Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Busia

Portal randkowy problem

Polecane posty

Dziś na niego poluje poluje pod blokiem, i na razie nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kjersti napisał:

Napisz mu jestem ta i ta, na pewno znamy się z widzenia mieszkasz dwa bloki dalej, pisaliśmy na portalu i tyle. Nie wyjdzie trudno.

Zgadzam się w 100%. Zamiast kombinować z przypadkowym spotkaniem, można napisać, że chyba się znamy, bo wydaje mi się, że widziałam cię na takim osiedlu i ja też tam mieszkam kilka bloków dalej.

Wiem, że to facet powinien to napisać i zaproponować spotkanie, ale czasem na zdjęciach wygląda się inaczej niż na żywo i zdarza się, że nie skojarzy, że widzi osobę z którą pisał.

No można wyjść z psem, czy na rower, albo spacer i liczyć na spotkanie, tylko to nie zawsze się udaje, ale trzeba wychodzić z domu i dać szansę na spotkanie kogoś. Może odważy się podejść, nie ten na którego polujesz, a całkiem inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

szczyt upodlenia, a potem się dziwić że polaków nie szanują i mają za śmieciów, sami to powodują

Hitlerzy to dopiero robią z naszych pośmiewisko, znam ludzi co tam mimo wszystko siedzą 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Busia napisał:

Mam wlosy do ramion, nawet dłuższych nie zapuszcze bo są za cienkie, biust A, i dziwna sylwetkę 

Ważne, że nie jesteś wysoka. Gdybyś miała powyżej 170 cm wzrostu u mnie nie miałabyś szans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jack445 napisał:

Zgadzam się w 100%. Zamiast kombinować z przypadkowym spotkaniem, można napisać, że chyba się znamy, bo wydaje mi się, że widziałam cię na takim osiedlu i ja też tam mieszkam kilka bloków dalej.

Wiem, że to facet powinien to napisać i zaproponować spotkanie, ale czasem na zdjęciach wygląda się inaczej niż na żywo i zdarza się, że nie skojarzy, że widzi osobę z którą pisał.

No można wyjść z psem, czy na rower, albo spacer i liczyć na spotkanie, tylko to nie zawsze się udaje, ale trzeba wychodzić z domu i dać szansę na spotkanie kogoś. Może odważy się podejść, nie ten na którego polujesz, a całkiem inny.

Niekoniecznie chce pisać że się znamy. Bo on mnie raczej na pewno nie kojarzy. Wolę byc anonimowa w takim wypadku jak nie odpisze. Lepiej inaczej zagadać, nie wiem jak tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

A czemu nie ? znowu głupie myślenie typu jak zagadam pierwsza to znaczy że przegrałam ?

Ciężko go spotkać na żywo to po pierwsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Bla bla bla wymówki,wymówki  jakbyś była taka idealna to też byś nie podeszła taka jest prawda.

Tego nie wiem. Ale teraz też odwagi nie mam, poza tym że zagadam coś tam to nie znaczy że się ta rozmowa rozwinie i coś dalej z tego będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być parę słów i do widzenia, i dalej jesteśmy w tym samym punkcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Solero napisał:

Hitlerzy to dopiero robią z naszych pośmiewisko, znam ludzi co tam mimo wszystko siedzą 😕

no więc nie ma więcej pytań, niech szwabów ta masa uchodźców zaleje i niech wyginą jak muchy na wieki wieków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Busia napisał:

Ciężko go spotkać na żywo to po pierwsze. 

możesz go stalkować i rozpisać jego rozkład czasu, większość ludzi to istoty z nawykami, potem na niego "wpaść" przypadkiem kilka razy pod rząd, myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×