Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Umówiłam się na pierwsze usg w ciąży  na 28.06. Według OM to będzie 6+1. Teraz naczytałam się,że to za wcześnie żeby coś zobaczyć a tym bardziej założyć kartę ciąży. Przesunąć wizytę? Jeśli tak to o ile? Będzie to wizyta prywatna i nie chciałabym stracić kasy na dowiedzenie się tylko,że "coś tam" się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa. U niektórych kobiet w tym czasie nie widać jeszcze nic, inne mają już szanse zobaczyć bijące serduszko. Ja miałam to szczęście, że za każdym razem na początku 7 tygodnia mogłam już zobaczyć bijące serce moich dzieci. 

Przesuń wizytę o tydzień, dwa, a już na 100% będzie coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej iść w 8 tyg. 

Ja wczoraj robiłam test wieczorem i wyszła druga kreska, lekko bielsza niż pierwsza. Jutro powtórzę test. Zastanawiam się w którym tyg jestem. Stosunek był 12.05 i 05.06.

Mysle ze 12.05, bo ok 2 tyg później miałam lekkie plamienie a jak by był to z 05.06 to test wieczorem by nie pokazał nic, chyba. 

Ostatni okres miałam 12.03 ale mam bardzo nieregularne i nieraz już zanikała. 

To byłby wtedy 7 tydzień, poczekam i na piątek umowie się do gin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
5 godzin temu, mila.luki napisał:

Najlepiej iść w 8 tyg. 

Ja wczoraj robiłam test wieczorem i wyszła druga kreska, lekko bielsza niż pierwsza. Jutro powtórzę test. Zastanawiam się w którym tyg jestem. Stosunek był 12.05 i 05.06.

Mysle ze 12.05, bo ok 2 tyg później miałam lekkie plamienie a jak by był to z 05.06 to test wieczorem by nie pokazał nic, chyba. 

Ostatni okres miałam 12.03 ale mam bardzo nieregularne i nieraz już zanikała. 

To byłby wtedy 7 tydzień, poczekam i na piątek umowie się do gin. 

5.06 już by ci pokazał druga kreskę na teście, nawet z wieczornego moczu więc to nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No możliwe. Widzę że mam lekko powiekszone podbrzusze. Jestem bardzo szczupła i miałam brzuch płaski a od tygodnia mam wypukle podbrzusze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×