Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Smiejzelki

Jaki lubią sex mężatki

Polecane posty

1 godzinę temu, Olimpia napisał:

 

 

Przed wyjazdem, mąż zakłada mi pas cnoty i zabiera kluczyk 🙄

aaaaaa fuj  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Olimpia napisał:

Przed wyjazdem, mąż zakłada mi pas cnoty i zabiera kluczyk 🙄

Stal nierdzewna?  Chromowany?  Czy jakaś tania tandeta?

Hint: potrzebujesz kochanka ślusarza 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gotb napisał:

Stal nierdzewna?  Chromowany?  Czy jakaś tania tandeta?

Hint: potrzebujesz kochanka ślusarza 😄 

Stal najwyższej jakości 😊

Poszukuję ślusarza ale ciężko o dobrego fachowca😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Olimpia napisał:

Stal najwyższej jakości 😊

Poszukuję ślusarza ale ciężko o dobrego fachowca😋

No tak. Jak jest potrzeba, to i sposób się znajdzie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin40 napisał:

No tak. Jak jest potrzeba, to i sposób się znajdzie 😄 

Potrzeba jest matką wynalazku🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Olimpia napisał:

Potrzeba jest matką wynalazku🤷

Pytanie po co ci pas? Bez pasa zdradziłabyś go? Zdarzyło się tak w przeszłości? Kto wpadł na taki pomysł- ty czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin40 napisał:

Pytanie po co ci pas? 

Żeby sobie bekę z niektórych zrobić 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Olimpia napisał:

Żeby sobie bekę z niektórych zrobić 😃

Że niby zapraszasz delikwenta do siebie, wysyłasz sygnały, mrugasz oczkami, a potem kiedy chce już zerwać z Ciebie ubranie.........cyk..... wyskakujesz z pasem? 😄 

Ciekawa historia 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Olimpia napisał:

Stal najwyższej jakości 😊

Poszukuję ślusarza ale ciężko o dobrego fachowca😋

Olsen.  Ten z gangu Olsena.  Otwierał sejfy, da radę każdemu zamkowi w każdym pasie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin40 napisał:

Że niby zapraszasz delikwenta do siebie, wysyłasz sygnały, mrugasz oczkami, a potem kiedy chce już zerwać z Ciebie ubranie.........cyk..... wyskakujesz z pasem? 😄 

Ciekawa historia 😄 

Dobranoc! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gotb napisał:

Olsen.  Ten z gangu Olsena.  Otwierał sejfy, da radę każdemu zamkowi w każdym pasie 😄 

Olsen mi się nie podoba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Olimpia napisał:

Olsen mi się nie podoba 😄

No ale to był cały gang.  Ktoś otwiera pas, ktoś być może inny korzysta z otwartej zawartości.

Alternatywnie: Kwinto z Vabanku, też sobie radził z sejfami.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gotb napisał:

No ale to był cały gang.  Ktoś otwiera pas, ktoś być może inny korzysta z otwartej zawartości.

Alternatywnie: Kwinto z Vabanku, też sobie radził z sejfami.

 

 

Gang Olsena zawsze spartaczył robotę, za duże ryzyko😋

Nad perfekcją Kwinto mogłabym się zastanowić 🤔 

Dobranoc! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Olimpia napisał:

Dobranoc!

Niech ci się ciacho z kluczykiem przyśni 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Olimpia napisał:

Nie. Pracuje daleko stąd! Na Morzu Północnym 😔

Olimpia chciałbym mieć taką dziewczyne jak ty 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Puchacz Rolny napisał:

Fred Kampinos vel Szpicbródka byłby najlepszy:

Poproszę męża, aby następnym razem, zostawił kluczyk u swojego zaufanego przyjaciela🤔 Przewietrzy mnie od czasu do czasu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chirurg napisał:

Olimpia chciałbym mieć taką dziewczyne jak ty 😘

 

A jesteś dobrym ślusarzem 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Olimpia napisał:

Poproszę męża, aby następnym razem, zostawił kluczyk u swojego zaufanego przyjaciela🤔 Przewietrzy mnie od czasu do czasu 😊

hehe dobry pomysł😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Olimpia napisał:

Od wyjazdu do przyjazdu męża 🙄

mężatki lubią dobry seks, fajny, udany, zakończony orgazmami, odprężający, fantazyjny lub także bardzo ekscytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Puchacz Rolny napisał:

Zwłaszcza w okresach od wyjazdu do przyjazdu męża 😎

często zależy to jak układa się oczywiście relacja z mężem. Wiele kobiet będących w długim związku jest w stanie wybaczyć jakiś tam okres niedyspozycji partnera zwłaszcza gdy jednak się stara i w końcu wszystko wraca do poprzedniego, dobrego stanu ale gorzej gdy zauważają, że partner nie widzi problemu i nie zamierza z tym nic robić. Taką sytuację traktują jako przejaw lekceważenia i braku szacunku i faktycznie na tym etapie bywa, że szukają kochanka który będzie ją traktował jak księżniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ddt60 napisał:

mężatki lubią dobry seks, fajny, udany, zakończony orgazmami, odprężający, fantazyjny lub także bardzo ekscytujący.

Wiesz to z FANTAZJI, czy prawdziwych przeżyć?😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

Zwłaszcza w okresach od wyjazdu do przyjazdu męża 😎

U mnie dokładnie na odwrót.

Od przyjazdu do wyjazdu męża 😊

RU/ CHACZU  POLNY 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Olimpia napisał:

Wiesz to z FANTAZJI, czy prawdziwych przeżyć?😎

z prawdziwych przeżyć. Po prawdzie mężatki lubią podobne rzeczy w seksie jak nie-mężatki - chyba tu nie ma akurat w tym względzie różnic. Oczywiście każda kobieta może mieć inne upodobania ale nie zależy to od bycia żoną lub nie bycia żoną. Pytanie czy mąż jest im w stanie to zapewnić ? Jeśli tak to pewnie są szczęśliwsze od tych w przypadku których mąż nie spełnia ich oczekiwań.  Jeśli mężatki mają dobre relacje seksualne z mężem to w tej sferze akurat czują się spełnione - jeśli nie to czasami "kalkulują" czy inne sfery relacji z mężem są w stanie im wynagrodzić gorszy seks - czy tkwić w małżeństwie i być wierną, czy tkwić ale zdradzać i czy rozejść się. Czasami samo życie bywa zaskakujące i pisze scenariusze. Oczywiście nie-mężatce czasami, choć to nie reguła, łatwiej podjąć decyzję o rozstaniu gdy związek jest niesatysfakcjonujący.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

z prawdziwych przeżyć. Po prawdzie mężatki lubią podobne rzeczy w seksie jak nie-mężatki - chyba to nie ma akurat w tym względzie takiego znaczenia. Pytanie czy mąż jest im w stanie to zapewnić ? Jeśli tak to pewnie są szczęśliwsze od tych w przypadku których mąż nie spełnia ich oczekiwań.

Ja należę do grupy tych usatysfakcjonowanych mężatek 😊 

Wolałam się upewnić, bo mówiłeś ostatnio, że świat fantazji miesza Ci się z faktami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Olimpia napisał:

Ja należę do grupy tych usatysfakcjonowanych mężatek 😊 

 

to gratulacje. U mężatek czy kobietach będących w długim związku jest ponadto tak, że na sferę seksualną mają wpływ inne sfery i relacje. Przez jakiś czas oczywiście i to nawet długi może być tak, że para kłóci się o jakieś tam rzeczy a potem godzi się w łóżku, bo łóżku jest dobrze ale dłuższą metę złe relacje w innych sferach w końcu odbiją się na seksie. Paradoksalnie jest też tak gdy kobieta jest kochanką i ta relacja trwa dłużej  to na ogół kochanka oczekuje, aby facet się "zdeklarował" i albo wrócił do żony i dał jej spokój a raczej bardziej liczy, że w końcu odejdzie od żony i zwiąże się na stałe z kochanką. Ale tu już zahaczamy o temat odwrotny - czyli jak zachowa się facet, który nie może spełnić się w seksie z żoną. Choć nie koniecznie to dotyczy tylko facetów. Jedna z moich byłych znalazła się w takiej sytuacji (sama tak zdecydowała i chciała), że związała się w końcu z kochankiem dużo starszym od siebie i ode mnie (ja się oczywiście dowiedziałem prawie na końcu) odeszła i zamieszkała z nim, który następnie krótko po czasie gdy zamieszkali razem ciężko zachorował i w zasadzie nie spełniał już jej oczekiwań a wręcz ona musiała się nim opiekować przez kilka lat. Ostatnio umarł więc moja była jest znów wolna, więc jeśli ją ktoś zechce - może szukać

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, VagViking napisał:

Tego czego mężowie im nie dają.

to jest właśnie fałszywy stereotyp. Oczywiście niespełniony singiel, odrzucany przez wiele kobiet próbuje podbudować swoje ego myśląc, że większość mężatek chciałoby się umówić z nim potajemnie, ponieważ mąż ich nie zaspokaja. Prawda jest taka, że czasy gdy wydawano kobiety za mężów na zasadzie handlowego kontraktu już minęły i większość kobiet wybiera sobie partnerów z których jest zadowolona. To, że czasami się do Ciebie uśmiechną, czy seksownie wyglądają czy nawet będą trochę kusić to nie znaczy, że chcą się z Tobą bzykać. Owszem są takie, które nie są zadowolone z relacji z mężem, są takie, które są w otwartych związkach, są takie, które też się skuszą od czasu do czasu seksem z nieznajomym ale takich jest moim zdaniem mniejszość. Dlatego zakładanie przez niektórych tutejszych forumowiczów, że prawie każda mężatka z wywieszonym jęzorem będzie się bzykać z młodym bykiem jest ...yzmem. Bo tak nie jest.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zakładanie przez niektórych tutejszych forumowiczów, że prawie każda mężatka z wywieszonym jęzorem będzie się bzykać z młodym bykiem jest ...yzmem. Bo tak nie jest.

 

I tutaj załamka dla młodszej gawiedzi.😂😂🤣🤣

Edytowano przez Mejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Mejka napisał:

Dlatego zakładanie przez niektórych tutejszych forumowiczów, że prawie każda mężatka z wywieszonym jęzorem będzie się bzykać z młodym bykiem jest ...yzmem. Bo tak nie jest.

Tak, każde głupie uogólnienie jest głupie, bo jest uogólnieniem.

Ale... może się gdzieniegdzie znaleźć chętna na to i owo mężatka, bo... mąż za daleko, albo za daleko za długo, albo za słaby, albo za krótki... I wtem bęc!

Doświadczenie własne raptem jednokobietowe, ale jednak potwierdzone: mąż za daleko i taki sobie, więc zróbmy coś... i była to pierwsza dziewczyna, która mnie oświeciła, że mam rozmiar trochę ponadstandardowy... 😄 

 

Edytowano przez gotb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×