Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bulk123

25 letni prawiczek

Polecane posty

Cześć. Przeglądam forum i różne rzeczy widziałem dlatego postanowiłem zapytać. Mam 25 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny i nie uprawiałem seksu. Nie wynika to z mojego wyglądu. Jestem szczupły, wysoki, raczej wysportowany. Na tinderze dużo par więc chyba nie o wygląd chodzi. Nigdy nie miałem dziewczyny bo jestem nieśmiały. Nie potrafiłem nigdy zagadać, poderwać. W sensie seksualnym. Z dziewczynami jako koleżankami potrafię pogadać. Męczy mnie ta sytuacja, bo jestem coraz starszy a doświadczenia seksualnego brak. Może nieśmiały, miły, spokojny prawiczek pociąga jakieś kobiety? Gdzie mogę znaleźć chętną? Tylko nie mówcie żeby iść na rokse bo jednak szacunku mam do siebie na tyle żeby za to nie płacić. Nie chodzi mi tylko o seks ale również o rozmowę i ogólnie pobyć z kobietą. Szanuję kobiety i potrafię je docenić. Może jest jakaś chętna? Albo chociaż porozmawiać o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Użyszkodnik napisał:

Mysle, ze problemem moze byc to, ze niby jestes milym, grzecznym, nieprzebojowym facetem, ale chcesz zachowywac sie jak badboy. Do zwiazku bys znalazl, ale do seksu? A szacunek lepiej miej do dziewczyny, zeby jej nie wykorzystywac. Seks nie jest rzecza, ktora Ci sie nalezy.

No właśnie nie udaje mi się znaleźć do związku 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

Mysle, ze problemem moze byc to, ze niby jestes milym, grzecznym, nieprzebojowym facetem, ale chcesz zachowywac sie jak badboy. Do zwiazku bys znalazl, ale do seksu? A szacunek lepiej miej do dziewczyny, zeby jej nie wykorzystywac. Seks nie jest rzecza, ktora Ci sie nalezy.

Jak to seks nie jest rzeczą która mu sie należy? Oczywiście że mu sie należy jak każdemu facetowi 😕

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 18:31, bulk123 napisał:

Cześć. Przeglądam forum i różne rzeczy widziałem dlatego postanowiłem zapytać. Mam 25 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny i nie uprawiałem seksu. Nie wynika to z mojego wyglądu. Jestem szczupły, wysoki, raczej wysportowany. Na tinderze dużo par więc chyba nie o wygląd chodzi. Nigdy nie miałem dziewczyny bo jestem nieśmiały. Nie potrafiłem nigdy zagadać, poderwać. W sensie seksualnym. Z dziewczynami jako koleżankami potrafię pogadać. Męczy mnie ta sytuacja, bo jestem coraz starszy a doświadczenia seksualnego brak. Może nieśmiały, miły, spokojny prawiczek pociąga jakieś kobiety? Gdzie mogę znaleźć chętną? Tylko nie mówcie żeby iść na rokse bo jednak szacunku mam do siebie na tyle żeby za to nie płacić. Nie chodzi mi tylko o seks ale również o rozmowę i ogólnie pobyć z kobietą. Szanuję kobiety i potrafię je docenić. Może jest jakaś chętna? Albo chociaż porozmawiać o tym? 

Laski nie ważne w jakim wieku zazwyczaj lecą na takich lekkich bad boyi, lubią jak facet ma własne zdanie, jest stanowczy, i nie zawsze się ich słucha, z jednego powodu to daje im mnóstwo emocji i doznań, a tych miłych biorą na przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja doradziłbym abyś właśnie znalazł laske na Roksa. A co tam. Najlepiej taką po 35. Umów się, przynieś małego kwiatka ,powidz ze jesteś prawiczek i chcesz poznać temat. Ona pokarze Ci co i jak. Twoja pewność siebie wyskoczzy w kosmos i będziesz czuł się pewniej z płcią przeciwną! Nie stawiaj sprawy w ten sposób że tak nisko nie upadłeś itp. to nie ma sensu. Te panie stawiają sprawę jasno seks za kase i tyle. Sporo kobiet puszcza się na prawo i lewo . Trafisz na taką i jeszcze Cię ściochra emocjonalnie. A yak sprawa jasna , żadnych niedopowiedzeń ,zawodów itp Przynajmniej czegoś się nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 18:31, bulk123 napisał:

Cześć. Przeglądam forum i różne rzeczy widziałem dlatego postanowiłem zapytać. Mam 25 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny i nie uprawiałem seksu. Nie wynika to z mojego wyglądu. Jestem szczupły, wysoki, raczej wysportowany. Na tinderze dużo par więc chyba nie o wygląd chodzi. Nigdy nie miałem dziewczyny bo jestem nieśmiały. Nie potrafiłem nigdy zagadać, poderwać. W sensie seksualnym. Z dziewczynami jako koleżankami potrafię pogadać. Męczy mnie ta sytuacja, bo jestem coraz starszy a doświadczenia seksualnego brak. Może nieśmiały, miły, spokojny prawiczek pociąga jakieś kobiety? Gdzie mogę znaleźć chętną? Tylko nie mówcie żeby iść na rokse bo jednak szacunku mam do siebie na tyle żeby za to nie płacić. Nie chodzi mi tylko o seks ale również o rozmowę i ogólnie pobyć z kobietą. Szanuję kobiety i potrafię je docenić. Może jest jakaś chętna? Albo chociaż porozmawiać o tym? 

Dzizas. To powód do dumy ,a nie wstydu. Znajdziesz swoją nie martw się. Mój mąż tez był prawiczkiem i tez był w takim wieku jak go poznalam. I takiego go chcialam bo nie był,,jak nadgryziony batonik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 21:09, Użyszkodnik napisał:

Skoro im sie podobasz, zniechecasz je czyms. Ja nie mam nic do niesmialych prawiczkow w tym wieku, to jeszcze normalne.

Właśnie. Takiego wzielam i szybko zrobilam z niego pewnego siebie faceta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×