Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, mam 23 lata, ogólnie zawsze miałam regularny okres i codziennie biorę leki na tarczyce niedoczynności, wiec jestem w miesiącu ciąży. Wizytę mam dopiero w środę u ginekologa. Co do ciąży, czy to jest normalne ze codziennie się wymiotuje dwa razy dziennie albo ciagle osoba ma nudności, ze to może być jakaś choroba? I dlaczego tak jest ze codziennie mnie brzuch boli, jakbym dostała miesiączkę będąc w ciąży? Proszę o odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to normalne. W twoim organizmie buzuja chormony. Wymioty,nadwrazliwosc na zapachy,nawet rozwolnienie ,bole glowy,zgagi,nudnosci i inne fajne rzezczy to uroki pierwszego trymestru.

Bol brzucha w ciazy zawsze jest niepokojacy,jednak zupelnie normalny bo macica sie rozciaga i przystosowywuje do nowego stanu rzeczy. Poki bol nie jest ostry to powinno byc ok. Jezeli miewasz bardzo bolesne miesiaczki to bol brzucha moze Ci towarzyszyc dlugo. 

Warto skonsultowac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to normalne objawy, mozesz kochana jeszcze poczytac o 1 trymestrze na naturalna plodnosc tam tez duzo ciekawych watkow jest poruszanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×