Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bbcw

kto się odzywa pierwszy ten....

Polecane posty

Hejka, mam do Was pytanie, co uważacie na temat odzywania sie/pisania/dzwonienia itp jako pierwsi?

W przypadku kobiet: jak dla mnie to oznaka, że nie mamy zakorzenionych schematów i tez pokazujesz, ze jestes zainteresowana

w przypadku mężczyzn : niby przejmowanie inicjatywy do Was należy, ale ile można pierwszemu robic te pierwsze kroki

Jakie są Wasze przemyslenia? Czy to bardziej na plus czy na minus, napisz jaka płec i co myslisz o obu przypadkach

Co jest teraz trendy, nad czym sie zastanawiasz gdy piszesz, czy uważasz, ze to strata czasu, czy ktos nagle traci w oczach i zainteresowanie? Jestem max ciekawa :d

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Ten, kto odzywa się pierwszy, pokazuje że mu bardziej zależy. Może to i dziecinne, ale...

W sumie inicjatywa należy do faceta, chociaż z drugiej strony kręciłaby mnie kobieta, która sama chciałaby przejąć inicjatywę. Nie zawsze, ale raz; żeby zobaczyć jak to jest 😉

No a co w przypadku kiedy zaczyna sie to wzajemnie uzupełniać w relacji? Takie troche ganianie za myszka, czasem jeden goni, a drugi sie chowa i tak na zmiane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbyt leniwa na gierki i głębokie przemyslenia, jak mam sprawe to piszę.

Edytowano przez Kulfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko wykazywaniu inicjatywy na początku znajomości / związku, później, jeśli druga strona tego nie robi, to nie jest zainteresowana.

Dodam, że nawet wolę przejmować inicjatywę, bo to podłe uczucie, gdy nie jesteś zainteresowany, a druga strona stara się Ciebie „upolować” i musisz jej w końcu wprost powiedzieć, że nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Jestem zbyt leniwa na gierki i głębokie przemyslenia, jak mam sprawe to piszę.

I o to biega 😉

gdy ktoś ma sprawę, ciekawość, czy chęć to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Qwerty82 napisał:

A w przypadku podrywu to jak to dziala?

Czesc wpadles mi w oko nie chce mi sie bawic w gierki, przyjedz do mnie i mnie ... (wlasciwe dopisac)

??

W przypadku podrywu dla mnie osoba, która jest zainteresowa bedzie po prostu odpowiadać na te wiaodmosci, telefony i dążyć do jakiegos spotkania, lub poznania sie nawet online. Jak nie to znaczy, że nie byli sobie pisani xd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tego "flow" do rozpoczynania rozmowy. Nawet jeśli dziewczyna z początku wydaje się zainteresowana, to szybko albo się nudzi i zrywa kontakt, albo twierdzi, że lubi mnie, ale jako kumpla i nie chce tego zmieniać, albo też daje mi po prostu sygnał, że nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Qwerty82 napisał:

A w przypadku podrywu to jak to dziala?

Czesc wpadles mi w oko nie chce mi sie bawic w gierki, przyjedz do mnie i mnie ... (wlasciwe dopisac)

??

W przypadku podrywu zaproponowalabym spotkanie, dobrze jednak najpierw wybadac grunt.

Edytowano przez Kulfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

 Pocahontaz piszę pierwsza, druhu to, druhu taki,  druhu śmaki. Bez znaczenia kto pierwszy napisał. Jak jest o czym rozmawiać i są chęci to nie ważne kto się pierwszy odezwał. Bo komu bardziej zależy zupełnie od czego innego zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Napisałem pierwszy do Ciebie 😱 no ale była sprawa z yt. I szybko usunąłem rozmowę 😅

Ale ja Ci się jednak pierwsza oświadczyłam i do tego publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robięjaklubię napisał:

Chociaż ja to ginący gatunek jestem.

Wydaje mi sie, ze wiekszosc jest taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×