał:

Ja mam takie lekkie podejrzenie, że M. za szybko zaczął "się rządzić" i chciał ustawić związek pod wiarę, wiecie mieszkanie razem, ślub kościelny etc. i L. chyba postawiła sobie za cel pokazać mu jak to super sobie sama ze wszytskim radzi jako kobieta i że niejeden cienki siu.rek może jej naskoczyć. Wiecie, na zasadzie co ty mię tu chcesz dyktować i rozkazywać jak sam żeś nieudacznik. 

Ja w ogóle nie odniosłam wrażenia, że on coś dyktuje. Powiedział swoje przekonania ale widać że pod wpływem Laury szybko się zmienia a i te swoje zasady może dla niej nagiąć. To ona przez jego wiarę przekreśliła wszystko i nie widzi w nim żadnych zalet.

• Like 2

1 godzinę temu, Chandler Bing napisał:

Ja w ogóle nie odniosłam wrażenia, że on coś dyktuje. Powiedział swoje przekonania ale widać że pod wpływem Laury szybko się zmienia a i te swoje zasady może dla niej nagiąć. To ona przez jego wiarę przekreśliła wszystko i nie widzi w nim żadnych zalet.

Dokładnie, to jest tak jak powiedziała dziewczyna jego brata, że Maćka można ukierunkować. I to widać, że bardzo mu zależy i dużo jest w stanie zrobić dla Laury. Niestety kobiety często wolą wyjadaczy, którzy później w efekcie dają im mocno popalić.

1 godzinę temu, bella_again napisał:

Wiecie, na zasadzie co ty mię tu chcesz dyktować i rozkazywać jak sam żeś nieudacznik. 

Ja go absolutnie nie postrzegam jako nieudacznika. Chłopak mimo ciężkiej sytuacji rodzinnej skończył w miarę sensowne studia, ciągle się szkoli, ma pracę, mieszkanie, samochód. Całkiem ogarnięty trzydziestolatek  z potencjałem na oddanego męża😉

• Like 2

39 minut temu, Wieśka napisał:

Dokładnie, to jest tak jak powiedziała dziewczyna jego brata, że Maćka można ukierunkować. I to widać, że bardzo mu zależy i dużo jest w stanie zrobić dla Laury. Niestety kobiety często wolą wyjadaczy, którzy później w efekcie dają im mocno popalić.

Ja go absolutnie nie postrzegam jako nieudacznika. Chłopak mimo ciężkiej sytuacji rodzinnej skończył w miarę sensowne studia, ciągle się szkoli, ma pracę, mieszkanie, samochód. Całkiem ogarnięty trzydziestolatek  z potencjałem na oddanego męża😉

Ale jak to niektóre wolą „łobuz kocha najbardziej” 😂 a później płacz 

• Like 1

Wiele z nas może nie postrzegać M. jako nieudacznika, ale dla L., która nie przerobila ciężkiego życia u psychoterapeuty, jest on ciapą. Myślę, że ja ciągnie w stronę "lobuza, który kocha najbardziej". Dopiero, jak się porządnie sparzy, dostrzeże, że M. to naprawdę dobry facet, któremu po prostu brakuje doświadczenia. Mogłaby go urobic pod siebie, ale widzę, że te dwie damessy - L. i I. bardzo roszczenie są, a niewiele mogą zaoferować w zamian. Jedna rży tak, że witki opadają, a druga..... Szkoda słów. 

• Like 1

41 minut temu, Wieśka napisał:

Ok, to są niezaprzeczalne zalety Maćka. Czasem to jednak nie wystarcza. Znam osoby- zarówno kobiety jak i mężczyzn, którzy pracują, mają mieszkanie i samochód, ale są samotne i nie jest to samotność z wyboru.

• Like 1

1 godzinę temu, to.ci.klops. napisał:

Wiele z nas może nie postrzegać M. jako nieudacznika, ale dla L., która nie przerobila ciężkiego życia u psychoterapeuty, jest on ciapą. Myślę, że ja ciągnie w stronę "lobuza, który kocha najbardziej". Dopiero, jak się porządnie sparzy, dostrzeże, że M. to naprawdę dobry facet, któremu po prostu brakuje doświadczenia. Mogłaby go urobic pod siebie, ale widzę, że te dwie damessy - L. i I. bardzo roszczenie są, a niewiele mogą zaoferować w zamian. Jedna rży tak, że witki opadają, a druga..... Szkoda słów. 

Laura właśnie przepracowała swoje problemy na terapii i widzi, że Maciek ma jeszcze sporo przed sobą. I naprawdę jestem w stanie zrozumieć, że kobieta 30+ chce mieć partnera z własnym zdaniem, a nie związkowego debiutanta którego może sobie ''urobić'' i który zrobi wszystko, żeby tylko nie narazić się drugiej osobie.

• Thanks 1

2 godziny temu, Esox napisał:

Ok, to są niezaprzeczalne zalety Maćka. Czasem to jednak nie wystarcza. Znam osoby- zarówno kobiety jak i mężczyzn, którzy pracują, mają mieszkanie i samochód, ale są samotne i nie jest to samotność z wyboru.

Ja również znam takie osoby, nawet sporo takich osób. Na pewno nie są to nieudacznicy życiowi, bo nieudacznictwo nie ma nic wspólnego z byciem samemu. No chyba, że gdzieś na wioskach, gdzie złapanie chłopa, czy baby i sparowanie się, to podstawa bytu i samooceny. Zazwyczaj takie osoby mają dość wysokie wymagania, a z wiekiem one rosną, bo skoro dobrze zarabiam, mam swoje mieszkanie itd., to poprzeczka idzie do góry. Dużo mam koleżanek singielek, ale one nie są samotne, bo prowadzą dość bujne życie towarzyskie, tylko nie mają faceta na stałe (bo takich friend with benefits im nie brakuje:)  ) .  A Laura, no cóż. Nie jest to jakaś piękność i oczywiście mimo zgryzu, głupiego śmiechu itd. też ma prawo mieć swoje wymagania. Bardziej mi przeszkadza, że  robi to wszystko w tak mało taktowny sposób.

8 godzin temu, Wieśka napisał:

Ja nie wiem jaki on jest, ale wg mnie ona może go tak postrzegać. Od razu zobaczyła w nim ciapę i tego nie odzobaczy no i cóż.

Pomiędzy łobuzem a posłuszną owieczką jest tysiąc innych opcji dziewczyny 🤦 Bo on się da ukierunkować.. fajnie. Ona go ukierunkuje a ktoś go przekierunkuje, nagada mu głupot bo takiego chłopa pewnie łatwo przeciągnąć na swoją stronę, i po zabawie. Dziś przejmie zdanie żony a jutro zacznie głosować na konfederację bo się tv naoglądał. To, że dziewczyna nie chce takiej opcji nie znaczy, że szuka w zamian sebixa. 

• Like 4

Iga i Laura to porażka tej edycji. 

Laura była jeszcze spoko od początku, a teraz to tra ge dia.

• Like 1

Dajcie spokój z tym Maćkiem. Piszecie tak jakby był dla Laury ostatnią deską ratunku, a nie jest. Co więcej, takich gości jak on, czyli nudnych inceli jest na pęczki i nie trzeba po nich iść do programu.  Dobrze napisała koleżanka powyżej, facet który zmienia zdanie pod publikę w innych sprawach też może być niestabilny. Życie z takim gościem może być mega frustrujące. Piszecie "wychować". Ok ale to opcja dla fanek gatunku. Kobiet z dużymi pokładami instynktu macierzystego, tak dużego, że starczy i dla dziecka i dla męża, który też jest dzieckiem.

• Like 1

8 minut temu, Anitella napisał:

Dajcie spokój z tym Maćkiem. Piszecie tak jakby był dla Laury ostatnią deską ratunku, a nie jest. Co więcej, takich gości jak on, czyli nudnych inceli jest na pęczki i nie trzeba po nich iść do programu.  Dobrze napisała koleżanka powyżej, facet który zmienia zdanie pod publikę w innych sprawach też może być niestabilny. Życie z takim gościem może być mega frustrujące. Piszecie "wychować". Ok ale to opcja dla fanek gatunku. Kobiet z dużymi pokładami instynktu macierzystego, tak dużego, że starczy i dla dziecka i dla męża, który też jest dzieckiem.

Od wychowywania to są rodzice, a nie partnerzy. 
Taki Maciek pojedzie w delegację, koledzy zaczną mu truć tyłek że związki są be to się rozwiedzie? Ten chłopak powinien iść na terapię, nie do tv. 

Nikt z was nie wziął pod uwagę tego, że Maciek się Laurą zauroczył w tym stanie człowiek robi wiele głupich rzeczy jak mu to minie wtedy zacznie być sobą. Laura jak widać nie jest nim zauroczona wręcz przerażona jego wiarą i nastawiona z góry na nie.

Z tego nic nie będzie, eksperci zrobili kardynalny błąd łącząc ich w parę myślę, że nawet specjalnie aby coś się działo to samo z Karolem i Igą.

• Like 1

Przed chwilą, Evvita124 napisał:

Od wychowywania to są rodzice, a nie partnerzy. 
Taki Maciek pojedzie w delegację, koledzy zaczną mu truć tyłek że związki są be to się rozwiedzie? Ten chłopak powinien iść na terapię, nie do tv. 

Dokładnie, od wychowywania są rodzice, nie partnerzy.

Z drugiej strony, jak nie ma chemii, a facet się zwyczajnie nie podoba (na co wpływa wiele czynników, nie tylko wygląd, "to coś"), to łatwo będzie wyprowadzić z równowagi, nie robiąc nic. My obserwujemy to pasywnie, obiektywnie, bez emocji. Tkwienie w relacji, w której druga osoba nam nie odpowiada, zawsze kończy się tak samo - zaczyna nas denerwować dosłownie wszystkim, choćby głośnym oddychaniem. Nie wiemy też co się dzieje behind the scenes, tutaj już nie można pokusić się o wnioski, czy taki Maciej jest wart zachodu, czy nie, być może wywołuje złe emocje. Rozkładanie tego na czynniki pierwsze jest bez sensu, analizowanie czy facet się zmieni, czy nie. Po prostu coś nie styka, a to będzie szło tylko lawinowo imho. 

• Like 4

1 minutę temu, Biutibłęder napisał:

Nikt z was nie wziął pod uwagę tego, że Maciek się Laurą zauroczył w tym stanie człowiek robi wiele głupich rzeczy jak mu to minie wtedy zacznie być sobą. Laura jak widać nie jest nim zauroczona wręcz przerażona jego wiarą i nastawiona z góry na nie.

Z tego nic nie będzie, eksperci zrobili kardynalny błąd łącząc ich w parę myślę, że nawet specjalnie aby coś się działo to samo z Karolem i Igą.

Z całym szacunkiem, ale faceci typu Maćka zauroczą się każdą kobietą, która ich z mety nie odtrąci i poświęci im trochę uwagi. Ten typ tak ma. Większość z nas miała z takimi gośćmi do czynienia i wie jak to działa. Na Laurze to nie robi wrażenia, bo wie, że tak naprawdę przemawia przez niego desperacja. To widać aż nadto waśnie przez to, że przytakuje jej na każdym kroku usilnie starając się jej przypodobać. To jest i żenujące i odpychające.

• Like 1

17 minut temu, Anitella napisał:

Z całym szacunkiem, ale faceci typu Maćka zauroczą się każdą kobietą, która ich z mety nie odtrąci i poświęci im trochę uwagi. Ten typ tak ma. Większość z nas miała z takimi gośćmi do czynienia i wie jak to działa. Na Laurze to nie robi wrażenia, bo wie, że tak naprawdę przemawia przez niego desperacja. To widać aż nadto waśnie przez to, że przytakuje jej na każdym kroku usilnie starając się jej przypodobać. To jest i żenujące i odpychające.

Tak? To ilu znasz ze swojego otoczenia należących do wspólnoty katolickiej ?

10 minut temu, Biutibłęder napisał:

U niego jest syndrom dda, religia jest dla niego ochroną przed … nim samym. 

3 minuty temu, Biutibłęder napisał:

Pytanie nie do mnie ale odpowiem- znam kilkanaście osób z takich wspólnot. Dlatego mogę śmiało napisać, że to, co obserwuję  u Maćka to nie prawdziwa wiara, tylko zamiennik w stosunku do wszystkich problemów jakie miał będąc DDA. Znalazł coś, co mu rozwiązało najpilniejsze potrzeby i ukierunkowało. Teraz żyje mu się lepiej niż wcześniej. Natomiast wcale nie wynika to z głębokiej wiary, dlatego Laura- czy jakakolwiek kobieta- gdyby chciała to by tą "oazowość" z niego raz-dwa wyrzuciła. Nie chodzi o zmianę wiary, chodzi o te aspekty- jak np czystość do ślubu- z którymi rzeczywiście trudno jest żyć. I to zupełnie nie znaczy, że Maciej jest jak chorągiewka! Po prostu- tak jak mówił z resztą Mosak w pierwszej edycji- jak jestesmy w związku to wiele rzeczy nam sie nagle "chce" dla tej drugiej osoby. Chcemy się rozwijać, starać, budować dom, zmieniać pracę itd. W związku następuje nasz rozwój bo czujemy się kochani i szczęśliwi. A tymczasem Laura jest na etapie, że chciałaby już "gotowy " egzemplarz, idealnie dopasowany dla niej a tak sie niestety w pewnym wieku już nie da! 30 na karku, złe doświadczenia życiowe, kilka nieudanych prób bycia z kimś, skrzywiają nas bardzo. Gdybym ja była sama po 30, to właśnie wolałabym takiego Maćka, bo on wydaje się być taki bardzo "plastyczny", nie ma nawyków starokawalerskich, jest otwarty i gotowy na kompromis. Nawet z tą czystością jestem przekonana, że byłoby jak z tatuażem- niby jest przeciwny ALE w sumie to mu się podoba. Po prostu- chłopak sie zauroczył i zaczynają mu sie zmieniać poglądy. To normalne. Jeśli Laurze "się zmieni", albo Maciej trafi następnym razem na kogoś, kto to uszanuje, stworzy fajny, ciepły związek. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się