Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mila55

Co sadzicie o jego zachowaniu ? Bo juz nie wiem co o tym sadzic :/

Polecane posty

poznalam chlopaka ok pol roku temu. Nie jestesmy jeszcze w zwiazku. Jest 4 lata starszy z poczatku sie dogadywalismy bylo wszystko ok. Ale od niedawno zaczelo mnie denerwowac jego zachowanie.Bo pisal mi ze sadzi ze bedzie miedzy nami coraz lepiej i wgl. Ale nie potrafie mu jakos zaufac sadze ze on jest jakis taki przemądrzały wszystko robi zebym ja poczula sie przy nim sie ta gorsza. Wszystkko wie najlepiej. Np gdy pytam mu sie cos o nim to odpowiada "za duzo chcialabys wiedziec" i takie teksty wali do mnie. do dzis nie dał mi swojego numeru telefonu.Kontaktujemy sie tylko przez fb. Nie wiem tak naprawde za kogo on mnie ma.Wydaje mi sie zalezy mu troche na mnie bo pisze do mnie pierwszy rano juz wiadomosc przyjezdza do mnie spotykamy sie czesto ale irytuje mnie to zachowanie. Kiedys tez szlismy na dworze bylo mi zimno to dal mi swoja kurtke. Co myslicie o jego zachowaniu. Ja sie chyba w nim juz zakochalam i nie bedzie mi latwo odejsc ale z drugiej strony juz mnie to troche męczy ze on taki jest. Warto dalej ciagnac ta relacje czy lepiej odpuscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Mila55 napisał:

Warto ciągnąć

Warto 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×