Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marta222

Ciąża, poparzenia

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam jestem w 17 tygodniu ciąży. Dziś piłam herbatę i się oparzylam, bo wzięłam duży łyk. Słyszałam że dziecko będzie miało tylko znamię jeżeli człowiek się oparzy w rękę albo cos. 

Czy mojemu dzidziusiowi nic się nie stanie ? Wiele jest tych przesądów aż strach 

Edytowano przez Marta222
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A czy jak odmówisz coś ciężarnej, to myszy to zjedzą? 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Migotka95 napisał:

A czy jak odmówisz coś ciężarnej, to myszy Ci to zjedzą? 

Nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz trzy razy napluc przez ramie stojac w bani z woda o polnocy to nie bedzie mialo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
35 minut temu, Marta222 napisał:

Nie wiem 

Mówiono na przykład, że gdy kobieta przestraszy się myszy, a potem złapie się za łydkę, dziecko urodzi się z myszką na łydce. Mówią też, że nie można niczego smażyć, bo jeśli tłuszcz pryśnie na brzuch, to znamię murowane. Bzdura! Znamiona na skórze są spowodowane nieregularną pigmentacją lub czynnikami genetycznymi – żadne inne "powody" nie mają znaczenia.

Więc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Dziecku nic nie będzie, to tylko chore zabobony. 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj syn urodziil sie z jasna plamka na glowie. Nie ma w tym miejscu melatoniny i siwe pasemko. 

Smieje sie ze to znamie po tym jak mnie maz tluk po glowie lokciem przez sen 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Marta222 napisał:

Witam jestem w 17 tygodniu ciąży. Dziś piłam herbatę i się oparzylam, bo wzięłam duży łyk. Słyszałam że dziecko będzie miało tylko znamię jeżeli człowiek się oparzy w rękę albo cos. 

Czy mojemu dzidziusiowi nic się nie stanie ? Wiele jest tych przesądów aż strach 

I nie spoglądaj na księżyc w pełni bo dziecko będzie łyse, ani też nie patrz przez dziurkę od klucza bo będzie miało zeza. I  moje ulubione nie pierz mężowi skarpet bo dziecku będą pocić się stopy. 

A tak całkiem serio to zabobony z których można się pośmiać a nie brać je na serio

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesądy powstały ponieważ ludzie kiedys szukali przyczynowo skutkowego- wyjaśnienia różnych zdarzen i nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Nie ma opcji aby twoj poparzony język miał wpływ na dziecko. Tak samo jak nie ma opcji aby ten nieszczęsny naszyjnik u matki spowodował,że dziecko owinie się pępowiną. Także luz, czarów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×