Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. 

Na wstępie napiszę że jestem mama dwulatki  i 3 miesięcznego synka urodziłam oboje swoich dzieci przez cesarke. Po ciąży z córeczka okres miała regularny.  Przy synku 1 miesiączke dostałam w 29 dniu cyklu. W 15 dniu cyklu kochałam się z mężem zabezpieczylismy sie prezerwatywa nie pękła nie zasnęła się zbiorniczek był cały.  Pomimo tego dzisaj mam 34 dzień cyklu okresu nadal brak nie powiem że miałam w tym.miesiącu trochę stresu przez 3 dni była chora brałam antybiotyki więc to może być powód braku okresu Ale nie powiem że zaczynam trochę panikowac może dlatego bo panicznie boje się kolejnej ciąży ( mam za sobą dwa ciężkie porody z tym córeczka jest wcześniakiem) od tego miesiąca miałam brać już tabletki anty Ale nie mogę bo okres się nie pojawił...szukam chyba wsparcia osób które może przeżyły coś takiego jak ja. Czy jest możliwa ciąża z prezerwatywa? Czy okres po porodzie może być nie regularny?  Dodam że nie karmię piersia. Zaczynam się po prostu bać i pewnie jutro kupię test dla świętego spokoju. Objawy mam typowo okresowe ale okresu dalej nie ma zaczynam po malu świrowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do roku czasu po ciazy okres moze byc "niestabilny" ..

 

Skad ty wiesz kiedy przy pierwszym cyklu byl okres?

Bo cyklr po dni 29+35 . Tj 64. Dziecko ma 3 mc wiec ok 90-104dni. Polog trwa do 6 tyg to 42 dni.

Wychodzi na to ze krwawienie ktore bralas za okres bylo jeszcze czescia pologu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn ma trochę ponad 3 miesiące połóg miałam 6 tyg syna urodziłam w grudniu 10. Połóg trwa u mnie do 10 stycznia. 18 stycznia dostałam okres który trwał 6 dni. 14 lutego dostałam kolejną miesiączke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie stresuj. nie masz 15 lat.. Wez zrob test i po klopocie. Jakies tam ryzyko jest,ale te pierwsze trzy czy cztery cykle to czas kiedy organizm znow wyregulowywuje swoja gospodarke chormonalna. Musi poukladac wszystko na nowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro dla świętego spokoju zrobię test. Chociaż czuje się mega okresowo i wszystko mnie denerwuje...chyba tak panicznie boje się ciąży że nie myślę racjonalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to skoro test negatywny to daj sobie na luz, jesli organizm jeszcze jest "po przejsciach" to polecam ci afrodyte smart, ktora ci bedzie mwoic na  biezaco jaki masz dzien cyklu i bedziesz mogla normalnie sie kochac z partnerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×