Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kokos89

Coś się popsuło co myslicie o facecie co ma 38 lat

Polecane posty

Gość Druhu
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

A ty slyszałeś nazywając mnie kłodą? Wydaje mi się, że nie, więc z łaski swojej zaprzestań tej hipokryzji i sam najpierw wyjdź ze swojej bańki pseudoracjonalisty.

Gdzie ja w ogóle o Tobie poważnie pomyślałem? W takich drewnianych kategoriach? Gdzie takie żarty uprawiałem, no pokaż gdzie ich nie zrozumiałaś.  Racjonalizm odrzucić na rzecz twojego irracjonalnego subiektywizmu? Chyba w taka rolę nigdy nie mógłbym się wpisać, bo to kara być Tobą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Gdzie ja w ogóle o Tobie poważnie pomyślałem? W takich drewnianych kategoriach? Gdzie takie żarty uprawiałem, no pokaż gdzie ich nie zrozumiałaś.  Racjonalizm odrzucić na rzecz twojego irracjonalnego subiektywizmu? Chyba w taka rolę nigdy nie mógłbym się wpisać, bo to kara być Tobą 😄

I ktoś taki śmie pouczać innego o szacunku. Zjedz snikersa, gwiazdorzysz. Tu możesz. Żegnam ozięble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

 Tu możesz.

W rzeczywistości zderzenie ze ścianą twoich mądrości wyglądałoby znacznie bardziej dramatycznie. Jak Szyszko bym te wszystkie kłody, które tworzą bariery w twoim rozumowaniu powycinał.  W sensie gorzej, wolniej mi się piszę niż mówi. A i tak wiem że mnie lubisz 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

W rzeczywistości zderzenie ze ścianą twoich mądrości wyglądałoby znacznie bardziej dramatycznie. Jak Szyszko bym te wszystkie kłody, które tworzą bariery w twoim rozumowaniu powycinał.  W sensie gorzej, wolniej mi się piszę niż mówi. A i tak wiem że mnie lubisz 😋

Znowu projektujesz swoje subiektywne odczucia na mnie. Splunąć bym nie chciała na ciebie. Wolę być kłodą na drodze niż 1 procent sympatii wobec ciebie odczuwać. Takie są fakty. A teraz wyprdalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Znowu projektujesz swoje subiektywne odczucia na mnie. Splunąć bym nie chciała na ciebie. Wolę być kłodą na drodze niż 1 procent sympatii wobec ciebie odczuwać. Takie są fakty. A teraz wyprdalam.

Twój stan zirytowania wiążę się  za bardzo zaprojektowanym do mnie uznaniem z którym się nie spotkałaś. Ja tam Cię lubię, nie zmieniam zdania co 5 minut i żadne emocje nie wezmą nade mną góry, nie ta liga dzieciaku słodki 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

W tym wieku już go nie zmienisz. To znaczy wiem co by go zmieniło, ale nie życzę mu takiej życiowej tragedii. Nic innego nie podziała.

Wiem o czym myślisz. 

Mi się jednak wydaje że wystarczy że "chłopak" się naprawdę zakocha i będzie chciał udowodnić wybrance że go stać na coś więcej niż żerowanie na rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2021 o 02:19, kokos89 napisał:

mieszka z rodzicami i to oni mu piora i gotuja bo mówi że nie umie i uwaza mnie za jebn/ieta bo mnie to dziwi

To na pewno nie jest moja przyszłość, bo na szczęście mam sporo starszych rodziców, ale nie wyobrażam sobie takiego poziomu spier/dolenia u siebie w wieku 38 lat, no k**wa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×