Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ona9556

Dziwna sytuacja

Polecane posty

2 minuty temu, Druhu napisał:

To że gdybyś weszła do mojej wanny, to ten czas popłynąłby szybciej. 

Pobaw się kaczuszką 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
7 minut temu, Olimpia napisał:

Pobaw się kaczuszką 😄

Lubisz wanne? Zanim ta woda naleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Lubisz wanne? Zanim ta woda naleci..

Bierz prysznic, nie trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Olimpia napisał:

Bierz prysznic, nie trzeba czekać.

Wiesz, że psychologowie wyciągnęli wnioski o ludziach, dzieląc na tych w wannie, a tych pod prysznicem? Już nie wspominam o wkładaniu papieru toaletowego. Twoja łazienka jest książką z której mogę wczytać się w twoje serduszko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Druhu napisał:

Twoja łazienka jest książką z której mogę wczytać się w twoje serduszko? 

I co wyczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Olimpia napisał:

I co wyczytałeś?

No jeszcze mnie nie zaprosiłaś do swojej łazienki (randka tam?) Więc nie wiem co o Tobie myśleć, zgodnie z wytycznymi psychologów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

No jeszcze mnie nie zaprosiłaś do swojej łazienki (randka tam?) Więc nie wiem co o Tobie myśleć, zgodnie z wytycznymi psychologów. 

Na randkę w mojej łazience umawiam się tylko z mężem 😁 

Nie czytaj psychologicznych rozkmin w wannie, bo woda Ci wystygnie. Przeziębisz kaczorka😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
5 minut temu, Olimpia napisał:

Przeziębisz kaczorka😄

Głosowałem kiedyś na Jarosława, jesteśmy pod specjalną ochronną. A z tym mężem daj spokój. Pokaż mu kto wypełnia ten czas kiedy on powinien zająć się Tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Druhu napisał:

Głosowałem kiedyś na Jarosława, jesteśmy pod specjalną ochronną. A z tym mężem daj spokój. Pokaż mu kto wypełnia ten czas kiedy on powinien zająć się Tobą. 

Nie sądziłam, że jesteście w tak zażyłych stosunkach i razem się kąpiecie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Olimpia napisał:

Nie sądziłam, że jesteście w tak zażyłych stosunkach i razem się kąpiecie 😂

Eh ty ironio, co w niej jest że ciągle zamydlamy sobie smutne oczy śmiechem z kaczek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Eh ty ironio, co w niej jest że ciągle zamydlamy sobie smutne oczy śmiechem z kaczek? 

JA, nie potrzebuję ironii do rozweselania swoich oczu 🙂

Na ogół są wesołe. Wolę żarty od ironii i sarkazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ona9556 napisał:

To stary dziad. Żona zmarła tydzień temu a ten mnie za piersi złapał i na koniec za rękę. Powinnam go zgłosić na policję. Byłam napastowana już kilka razy w życiu, faceci są obleśni.

Poważnie ?Facet ,który by mnie dotknął w ten sposób , by musiał być bardzo szybki. To nie jest Twoja wina ,ale jak dostajesz zaproszenie to nie zakładaj z góry intencji innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marinero napisał:

Ciekawe co mialby zrobic ?! Pobic dziadka ? a moze dziadek jest specem od walk ulicznych i mezowi by nawtykal ?! Maz wyszedlby na mieczaka ! i stracil w oczach swej kobiety caly autorytet:) LOL 

Kobitki to maja czasem niezle w glowie narabane:) .Podstawiaja sie gosciowi do macania  a potem placza ze macal je nie ten co by chcialy! Brat Pitt  lub George Cloney to sa faceci ktorym sama by sie nadstawila do macania i  mowilaby ze maja cieple , kochajace rece LOL 

Marinero!

Mężczyzna, który nie potrafi stanąć w obronie swojej kobiety, jest MIĘCZAKIEM 😏 Mąż autorki już dawno, stracił w jej oczach cały autorytet.

Chcesz powiedzieć, że każde spotkanie sam na sam z mężczyzną, należy zakwalifikować jako podstawianie się do macania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Olimpia napisał:

Marinero!

Mężczyzna, który nie potrafi stanąć w obronie swojej kobiety, jest MIĘCZAKIEM 😏 Mąż autorki już dawno, stracił w jej oczach cały autorytet.

Chcesz powiedzieć, że każde spotkanie sam na sam z mężczyzną, należy zakwalifikować jako podstawianie się do macania?!

W sumie marinero ma trochę racji, bo co pójdzie i oklepie go. To jeszcze sobie problemów narobi. Tylko żeby dziadek mnie nie posadził o jakąś kradzież a widzę, że od rana czatuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Ona9556 napisał:

W sumie marinero ma trochę racji, bo co pójdzie i oklepie go. To jeszcze sobie problemów narobi. Tylko żeby dziadek mnie nie posadził o jakąś kradzież a widzę, że od rana czatuje 

Aby stanąć w obronie kobiety, nie trzeba od razu stosować tak niekonwencjonalnych metod 😁

Ile autorko masz lat, tak + -  zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, marinero napisał:

Gdybys moje serce nie spala na lekcjach historii to bys wiedzila ze jak pamiec ludzka siega tak zawsze znana byla pozycja "przyzwoitki".W prawie rzymskim miala nawet uprzywilejowana pozycje urzednika panstwowego.Jeszcze do lat 60tych w Polaszy nieobyczajnym bylo spotykac sie sam na sam z mezczyna 🙂 ....bez przywoitki.:) Potem nastapila rewolucja seksualna ktora zmienila nasze zapatrywania na seks i relacje damsko meskie.

 Dlaczego  ta "przywoitka byla tak potrzebna poprzez stulecia? Ano dlatego!ze na kazdym etapie historycznym faceci mieli ochote na kobieca cnote i gdy tylko sie nadarzala okazja to siegali po nia.Wiekszosc  mezczyzn jednak poddaje sie parciu sil natury i siegaja tam gdzie wzrok nie siega 🙂  wiec przywoitka byla zabezpieczeniem kobiecej cnoty:) 

Autorka nie miala przyzwoitki ..a przydalaby sie . Sama poszla w paszcze lwu 🙂 

Nie bede sie juz wypowiadal o kwalifikacjach umyslowych takiej osoby  

Autorka nie rozkminialaby teraz swojej ewidentnej glupoty, ktora nazywa "miekkim mozgiem"  i jeszcze opisywala jak maz ja lekceweazy. LOL 

Mam wrazenie ze niedlugo opisze nam ile razy sie  z nim  bzyka i  czy ma orgazmy! 🙂 

Uważałam na lekcjach, dlatego wiem, że najlepszą obroną jest atak ,i nie po to się robi rewolucje, żeby nic się nie zmieniło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Jestes pseudo-femninistka i nic z tego ruchu nie rozumiesz.

Stawiam znak rownosci miedzy toba "madralo " ,a autorka LOL 

Nie jestem feministką ,nie stawiam znaku równości pomiędzy szacunkiem a macaniem z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio,mam się malować tak żeby jakiś zbok się na mnie nie rzucił. A więc wyjaśnię, że mój makijaż to podkreślone oczy tuszem i błyszczyk. Ubieram się też stosownie. Jak spódnica to do kolan. A Dziwne żebym przy 30 stopniach chodziła w kożuchu. Dziadek dzisiaj już obserwuje od rana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz taka akcja i dzwonię na policję, bo coś mi się wydaje, że będzie próbował atakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim podwórku też mam uważać, bo jakiś oblech się patrzy. Może powinnam chodzić jak Arabki to nie byłoby problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ona9556 napisał:

Jeszcze raz taka akcja i dzwonię na policję, bo coś mi się wydaje, że będzie próbował atakowac

To bylo napastowanie seksualne i w "normalnych" krajach jest to karalne. Powiedz dziadkowi, ze jak jeszcze raz cie tak dotknie to zaczniesz ostrzegac sasiadow przed zboczencem i idziesz na policje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

widac cos go pchnelo do zlamania powszechnego konwenansu 🙂 

Powiem Ci co go pchnęło do złamania powszechnego konwenansu.  Jest takim samym taboretem jak Ty. Zatrzymałeś się na czasach Homera i głosisz herezje,  z których wynika, że możecie sobie wleźć na kobietę, tylko dlatego, że ta pomalowała usta na czerwono i założyła buty w tym kolorze😄 Poza tym rozmowa z Tobą żadna a argumenty śmieszne. Przerost formy nad treścią. Jak na tego, niby ambitnego ucznia historii i literatury, to bardzo mizernie wypadasz. Poddaje pod wszelką wątpliwość czy kiedykolwiek nim byłeś. Twoje posty przesycone są chamstwem i nienawiścią do kobiet. Może jeszcze podaj przykład jak z kobietami postępowali jaskiniowcy 😄

Aż mnie palec swędzi, bo napisałabym  co o Tobie myślę, w Twoim własnym stylu ale obawiam się, że zostałabym zbanowana. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Olimpia napisał:

Powiem Ci co go pchnęło do złamania powszechnego konwenansu.  Jest takim samym taboretem jak Ty. Zatrzymałeś się na czasach Homera i głosisz herezje,  z których wynika, że możecie sobie wleźć na kobietę, tylko dlatego, że ta pomalowała usta na czerwono i założyła buty w tym kolorze😄 Poza tym rozmowa z Tobą żadna a argumenty śmieszne. Przerost formy nad treścią. Jak na tego, niby ambitnego ucznia historii i literatury, to bardzo mizernie wypadasz. Poddaje pod wszelką wątpliwość czy kiedykolwiek nim byłeś. Twoje posty przesycone są chamstwem i nienawiścią do kobiet. Może jeszcze podaj przykład jak z kobietami postępowali jaskiniowcy 😄

Aż mnie palec swędzi, bo napisałabym  co o Tobie myślę, w Twoim własnym stylu ale obawiam się, że zostałabym zbanowana. 😄

Ja już nawet tego nie komentuje. To tak jakby zaprosił do siebie przedstawicielkę firmy i zaczął ją obmacywać, bo tak mu się podoba. On uważa, że to dumą dla kobiety a nie, niestety jest to upokorzenie, bo ja teraz np boje się wyjść na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marinero napisał:

Najwyrazniej ma wypaczony gust.

Tu sie z toba zgadzam ! Kompletny oblech! Szuja ! i  z pieszczot dwója ! 

Szuja - naomamiał, natruł i nabujał
Szuja - a wierzyłam przecież mu jak nikt
Szuja - dziecku kazał mówić "proszę wuja"
Alleluja wesołego zrobił mi i znikł
Szuja - niewykluta larwa i szczeżuja
Szuja - do najtępszych pierwotniaków rym
Szuja - bezlitosny kamień i statuja
Fałsz i ruja ekskluzywnie powodują nim

Gdy życie zdarło z faceta już maskę
Gdy mu fasada rozpada się z trzaskiem
Gdy zza niej wyjrzy jak ... z pokrzywy
Pysk zły i obrzydliwy i pryśnie cały blef
O wtedy chociaż się pragniesz powściągać
Nie nasobaczyć i nie naurągać
Choć inwektywą żywą nie chcesz chlustać
To same usta wykrzykną tobie wbrew:

Szuja - pióra by pożyczyć od Anouilh'a (od Anouilh'a)
Szuja - by opisać co to jest za typ
Szuja - kawał matrymonialnego zbója
Z pieszczot dwója, nieudana galareta z ryb
Szuja - najpiękniejszy kęs mi życia ujadł
Szuja - toczył ze mnie hektolitry łez
Szuja - cóż takiego uczyniłam mu ja
Żem jak tuja poderżnieta przezeń dzisiaj jest
Mówię ci poderżnietą jest

Idź ty oszołomie. Widać, że do arabów się nadajesz. Jakbym się miała bracvto nie za starego oblecha. Duża stratą fuj . Ciekawe jakby ciebie zaczęła macać jakąś starą pudernica czy byłbyś taki zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Olimpia napisał:

Powiem Ci co go pchnęło do złamania powszechnego konwenansu.  Jest takim samym taboretem jak Ty. Zatrzymałeś się na czasach Homera i głosisz herezje,  z których wynika, że możecie sobie wleźć na kobietę, tylko dlatego, że ta pomalowała usta na czerwono i założyła buty w tym kolorze😄 Poza tym rozmowa z Tobą żadna a argumenty śmieszne. Przerost formy nad treścią. Jak na tego, niby ambitnego ucznia historii i literatury, to bardzo mizernie wypadasz. Poddaje pod wszelką wątpliwość czy kiedykolwiek nim byłeś. Twoje posty przesycone są chamstwem i nienawiścią do kobiet. Może jeszcze podaj przykład jak z kobietami postępowali jaskiniowcy 😄

Aż mnie palec swędzi, bo napisałabym  co o Tobie myślę, w Twoim własnym stylu ale obawiam się, że zostałabym zbanowana. 😄

Dokładnie. Niech zamieszka w dziczy i tam zaciąga kobiety do nory. Czasy się zmieniły, mieszkamy w Polsce i prawa kobiet muszą być respektowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anielika napisał:

To bylo napastowanie seksualne i w "normalnych" krajach jest to karalne. Powiedz dziadkowi, ze jak jeszcze raz cie tak dotknie to zaczniesz ostrzegac sasiadow przed zboczencem i idziesz na policje. 

W sąsiedztwie mieszka jego córka i chyba ja poinformuje o upodobaniach jej tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

 

Uwazam ze powinnas nosic transparent "Bylam obmacywana przez Pana X !"  LOL

Potepienie goscia by bylo murowane! i ze wstydu by noca wychodzil z domu tylko 🙂

A może niech wnuczusie poobmacuje. Masz racje, nie ma się co pieprzyć z dziadem dzwonię do dzielnicowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszłam teraz na dwór, nie minęły 3 min już siedzi i się patrzy ja pie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Zwykły, stary erotoman jakich wiele, a ty przeżywasz jakby cię co najmniej zgwałcił

 

A czemu wnusi nie maca, hot 16. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×