Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bulk123

Jak zagadać do dziewczyny na instagramie?

Polecane posty

Cześć. Mam pytanie do kobiet. Na pewno próbował Was ktoś poderwać przez instagrama. W jaki sposób rozpoczynał rozmowę? Jakie teksty odberałyście pozytywnie? Albo po prostu jak uważacie że należy napisać? Jak zainteresować dziewczynę. Nigdy nie pisałem z nieznajomymi przez internet a mam już 25 lat i chcę w końcu poznać dziewczynę. Z racji że jestem trochę nieśmiały chyba łatwiej będzie przez internet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz co chcesz, najważniejsze jest jak wyglądasz. Jeśli sie jej podobasz to Ona ci przynajmniej odpisze a jak nie to miej godność i olej ją.

Po co sie starać o coś co ktoś inny może mieć bez wysiłku.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wyciskam klopsy napisał:

wiesz ilu napaleńców zagaduje panny na instagòwnie? setki.... a czemu niby tobie ma odpisać, jakiś wyjątkowy nie jesteś

dlatego pytam jak zagadać żeby się wyróżnić wśród setek innych. Poza tym myślę że nie do każdej. Te które mi się podobają nie mają wielu obserwatorów, nie wstawiają zdjęć z wywalonymi cyckami, są naturalne, z relacji wynika że spokojne, nie chodzą co tydzień na imprezy.  Myślę że do nich nie pisze dużo facetów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Nie ma takiej mozliwosci, bym podryw przez Instagram albo FB traktowala powaznie i jakikolwiek tekst mi sie podobal. Ludzi, ktorych tak robia, z miejsca kategoryzuje jako zdesperowanych zje/bow, ktorzy sobie nie radza w realu. Moze bym sie nabrala, gdyby to nie wygladalo jak podryw. Tylko bysmy np. mieli wspolne zainteresowania.

O Instagramowych spermiarzach mam zdanie jak najgorsze...

A jeżeli komuś się podoba jakaś dziewczyna i czuje chemię (widzi wspólne zainteresowania, podobny styl życia itp.) ale nie ma okazji spotkać tej dziewczyny w realu? Nie warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×