Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jest jak jest

Dziwna sprawa, pytanie głównie do dziewczyn

Polecane posty

Witam, sprawa wygląda następująco jakoś na początku roku zostałem olany przez pewną dziewczynę, która mi się bardzo podobała, ewidentnie nie chciała mieć ze mną kontaktu, to był naprawdę mocny kosz. Pomyślałem spoko trzeba iść dalej, jednak od jakiegoś czasu co bym nie wrzucił na insta czy FB od razu lajkuje, kilka razy przylapalem ją jak mi się przygląda, a ostatnio dość perfidnie się za mną oglądała, gdy się minelusmy na parkingu( mój kolega który szedł kawałek za mną wszystko widział). Moje pytanie brzmi czy ktoś juz miał taki przypadek, że najpierw olewka, a potem zainteresowanie? Dziewczyny o co może jej chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może nie być zainteresowanie, a poczucie winy. Głupio jej pewnie, że kosz wyglądał jak wyglądał i mogła to zrobić delikatniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sylwia1991 napisał:

To może nie być zainteresowanie, a poczucie winy. Głupio jej pewnie, że kosz wyglądał jak wyglądał i mogła to zrobić delikatniej.

Poczucie winy? Zazwyczaj kiedy jest kosz to nie ma poczucia winy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kilka koszów w czasach licealno studenckich. To były konkretne , ewidentne kosze, po których replay byłby absolutnie nie na miejscu- po prostu nie miałby sensu gdyż doznałbym kolejnej upokarzającej porażki.  Musiałbym być skończonym desperatem aby próbować znowu. Jednak w  jednym przypadku było tak, że kilka miesięcy po daniu mi kosza dziewczyna jednoznacznie dała mi do zrozumienia, że była zainteresowana przeniesieniem naszej koleżeńskiej relacji na wyższy level. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

roznie moze byc

moze odczuwa brak przydupasa ktory wczesniej za nią latal i atencjuszka nie moze przebolec, ze juz nie dostaje od niego atencji. sporo lasek sie karmi czyms takim, wiem ze to poebane, ale tak niestety jest. mimo ze nie maja zadnych planow co do danego faceta, to lubia jak kolo nich skacze i łecha ego

ew. moze byc i tak ze sobie cos tam przemyslala i doszla do wniosku ze zbyt szybko Cie skreslila, moze od tamtej pory nie pojawil sie w jej zyciu nikt inny i teraz nie wie jak odnowic kontakt

 

ja bym sie odezwal do niej, ale byl bardzo ostrozny i sie nie wychylal zbytnio z jakimis emocjami. zagadaj jak do kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak bywa, moja kolezanka z dawnych lat studenckich, ktora spotkalem ostatnio kilka mcy temu oddaje mi sie bez zajakniecia, pomino ze jestem zonaty, a gdy bylismy studentami mowila mi ze jestem fajny ale nie w jej typie, malo meski, zeby  sobie nie robil nadziei, a teraz jest inaczej.

Mialem jeszcze kilka takich przypadkow, ale potem je ignorowalem mimo narastajacego zainteresowania kobiet a moglem to wykorzystac.

dobrze to tlumaczy na kanale UltimateMan, jak dajesz zainteresowanie ona olewa a ty nie robisz sobie z tego nic tylko znikasz to ona sie nakreca polecam zagraniocznych pua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.07.2021 o 13:48, bebe111 napisał:

roznie moze byc

moze odczuwa brak przydupasa ktory wczesniej za nią latal i atencjuszka nie moze przebolec, ze juz nie dostaje od niego atencji. sporo lasek sie karmi czyms takim, wiem ze to poebane, ale tak niestety jest. mimo ze nie maja zadnych planow co do danego faceta, to lubia jak kolo nich skacze i łecha ego

ew. moze byc i tak ze sobie cos tam przemyslala i doszla do wniosku ze zbyt szybko Cie skreslila, moze od tamtej pory nie pojawil sie w jej zyciu nikt inny i teraz nie wie jak odnowic kontakt

 

ja bym sie odezwal do niej, ale byl bardzo ostrozny i sie nie wychylal zbytnio z jakimis emocjami. zagadaj jak do kolezanki

Z tym brakiem przydupasa to watpie, z tego co wiem to nie miała jeszcze nawet chłopaka, a ma 21/22 lata, Jest mega ładną dziewczyną, ale chyba przez jej temperament faceci się jej po prostu boją, bo nie zauważyłem żeby ktoś kiedyś do niej podbijal, nawet z tymi glupimi lajkami jest tak, że nie zauważylem żeby kogoś innego lajkowala, wiec się zdziwilem skąd ta nagła zmiana w jej zachowaniu. Pewnie bym do niej zagadal tylko nie ma okazji, a w pracy jej nie chce nachodzić, praktycznie nie pamiętam kiedy ostatnio ja widziałem na mieście nie licząc tej akcji na parkingu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×