Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Zainteresowanie silnie połączone z litoscia

Polecane posty

27 minut temu, wisnia90 napisał:

Moze nie "lepszy" a "właściwszy" 

Te wyrażenia definiują nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Czasem warto wysłuchać najbliższych, można się nie zgodzić z tym co mówią, ale wysłuchać warto. 

Zawsze gdy tego potrzebują. To pozwala ich zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pochodzisz z trzepnietych WSIokow electro nawiezionych od polski jak wiekszosc tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Zatracasz się Electro w swojej emocjonalnej empatii. A lepiej by było mieć empatię techniczną, zdystansowną... Postawa fajna, to taka jak Np. Pomagam, bo mam taką zasadę, bo tak trzeba. Ale nie daję się przy tym wciagnąć  w studnię bez dna - studnię rozpaczy,bezradności i niekończących się potrzeb osoby o rysie ofiary!!!! 

Ja niestety jestem po drugiej stronie barykady. Jestem jedną z osób, którym byś pewnie pomagała, znając w życiu. Ja bym ciągnęła od Ciebie wsparcie , nie dając nic od siebie. Taka bywałam, ale walczę z tym.

 

_______________

nie gubisz sie w swoich multikontach?

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Electra,

Moze lzamiast z gory probowac przypinac jakakolwiek metke do Danej Osoby, snuc domysly i szukac dziury w calym, lepiej by bylo dopuscic do siebie swiadomosc, ze Komus szczerze zalezy i docenic to, uwierzyc w to?  

Zamiast probowac sie tego wypierać, uciekac od tego i doszukiwac sie niewłaściwych tego przyczyn, na rozne sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 10:22, jamuonmi napisał:

Te wyrażenia definiują nasze oczekiwania.

Wiem, dlatego postaralem się aby takim stac sie dla Niej... Tylko jak to teraz udowodnic, jezeli ma mnie w nosie?😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się dać sobie samemu tego, co daje drugi człowiek. Nie cierpię takich bzdur zaczerpniętych z "duchowych" albo psychologicznych książek. Ale kogo to obchodzi właściwie hah. Nie wtrącam się. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Poetka napisał:

No właśnie, da, nie da. Skoro masz takie nastawienie to nie da, bo jak mogłoby być inaczej? A gdybyś spróbowała pomyśleć odwrotnie to co wtedy? Bzdur tu wiele 🙂 taki klimat tego miejsca 🙂

Nie oczekuję, że człowiek, którego pokocham będzie chodzącym ideałem i buddą bez problemów. Nieważne. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Poetka napisał:

Chyba nikt nie jest i człowiek wybiera sobie zestaw wad, z którymi "może żyć". Tylko zanim to się stanie trzeba tego kogoś wpuścić, a to może być nierealne jeśli samego siebie się nie zaakceptowało w znośnym stopniu. Dzięki, boję się, ale dam radę. 

To może po prostu kogoś wpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×