Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agatamaz9

Rozwód ciąża...

Polecane posty

Jestem w ciązy termin lada moment bo na kwiecień...w domu 7 letnie dziecko. A maz stwierdził że on ma dosc ze nie umie ze mna być że nie chciał drugiego dziecka...złozył sprawę o rozwód. Jest mi bardzo ciezko. Bede rok na macierzynskim potem nie wiem co zrobię...bede musiala meza spłacić mamy mieszkanie własnosciowe i rozdzielnosc majątkową. Nie chce sie wyprowadzać bede musiała zaciagnąć ok 30 tys kredytu z ratą 500 zł miesięcznie...tak się boję że nie dam rady. Do tego dziecko ciągle pyta o tatę dlaczego go nie ma serce mi pęka...zaraz urodzi się kolejny syn ktory bedzie wychowywany bez ojca. Staram się składać plusy rozwodu w calość. Między nami zawsze były kłótnie. Mąż jest okropnym maminsynkiem kazda decyzje podejmował z  nią mówił jej o kazdym kazdym naszym problemie o naszym zyciu o kłotniach. Gdy kupowalismy auto wysylał jej aukcje i się radził zamiast ze mną ustalac i masa innych rzeczy. Ojcem był również słabym nie radził sobie z dzieckiem zupełnie.jesli chodzi o sytacje finansowa to zawsze mielismy podział skladalismy sie na oplaty a jedzenie kupowalismy miesiac ja miesiac on gdzie np gdy on kupil w moim miesiacu  cos za 10 zl kazal mi je sobie oddawać. Przez covida stracił prace zył z oszczednosci ale wyprawke i wszystko ja kupilam bo on nie mial z czego. Kazdy najmniejszy problem on sie pakował i uciekal do mamy zostawiajac mnie ze wszystkim samą. Były jakies dobre chwile wiadomo..poradzcie dobrym slowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oby się nie rozmyslił! Poważnie! Dla twojego dobra. I dzieci. Po co Ci taki facet? Dasz sobie radę.  Juz teraz proponuję, zebys znalazla adwokata, który zadba o pieniądze dla Ciebie i dzieci. Moze to zrobic od razu, przed sprawa rozwodową. Oczywiście rozwód z jego winy. I alimenty tez na Ciebie. Pamiętaj, ze liczą się jego mozliwosci zarobkowe, a nie obecne dochody. Nic na razie mu nie splacaj. On tez musi zadbac o dzieci. 

Skup  się teraz na sobie i dzieciach. I naprawdę weź prawnika, zeby niczego nie zawalic i miec spokojną głowę.  Masz jakies wsparcie? Rodzice, rodzeństwo, przyjaciele? To bardzo ważne teraz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Wiwdzialas jaki byl, juz nie jedned temat zalozylas, a i tak siw wpakowalas w drugie dziecko. Myslalas, ze sie zmieni na lepsze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Dokladnie. Wiwdzialas jaki byl, juz nie jedned temat zalozylas, a i tak siw wpakowalas w drugie dziecko. Myslalas, ze sie zmieni na lepsze? 

Nie skad...7 lat nie wpadlismy a tu nagle wpadka......bralam tabletki bylam chora tydzien z zycia wyjety spalam calymi dniami wtedy spapralam temat z tabl i tak wyszło....ale tez we mnie nie skonczyl wiec wpadka naprawde byla niefortunna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, zanim jeszcze urodzisz, czym prędzej leć do adwokata, wypisz pełnomocnictwo i złóż wniosek o alimenty na siebie i dzieci, już teraz, bo z noworodkiem będziesz bardziej uwiązana i trudniej ci będzie cokolwiek załatwić. Oczywiście połączą to z postępowaniem rozwodowym, ale jeśli złożysz wniosek o tymczasowe zabezpieczenie, to jakąś kasę sobie zapewnisz. 

I póki masz możliwość - pokseruj wszelkie dokumenty finansowe, które pokazują możliwości zarobkowe tego gnoja. 

Co za palant!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×