Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misia25

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Dzień dobry. Z góry proszę darować sobie zbędne komemtarze. Przychodzę z zapytaniem czy mozliwe jest zajście w ciążę przez dotykanie penisem wejścia do pochwy? Zdarzyło się to dzisiaj przez przypadek. Bardzo mozliwe, że dzisiaj występuje u mnie owulacja. Możliwe ze na penisie znajdowal sie preejakulat. Proszę o szybką odpowiedź bo wpadłam w panikę i bardzo się boję.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanse są bardzo małe, wręcz zerowe. Dla jasności w ciążę nie jest tak bardzo łatwo zajść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Możesz.

Mogę prosić o uzasadnienie czemu? bi jestem zestresowana i chcę mieć jasną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Misia25 napisał:

Zdarzyło się to dzisiaj przez przypadek. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Bardziej niż twoja ciąża intryguje mnie to " przypadkiem".

Przez przypadek, ponieważ mieliśmy z partnerem oboje ściągnięte majtki, a on położył sie na mnie nieumyślnie dotykając wejscia do pochwy penisem. Natychmiast się odsunelam i wytarłam, a potem umyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Misia25 napisał:

Przez przypadek, ponieważ mieliśmy z partnerem oboje ściągnięte majtki, a on położył sie na mnie nieumyślnie dotykając wejscia do pochwy penisem. Natychmiast się odsunelam i wytarłam, a potem umyłam.

Przecież od tego w ciążę się nie zachodzi. Tyle tutaj tematów o takiej tematyce, a ludzie jak jeden głupi zadają te same pytania co kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję autorko poczekać z seksem do czasu, aż na biologii omówią układ rozrodczy. Co prawda w Podstawie Programowej to jest w 4 klasie,ale może nie zrozumiałaś do końca, o co chodzi z tym seksem i zachód za dniem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, kupcie sobie tester afrodyta to moze sie nauczysz wyznaczac dni cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestes w ciazy. nastepnym razem kup sobie tester afrodyty i sprawdzaj w jakim dniu cyklu jestes. jesli plodne - zalecam dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×