Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anati30

Randka okazała się porażką.

Polecane posty

Spotykałam się dziś z jednym facetem poznanym przez Badoo i poszliśmy do jednej z otwartych restauracji. Na miejscu okazało się, że Pan stosuje dietę i w sumie nie ma tam nic, co mógłby zjeść. W ostateczności wziął sałatkę, w której mięsa prawie nie było. Jednak stwierdził, że tu nie chodzi o to, żeby się najeść tylko, żeby nie być głodnym. Wzięłam porcję spagetti i stwierdziłam, że bardzo mi smakuje. On na to, że on je tylko z mięsem drobiowym i ciemnym makaronem. Spytałam, czy czasami nie zdarza mu się zgrzeszyć z jedzeniem. Powiedział, że bardzo rzadko, bo nie będzie robił z brzucha śmietnika, dlatego przy tej diecie zostanie już na zawsze.. Chcąc załagodzić temat, powiedziałam, że każdy powinien jeść to co lubi.  To zaczął wykład, że to czym się żywisz, przekłada się na Twoje zdrowie. Różne choroby i raki powstają ze złego trybu życia. Dobrze by było, gdyby ludzie zaczęli dbać o swoje zdrowie, to było by mniej zgonów.  Przyznaję, że od słuchania tego odechciało mi się jeść. Powiedziałam, że oczywiście nie należy przesadzać z fast foodami, słodyczami, tłustym mięsem, czy gazowanymi napojami, ale od czasu do czasu wszystko jest dla ludzi. Gdy zaczął mówić o tym, że warto czytać skład wszystkich produktów, żeby nie jeść tych świństw, które mają tablicę Mendelejewa w składzie. Z grzeczności przytaknęłam, zjadłam, i pod pretekstem zakończyłam spotkanie.  W domu od razu napiłam się lampkę czerwonego wina :). Zamiast luźnej rozmowy, wykład dietetyka.

Edytowano przez anati30
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, anati30 napisał:

Spotykałam się dziś z jednym facetem poznanym przez Badoo i poszliśmy do jednej z otwartych restauracji. Na miejscu okazało się, że Pan stosuje dietę i w sumie nie ma tam nic, co mógłby zjeść. W ostateczności wziął sałatkę, w której mięsa prawie nie było. Jednak stwierdził, że tu nie chodzi o to, żeby się najeść tylko, żeby nie być głodnym. Wzięłam porcję spagetti i stwierdziłam, że bardzo mi smakuje. On na to, że on je tylko z mięsem drobiowym i ciemnym makaronem. Spytałam, czy czasami nie zdarza mu się zgrzeszyć z jedzeniem. Powiedział, że bardzo rzadko, bo nie będzie robił z brzucha śmietnika, dlatego przy tej diecie zostanie już na zawsze.. Chcąc załagodzić temat, powiedziałam, że każdy powinien jeść to co lubi.  To zaczął wykład, że to czym się żywisz, przekłada się na Twoje zdrowie. Różne choroby i raki powstają ze złego trybu życia. Dobrze by było, gdyby ludzie zaczęli dbać o swoje zdrowie, to było by mniej zgonów.  Przyznaję, że od słuchania tego odechciało mi się jeść. Powiedziałam, że oczywiście nie należy przesadzać z fast foodami, słodyczami, tłustym mięsem, czy gazowanymi napojami, ale od czasu do czasu wszystko jest dla ludzi. Gdy zaczął mówić o tym, że warto czytać skład wszystkich produktów, żeby nie jeść tych świństw, które mają tablicę Mendelejewa w składzie. Z grzeczności przytaknęłam, zjadłam, i pod pretekstem zakończyłam spotkanie.  W domu od razu napiłam się lampkę czerwonego wina :). Zamiast luźnej rozmowy, wykład dietetyka.

Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Zapłacił chociaż za spaghetti? 

Przynajmniej nie będziesz już marnować czasu na rozmowy z tym pajacem. Bierz się za następnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie kiepawa Randka...i dobrze zrobilas. Pozatym...wszystko jest dla ludzi...☺🌷

Glowa do gory, wszystko ok bedzie 👍

A moze zamiast Badoo i tych innych syfów moze lepiej poznawac ludzi w Realu? 

Edytowano przez KLAUN96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej znajomej która jest wege na randce facet zaproponował, że któregoś dnia zaprosi ją na niedzielny rosół z nadzieją, że dla niego przerzuci się na mięsne jedzenie bo on to bez mięsa nie dałby rady... ale tutaj odrazu było wiadomo, że szuka sobie żony : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super randka z wykładem o jedzeniu 😄

Nie wierzę, myślałem że takie rzeczy tylko w Erze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Mojej znajomej która jest wege na randce facet zaproponował, że któregoś dnia zaprosi ją na niedzielny rosół z nadzieją, że dla niego przerzuci się na mięsne jedzenie bo on to bez mięsa nie dałby rady... ale tutaj odrazu było wiadomo, że szuka sobie żony : )

Chyba kucharki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Chyba kucharki 😄

Pytanie o to czy potrafi gotować też się pojawiło : )

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Pytanie o to czy potrafi gotować też się pojawiło : )

I wszystko jasne, co za czasy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

I wszystko jasne, co za czasy 🙂

W pewnym wieku i mężczyznom się bardzo spieszy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Dawaj mi go silownie mi zamkneli musze wage utrzymac!

Utrzymać wagę to nie problem. Nabiał, mało węgli a więcej warzyw i owoców do tego pij więcej wody i odrobina ruchu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, anati30 napisał:

Spotykałam się dziś z jednym facetem poznanym przez Badoo i poszliśmy do jednej z otwartych restauracji. Na miejscu okazało się, że Pan stosuje dietę i w sumie nie ma tam nic, co mógłby zjeść. W ostateczności wziął sałatkę, w której mięsa prawie nie było. Jednak stwierdził, że tu nie chodzi o to, żeby się najeść tylko, żeby nie być głodnym. Wzięłam porcję spagetti i stwierdziłam, że bardzo mi smakuje. On na to, że on je tylko z mięsem drobiowym i ciemnym makaronem. Spytałam, czy czasami nie zdarza mu się zgrzeszyć z jedzeniem. Powiedział, że bardzo rzadko, bo nie będzie robił z brzucha śmietnika, dlatego przy tej diecie zostanie już na zawsze.. Chcąc załagodzić temat, powiedziałam, że każdy powinien jeść to co lubi.  To zaczął wykład, że to czym się żywisz, przekłada się na Twoje zdrowie. Różne choroby i raki powstają ze złego trybu życia. Dobrze by było, gdyby ludzie zaczęli dbać o swoje zdrowie, to było by mniej zgonów.  Przyznaję, że od słuchania tego odechciało mi się jeść. Powiedziałam, że oczywiście nie należy przesadzać z fast foodami, słodyczami, tłustym mięsem, czy gazowanymi napojami, ale od czasu do czasu wszystko jest dla ludzi. Gdy zaczął mówić o tym, że warto czytać skład wszystkich produktów, żeby nie jeść tych świństw, które mają tablicę Mendelejewa w składzie. Z grzeczności przytaknęłam, zjadłam, i pod pretekstem zakończyłam spotkanie.  W domu od razu napiłam się lampkę czerwonego wina :). Zamiast luźnej rozmowy, wykład dietetyka.

Ja pier...., i takim udaje się umówić, a mnie nie. Chyba ciąży nade mną jakaś klątwa 😕 Przystojny chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

W pewnym wieku i mężczyznom się bardzo spieszy : )

Ale bez przesady, rozumiem kompromisy potrzebne ale nie układanie życia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bartek94 napisał:

Ja pier...., i takim udaje się umówić, a mnie nie. Chyba ciąży nade mną jakaś klątwa 😕 Przystojny chociaż?

Więc widzisz, pewnie ciasteczkowy potwór 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Rzeczywiscie kiepawa Randka...i dobrze zrobilas. Pozatym...wszystko jest dla ludzi...☺🌷

Glowa do gory, wszystko ok bedzie 👍

A moze zamiast Badoo i tych innych syfów moze lepiej poznawac ludzi w Realu? 

Albo w Tesco xD Tj. jak i tak nie przejmuje się obostrzeniami, mieszka w mieście, a nie na zapadłej prowincji, to w sumie nie rozumiem, dlaczego szuka kogoś w necie, ja tak robię z braku innych możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

Ale bez przesady, rozumiem kompromisy potrzebne ale nie układanie życia 😉

Taki typ : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Więc widzisz, pewnie ciasteczkowy potwór 😄

Ale ja czy przystojni panowie? Bardziej potwór czy bardziej ciasteczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Taki typ : ) 

To jakiś ewenement 😄

Od jutra jesz mięso!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bartek94 napisał:

Ale ja czy przystojni panowie? Bardziej potwór czy bardziej ciasteczkowy?

Mowa o tym który brał udział w randce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bar- Tia xd Ja rowniez... Chodze bez maseczki po dworzu i zyje ☺🌷👍  Tego akurat Nie wiem czy mieszka w miescie/wsi. Ja mimo ze mieszkam w malym miescie owszem rowniez korzystam z portalu Lento. pl ale rzadko tam wchodze. A realne znajomosci jakos Nie Bardzo Mi ida...Moze az tak sie wyalienowalam...? :-( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Od jutra 😉

Akurat od poniedziałku a przeważnie przetrwać pierwszy dzień to sukces 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

To jakiś ewenement 😄

Od jutra jesz mięso!! 🙂

Gdyby nie to to ponoć całkiem spoko... ale drugiej randki nie było : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Gdyby nie to to ponoć całkiem spoko... ale drugiej randki nie było : )

Domyśliłem się 😄

czas na mnie spokojnej nocy 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Domyśliłem się 😄

czas na mnie spokojnej nocy 😉

Dobrej nocy : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Mowa o tym który brał udział w randce 😉

Aaaa

 

2 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Bar- Tia xd Ja rowniez... Chodze bez maseczki po dworzu i zyje ☺🌷👍  Tego akurat Nie wiem czy mieszka w miescie/wsi. Ja mimo ze mieszkam w malym miescie owszem rowniez korzystam z portalu Lento. pl ale rzadko tam wchodze. A realne znajomosci jakos Nie Bardzo Mi ida...Moze az tak sie wyalienowalam...? 😞

Na lento.pl jest mało ogłaszających się kobiet, przynajmniej w moim (26l.) wieku, co do mężczyzn nie wiem. Próbowałem z Sympatią, Badoo - też bez skutku, za to dowiedziałem się, że na tym ostatnim portalu panowie mają tak żenujący poziom, że wielu kobietom, z którymi rozmawiałem, w tym z tą, do której bez skutku startowałem, myślałem, że się chociaż zakumplowałem, bo sama twierdziła, że w przyszłości widzi mnie "raczej jako dobrego kumpla", ale jednak nie, proponują seks z miejsca - niezależnie od wyglądu, postury, wzrostu. Dlatego nie rozumiem, jakim cudem kobiety korzystają jeszcze z takich przystani dla stulejarzy. 

Realne znajomości z osobami płci przeciwnej nigdy mi nie wychodziły, co nie dodaje pewności siebie - nie wiem jak to jest u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, AntyBazyl napisał:

Zapłacił chociaż za spaghetti? 

Przynajmniej nie będziesz już marnować czasu na rozmowy z tym pajacem. Bierz się za następnego. 

A dlaczego miałby płacić za JEJ spaghetti? Jeżeli zgodziła się iść na randkę, to też ma w tym jakiś "interes". Kobiety nie są aż tak bezinteresowne. Poza tym mogła przyjść na randkę najedzona 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PasjoNatka napisał:

A dlaczego miałby płacić za JEJ spaghetti? Jeżeli zgodziła się iść na randkę, to też ma w tym jakiś "interes". Kobiety nie są aż tak bezinteresowne. Poza tym mogła przyjść na randkę najedzona 😏

W sumie sam się zastanawiam, czy gdybym szedł na randkę, to płaciłbym i za kobietę, czy nie - co prawda jestem gołodupcem, ale chyba ładnie to wygląda? Czy już staromodnie, creepy i odbiera kobiecie podmiotowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×