Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niewiemjuż

Mój facet loguje się na portalu randkowym - jak to rozegrać?

Polecane posty

Jak w temacie, jestem pol roku z facetem, jesteśmy na tyle blisko, że jego zachowanie które odkryłam jest dla mnie zniechęcające.Uaktywniłam swoje zawieszone konto i oczywiscie zobaczyłam info, że logował się w ciągu 2 dni... On pewnie nawet nie pamięta, że ja mam tam konto, bo poznaliśmy się na innym popularnym portalu.  Rozumiem, że pół roku to nie 6 lat, ale spędzamy ze soba bardzo dużo czasu, on przedstawia mnie swojej rodzinie, jego znajomi o mnie wiedzą, itd. Nie posądzam go o podrywanie i aktywne zagadywanie do kobiet, jestem raczej zażenowana jego niedojrzałością (poprzednie zwiazki o tym świadczą) i szukaniem nie wiadomo czego. Jak to rozegrać? Nie jestem juz nawet zła, po prostu chce na chłodno go poobserwować i sprawdzić czy loguje się tez na innym portalu. Nie biorę tego do siebie (ogromny sukces jeśli chodzi o moją psychikę), nie chcę robić mu awantury, chcę do tego podejść najbardziej dojrzale jak się da, ale boje sie, że nie dam rady przez dłuższy czas. Wesprzecie mnie? Z wami dam radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tych fagasow z portali ciągle szuka, ty myślisz że znalazłaś i przestajesz szukać a oni szukają dalej. I tak do usranej... To są odpady społeczne. Jestem pewna, że przez te pół roku spotykał się z kimś innym a nawet z kilkoma. I jestem pewna że będzie Ci mówił że nie korzysta, że zalogował się przez przypadek, z ciekawości albo dla kolegi lub z innego wymyślonego powodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Niewiemjuż napisał:

Jak w temacie, jestem pol roku z facetem, jesteśmy na tyle blisko, że jego zachowanie które odkryłam jest dla mnie zniechęcające.Uaktywniłam swoje zawieszone konto i oczywiscie zobaczyłam info, że logował się w ciągu 2 dni...

Nie rób sobie jaj, dobrze? Oboje szukacie. Po co je uaktywniłaś? No właśnie.

 

3 minuty temu, Laurittka napisał:

Większość tych fagasow z portali ciągle szuka, ty myślisz że znalazłaś i przestajesz szukać a oni szukają dalej. I tak do usranej... To są odpady społeczne. Jestem pewna, że przez te pół roku spotykał się z kimś innym a nawet z kilkoma. I jestem pewna że będzie Ci mówił że nie korzysta, że zalogował się przez przypadek, z ciekawości albo dla kolegi lub z innego wymyślonego powodu  

A ja jestem pewny, że ona mu będzie mówiła to samo. Siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vagabunda napisał:

Nie rób sobie jaj, dobrze? Oboje szukacie. Po co je uaktywniłaś? No właśnie.

 

A ja jestem pewny, że ona mu będzie mówiła to samo. Siebie warci.

Może uaktywniła bo zauwazyla coś podejrzanego w jego zachowaniu. Co nie zmienia faktu, że ona jest dla niego opcją tymczasową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaktywniłam konto, by go sprawdzić, bo z jego opowieści o poprzednich zwiazkach wyłania sie wlasnie obraz niedojrzalego faceta. Nie rozmawialam na tym portalu z nikim ani nie patrzyłam na żadne inne profile...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niewiemjuż napisał:

Uaktywniłam konto, by go sprawdzić, bo z jego opowieści o poprzednich zwiazkach wyłania sie wlasnie obraz niedojrzalego faceta. Nie rozmawialam na tym portalu z nikim ani nie patrzyłam na żadne inne profile... 

 

No ja Cię rozumiem, ale być może on też. Skąd wiesz, co tam robił? Może też po prostu Cię sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Laurittka napisał:

Może uaktywniła bo zauwazyla coś podejrzanego w jego zachowaniu. Co nie zmienia faktu, że ona jest dla niego opcją tymczasową 

Dziękuje Ci Laurittko za wsparcie. Tak dokładnie jest. On szuka chyba ciagle nie wiadomo czego... Plątał się w dziwne zwiazki w przeszlości, ogólnie im dłużej go znam tym bardziej myślę, że on jest niedojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vagabunda napisał:

No ja Cię rozumiem, ale być może on też. Skąd wiesz, co tam robił? Może też po prostu Cię sprawdzał.

Też oczywiście tak pomyślałam, ale to raczej mało prawdopodobne bo on nie wie/ nie pamięta że mam tam konto, bo nie na tym portalu się poznaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz niezbitych dowodów to załóż sobie fake konto na tym portalu i napisz do niego. O ile Ci się chce fatygować, bo myślę że nawet nie warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niewiemjuż napisał:

Też oczywiście tak pomyślałam, ale to raczej mało prawdopodobne bo on nie wie/ nie pamięta że mam tam konto, bo nie na tym portalu się poznaliśmy. 

To nie oznacza, że nie wie. Cały problem polega na tym, ze jednak tam weszłaś - oboje jesteście dla siebie opcjami tymczasowymi. Ten związek przyszłości nie ma.

 

Cytat

Jak potrzebujesz niezbitych dowodów to załóż sobie fake konto na tym portalu i napisz do niego. O ile Ci się chce fatygować, bo myślę że nawet nie warto 

Oj odradzam. Fake konto na portalu randkowym? To dopiero brzmi jak zdrada.

Przepraszam, że zapytam, ale skąd pomysł, że on z tego portalu korzysta? Bo wiesz, w dobie cookies to nie jest tak oczywiste.

Edytowano przez Vagabunda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lex napisał:

Rozegrać? Przemysl swoją postawe i to czy facet jest Ci potrzebny, bo może tutaj jest problem. Skoro on szuka atencji czy sexu gdzies indziej...ehh te wasze gierki

Oj tam, daj im się rozkręcić, to że ta laska jest warta niewiele to widać, ale może ma jakieś powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, fake konto, zaczepić go i obserwować reakcję... Ciekawe co z tego wyjdzie. Ostrożnie, bo może się zorientować. Znasz go, więc wiesz co go może zainteresować. Rozrywka murowana! Związek...hmmm się okaże, abio oboje na dobre powiesicie swoje konta albo bye bye.

Edytowano przez mokilok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×