Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nopenope

Karmienie noworodka butelką

Polecane posty

Dziewczyny, czy któraś z Was od urodzenia dziecko karmiła piersią i butelką naprzemiennie?
Bardziej polecacie ściągać mleko czy odrazu przejść na mm?
Będę jeszcze konsultować to z doradcą laktacyjnym przy wizycie położnej, jednak chciałabym poczytać inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Corka nie miala odruchu ssania. trzy tyg sciagalam mleko. Potem jeszcze trzy tyg karmienia naprzemiennego,az w koncu zalapala. Kp skonczylysmy gdy miala 13 miesiecy. 

przy kp mniejsze ryzyko kolek. Przynamnie do 3 mz karmilabym odciagnietym mlekiem

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karmienie piersią u mnie nie wypaliło z rożnych przyczyn. Ściągałam mleko ok. 3 msc i dziecko było karmione 50/50 moim mlekiem i mm. Nie ściągałam regularnie bo to bardzo męczące, ściągałam tylko w dzień 2/3 razy przez co laktacja była bardzo słaba. Nienawidziłam tego ściągania i ciągłego mycia laktatora. Po trzech miechach powiedziałam że mam dość i to pie.... W nocy podawałam tylko mm bo po tym lepiej dziecko spało ok. 3/4h po mleku z piersi ledwo 2h, w dzień podawałam mleko z piersi jak miałam na porcje jak nie to dawałam mm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka była na początku karmiona jednocześnie piersią i butelka. Mocno się wykrwawilam w trakcie porodu i laktacja nie chciała się rozkręcić, musiałam więc ja dokarmiać mm. Męczyłam.sie tak przez dwa miesiące i w końcu odpuściłam. Laktacja mi się wciąż zmniejszała ile bym córki nie przystawiała do piersi a i tak karmiłam ją mm więc decyzją o całkowitym odstawieniu była prosta. Laktacja zanikła mi sama. Ja nie lubiłam KP i w sumie było mi to na rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×