Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HeHe2350

Kobiety, czy piszecie pierwsze do mężczyzn na portalach randkowych?

Polecane posty

Nie. Chyba, ze jakoś neutralnie/niezobowiązująco, ew. mogę dać jakiś sygnał, ale to do faceta należy przejęcie piłeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, gość Gośćc napisał:

Nie. Chyba, ze jakoś neutralnie/niezobowiązująco, ew. mogę dać jakiś sygnał, ale to do faceta należy przejęcie piłeczki.

Niby kobiety są emocjonalne, a z takim bezdusznym wyrachowaniem podchodzą do pobytu na portalach randkowych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, HeHe2350 napisał:

Niby kobiety są emocjonalne, a z takim bezdusznym wyrachowaniem podchodzą do pobytu na portalach randkowych 🙂

Tu nie chodzi o bezduszność, czy o jakieś "zasady". Mnie po prostu zwyczajnie/emocjonalnie/podświadomie (nigdy nie wiem jak to ująć) NIE JARA pisanie pierwszej, paniemaju? Lubię być zdobywana, natomiast kompletnie nie kręci mnie zdobywanie. I myślę, że dosyć duża część kobiet tak ma. W końcu w calutkiej przyrodzie tak jest - to zawsze samiec pierwszy stara sie o samice i wykazuje inicjatywę. Ot, biologia.

Z resztą zadaj sobie pytanie- dlaczego samcy alfa tak skutecznie wyrywają? M in dlatego, że zawsze PIERWSI uderzają do kobiet, proste. Nie czekają ani na krok kobiety, ani na to aż ktoś ich wyprzedzi.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, gość Gośćc napisał:

Tu nie chodzi o bezduszność, czy o jakieś "zasady". Mnie po prostu zwyczajnie/emocjonalnie/podświadomie (nigdy nie wiem jak to ująć) NIE JARA pisanie pierwszej, paniemaju? Lubię być zdobywana, natomiast kompletnie nie kręci mnie zdobywanie. I myślę, że dosyć duża część kobiet tak ma. W końcu w calutkiej przyrodzie tak jest - to zawsze samiec pierwszy stara sie o samice i wykazuje inicjatywę. Ot, biologia.

Z resztą zadaj sobie pytanie- dlaczego samcy alfa tak skutecznie wyrywają? M in dlatego, że zawsze PIERWSI uderzają do kobiet, proste. Nie czekają ani na krok kobiety, ani na to aż ktoś ich wyprzedzi.

 

Wiesz, gdyby kobiety odpisywały na wiadomości, byłoby inaczej. Ale gdy Ty wkładasz wysiłek w to, żeby przejrzeć setki profili i napisać wiadomości do kobiet, na które nie otrzymujesz żadnego odzewu, to trudno nazwać to inaczej niż bezduszne wyrachowanie.
Nie piszę do kobiet "z nie swojej ligi", nie piszę wiadomości typu "co tam?", więc kobieta, gdyby miała jakiekolwiek sumienie, powinna choć podziękować za wysiłek, który włożyłem, i wyjaśnić, czemu nie jest zainteresowana. A ja jestem przez panie traktowany na równi z mężczyznami, którzy proszą o nagie zdjęcia w pierwszej wiadomości.
Kobietom się po prostu poprzewracało we łbach na takich portalach, i tyle w tym temacie. Albo zakładają konta tylko po to, by być adorowane i sobie poflirtować z jakimiś przystojniaczkami.
Kiedy byłem młodszy, jeszcze dało się na takich portalach normalnie porozmawiać. Albo kiedyś było lepiej, albo po prostu młodsze dziewczyny są mniej wypaczone, nie wiem.

Edytowano przez HeHe2350
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, gość Gośćc napisał:

W końcu w calutkiej przyrodzie tak jest - to zawsze samiec pierwszy stara sie o samice i wykazuje inicjatywę. Ot, biologia.

Biologia jest też wtedy, gdy mężczyźni wolą młodsze, a kobiety w okolicach 30 lat tracą atrakcyjność - ich miejsce zajmują młodsze dziewczyny. Ot, biologia.

21 minut temu, gość Gośćc napisał:

Z resztą zadaj sobie pytanie- dlaczego samcy alfa tak skutecznie wyrywają? M in dlatego, że zawsze PIERWSI uderzają do kobiet, proste. Nie czekają ani na krok kobiety, ani na to aż ktoś ich wyprzedzi.

Samiec alfa nie istnieje, to stereotyp. Poza tym, czasy się zmieniają, życie się zmienia. Kobiety nic nie muszą, mężczyźni też nic nie muszą. Ja wychodzę z założenia, że przecież jestem atrakcyjnym wartościowym człowiekiem, który dobrze sobie radzi w życiu - to i dlaczego zawsze mam wychodzić z inicjatywą pierwszy, skoro w 90% przypadków okaże się, że kobieta i tak nie jest w połowie tak ciekawym człowiekiem jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niheko napisał:

Biologia jest też wtedy gdy kobiety wolą bogatych, wyższych i mających pewne cechy sama alfa, tylko tak się składa, że to Wy macie z tym ból doopy o wieeele większy niż my.  😉 

Ja nie mam z tym żadnego booolu dupy, bo sam jestem atrakcyjnym mężczyzną, który nie narzeka na powodzenie. Takie rzeczy jak bogactwo, mięśnie - nie przychodzą w tydzień, trzeba na to zapracować. To normalne, że wielu mężczyzn ma o to ból dupy, bo im się zwyczajnie nie chce tego osiągać. Dlatego gdy w otoczeniu pojawia się ktoś taki to jest kwik wśród mężczyzn i strach o stratę swojej partnerki. Akurat pod tym względem kobiety i mężczyźni są siebie warci 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, HeHe2350 napisał:

Wiesz, gdyby kobiety odpisywały na wiadomości, byłoby inaczej. Ale gdy Ty wkładasz wysiłek w to, żeby przejrzeć setki profili i napisać wiadomości do kobiet, na które nie otrzymujesz żadnego odzewu, to trudno nazwać to inaczej niż bezduszne wyrachowanie.
Nie piszę do kobiet "z nie swojej ligi", nie piszę wiadomości typu "co tam?", więc kobieta, gdyby miała jakiekolwiek sumienie, powinna choć podziękować za wysiłek, który włożyłem, i wyjaśnić, czemu nie jest zainteresowana. A ja jestem przez panie traktowany na równi z mężczyznami, którzy proszą o nagie zdjęcia w pierwszej wiadomości.
Kobietom się po prostu poprzewracało we łbach na takich portalach, i tyle w tym temacie. Albo zakładają konta tylko po to, by być adorowane i sobie poflirtować z jakimiś przystojniaczkami.
Kiedy byłem młodszy, jeszcze dało się na takich portalach normalnie porozmawiać. Albo kiedyś było lepiej, albo po prostu młodsze dziewczyny są mniej wypaczone, nie wiem.

No cóż, to akurat zwyczajnie chamskie zachowanie i wcale tego nie usprawiedliwiam. Fakt, jest różnica między brakiem odp. na zwykłe "część", a między milczeniem na jakąś dłuższą wypowiedź. 

Raczej "kiedyś było lepiej" (przynajmniej w tym aspekcie ;) )  bo z tego co obserwuję to młodsze dziewczyny 1996-2000+ są strasznie chamskie i roszczeniowo księżniczkowate. Niestety, dzisiejsze wzorce w mediach czy popkulturze też robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gość Gośćc napisał:

No cóż, to akurat zwyczajnie chamskie zachowanie i wcale tego nie usprawiedliwiam. Fakt, jest różnica między brakiem odp. na zwykłe "część", a między milczeniem na jakąś dłuższą wypowiedź. 

Raczej "kiedyś było lepiej" (przynajmniej w tym aspekcie 😉 )  bo z tego co obserwuję to młodsze dziewczyny 1996-2000+ są strasznie chamskie i roszczeniowo księżniczkowate. Niestety, dzisiejsze wzorce w mediach czy popkulturze też robią swoje.

Cóż, prawdopodobnie próba znalezienia kogoś na żywo będzie zdrowsza dla mojej psychiki, choć pewnie będzie wymagała sporej dawki cierpliwości, bo pracuję w branży raczej zdominowanej przez mężczyzn 🙂 No ale może i będzie to przyjemniejsze, bo jednak flirtowanie na żywo to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, HeHe2350 napisał:

Cóż, prawdopodobnie próba znalezienia kogoś na żywo będzie zdrowsza dla mojej psychiki, choć pewnie będzie wymagała sporej dawki cierpliwości, bo pracuję w branży raczej zdominowanej przez mężczyzn 🙂 No ale może i będzie to przyjemniejsze, bo jednak flirtowanie na żywo to co innego.

Zatem powodzenia. :classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, usunąłem konto... Ufff, jaka ulga! Z dala od tego toksycznego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×