Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Humanus

Jestem dziwny a być może szalony

Polecane posty

Mam 36 lat i do tej pory nie byłem w dłuższym związku. Przez wiele lat nie dążyłem do stworzenia stałego związku z kobietą nie interesowało mnie to. Jestem całkowicie heteroseksualny. Ale samotność mi doskwiera i chciałbym mieć kobietę u swojego boku. Psychoterapeuta do którego chodziłem na wizyty przez kilka miesięcy zasugerował że mogę mieć schizoidalną osobowość. Nie chcę przez resztę życia być sam. Pomyslałem żeby zapisać się na kurs uwodzenia. Jestem nieśmiały i mam skłonność do zmykania się w sobie. Potrafiłem wyrzucić z pamięci dziewczynę która za nastolatka chciała ze mną chodzić, zapomniałem o niej. Mam problem ze stworzeniem stałego związku. Co tu może pomóc seksuolog, psychiatra, psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Humanus napisał:

Mam 36 lat i do tej pory nie byłem w dłuższym związku. Przez wiele lat nie dążyłem do stworzenia stałego związku z kobietą nie interesowało mnie to. Jestem całkowicie heteroseksualny. Ale samotność mi doskwiera i chciałbym mieć kobietę u swojego boku. Psychoterapeuta do którego chodziłem na wizyty przez kilka miesięcy zasugerował że mogę mieć schizoidalną osobowość. Nie chcę przez resztę życia być sam. Pomyslałem żeby zapisać się na kurs uwodzenia. Jestem nieśmiały i mam skłonność do zmykania się w sobie. Potrafiłem wyrzucić z pamięci dziewczynę która za nastolatka chciała ze mną chodzić, zapomniałem o niej. Mam problem ze stworzeniem stałego związku. Co tu może pomóc seksuolog, psychiatra, psycholog?

Jesteś chory, przyjmij to do wiadomości.Dobry psychiatra potrzebny, kurs uwodzenia nic nie da, bo kobiety widzą, że coś z Tobą jest nieteges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinienes najpierw sprobowac kursu uwodzenia, te diagnozy psychoterapeutow czesto sa bledne,

ogladaj dobre kanaly np Ultimate Man Project, tam gosc ma mase inflieldow ze swoich podrywow, jak uwodzic mezatki, jak poderwac kobiete z chlopakiem, swietny kanal

zobacz tez Austen summer jego historia tez byla smutna mial ciezkie depresje i chyba stany shizoidalne, uwodzenie zmienilo jego zycie, ogolnie kontakt z ludzmi i otwartosc dzialaja terapeutycznie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, 84Michal84 napisał:

mysle ze powinienes najpierw sprobowac kursu uwodzenia

ogladaj dobre kanaly np Ultimate Man Project, tam gosc ma mase inflieldow ze swoich podrywow, jak uwodzic mezatki, jak poderwac kobiete z chlopakiem, swietny kanal

 

Wiesz co? 

„Masz cholernie fajny płaszcz”

Ty z tym kanałem to tak na żarty? 😂 Dobre! Uśmiałem się. Piona 😑

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Humanus napisał:

 Psychoterapeuta do którego chodziłem na wizyty przez kilka miesięcy zasugerował że mogę mieć schizoidalną osobowość. Nie chcę przez resztę życia być sam. Pomyslałem żeby zapisać się na kurs uwodzenia. Jestem nieśmiały i mam skłonność do zmykania się w sobie. Potrafiłem wyrzucić z pamięci dziewczynę która za nastolatka chciała ze mną chodzić, zapomniałem o niej. Mam problem ze stworzeniem stałego związku. Co tu może pomóc seksuolog, psychiatra, psycholog?

Twoim problemem jest nieśmiałość, która może wynikać z niskiej samooceny albo braku obycia w kontaktach międzyludzkich. Z kursu uwodzenia możesz skorzystać, dlaczego nie? Bardziej odpowiedni dla Ciebie byłby jednak trening umiejętności społecznych, abyś nabrał pewności siebie. Kto wie, może na takich zajęciach właśnie poznasz kobietę, która Cię zainteresuje.......

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby na naukę nigdy nie jest za późno, ale w  tym wieku udać się na kurs pick up artist to siara że chúj i już lepiej zainwestować w wypracowanie wizerunku zewnętrznego i rozwój aby dochody były finansowe. Najlepiej rozejrzeć się za jakąś introwertyczną osobowością, bo będziecie mieć wspólny klimat który lubicie. 

Co on Ci piėrdoli ten psycholog i żeby tyle czasu chodzić tam i on Cię odsyła do specjalistów od psychy i będziesz miał tylko papiery ubrudzone, że psychiatra interweniował aż. Nieśmiałość wynika z genów bo akurat takie wykosowałeś i wystarczy podnieść poziom testosteronu a sam siebie byś wtedy zdziwił bo byś się nie poznał. 

Możesz też trenować na zasadzie, że rozmawiasz z kobietami i małymi krokami coraz śmielej, bo mózg jest elastyczny i można go lepić jak plasteline. Co prawda mozolne, ale to już sam musisz wiedzieć jakie zmiany będą korzystne dla Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Olimpia napisał:

Twoim problemem jest nieśmiałość, która może wynikać z niskiej samooceny albo braku obycia w kontaktach międzyludzkich. Z kursu uwodzenia możesz skorzystać, dlaczego nie? Bardziej odpowiedni dla Ciebie byłby jednak trening umiejętności społecznych, abyś nabrał pewności siebie. Kto wie, może na takich zajęciach właśnie poznasz kobietę, która Cię zainteresuje.......

Jedyny plus z takiego kursu to nabycie psychologicznej wiedzy z zakresu kontaktów na arenie damsko męskiej i będzie powtarzał jak mantre, że ma być pewny siebie. Tylko, że ogarnięta kobieta od razu wyczai, że koleś nie jest tym za kogo się podaję i jak z tego wybrnąć. Ja bym w żart obracał takie coś żeby chociaż z twarzą wyjść z takiej sytuacji. W ogóle najlepiej na spontanie coś mówić o nawet średnio inteligentny człowiek jest w stanie kontynuować rozmowę o niczym. Zresztą kobietę wystarczy o coś pytać, bo one lubią mówić o sobie i gatka się kręci. A z treningiem aby złapać obycia z kobietami pomysł niezgorszy i nawet jak się coś walnie od czapy to jest pretekst aby to wyprostować. No możliwości jest wiele. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Piękny umysł napisał:

Jedyny plus z takiego kursu to nabycie psychologicznej wiedzy z zakresu kontaktów na arenie damsko męskiej i będzie powtarzał jak mantre, że ma być pewny siebie. Tylko, że ogarnięta kobieta od razu wyczai, że koleś nie jest tym za kogo się podaję i jak z tego wybrnąć. 

Z góry zakładasz, że przyniesie mu to więcej złego niż dobrego? Zupełnie nie potrzebnie. Sam fakt, że będzie BYWAŁ, może wpłynąć bardzo pozytywnie na jego rozwój i zniwelowanie nieśmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Olimpia napisał:

Z góry zakładasz, że przyniesie mu to więcej złego niż dobrego? Zupełnie nie potrzebnie. Sam fakt, że będzie BYWAŁ, może wpłynąć bardzo pozytywnie na jego rozwój i zniwelowanie nieśmiałości.

Napisał jeden post i będzie czytał co jest pisane jak przyczajony tygrys. 😄 Zamiast już łapać kobiety za tyłek. Wiesz zakładać można różnie, bo jest zbyt dużo zmiennych jak opadające gałęzie losowo. Jesteś kobietą a kobiety to świetne aktorki i nie bez powodu gdzie diabeł nie może tam kobietę poślę. Weź go za uszy przyciągnij do piersi i na biegu wybijesz mu z głowy psychiatrów i wszelkiej maści magów od psychologii i jak poczuje zapach kobiety to instynktownie powinien się obudzić. Tego typu terapie szokowe potrafią być skuteczne, bo to jest na zasadzie że strach znika jak zrobi to czego się bał.  😄😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ci PUA nie ucza tego, jak zbudowac wiez z drugim czlowiekiem tylko jak zaliczyc najwieksza ilosc doop za przeproszeniem. I jak ma mu to niby pomoc? Jesli bedzie zmienial dziewczyny i traktowal je jak goofno to sie poczuje mniej samotny? Przeciez to jest oszukiwanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny umysł napisał:

Napisał jeden post i będzie czytał co jest pisane jak przyczajony tygrys. 😄 Zamiast już łapać kobiety za tyłek. Wiesz zakładać można różnie, bo jest zbyt dużo zmiennych jak opadające gałęzie losowo. Jesteś kobietą a kobiety to świetne aktorki i nie bez powodu gdzie diabeł nie może tam kobietę poślę. Weź go za uszy przyciągnij do piersi i na biegu wybijesz mu z głowy psychiatrów i wszelkiej maści magów od psychologii i jak poczuje zapach kobiety to instynktownie powinien się obudzić. Tego typu terapie szokowe potrafią być skuteczne, bo to jest na zasadzie że strach znika jak zrobi to czego się bał.  😄😉

Będzie czytał, bo trudno żeby tego nie robił, w sytuacji kiedy chce się poradzić a może nawet bardziej, wygadać. Kobiet za tyłek łapać nie radzę, bo to przyniesie odwrotny do oczekiwanego skutek. On sam będzie postrzegany jako podrywacz, kobieciarz 😏 Nie wiem, czy kobiety są świetnymi autorkami. Ja nią nie jestem i nigdy nie byłam. Na nic się nie zda moje zapewnienie, bo Ty wiesz lepiej, prawda? Ja, autorowi wymienionych przez niego specjalistów nie polecam w swoim poście. Z całą resztą muszę się zgodzić. To co proponujesz to nic innego jak terapia poznawczo- behawioralna. W tym wypadku bardzo pożądana 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kulfon napisał:

Przeciez ci PUA nie ucza tego, jak zbudowac wiez z drugim czlowiekiem tylko jak zaliczyc najwieksza ilosc doop za przeproszeniem. I jak ma mu to niby pomoc? Jesli bedzie zmienial dziewczyny i traktowal je jak goofno to sie poczuje mniej samotny? Przeciez to jest oszukiwanie sie.

Tam nie ma nawet słowa o budowaniu czegoś na bazie emocji. Tylko jest manipulacja aby oddziaływać na pierwotne instynkty kobiece. Czyli zakładanie kreacji w celu aby podświadomość kobieca odebrała przekaz, że dany gość jest pewny siebie, jest nieustraszony, sypie gotowymi tekstami jak z rękawa, na poczucie humoru, na dystans do siebie i do świata. Generalnie ma przedstawiać siebie jako typowego Alpha, zdobywce, dominatora przy którym kobieca podświadomość jak w epoce kamienia łuoanegi ma poczuć się pewnie. 😄 Ktoś że zdolnościami aktorskim jest w stanie to odegrać, ale na dłuższą metę tego nie widzę. 😄 

Przy okazji taki genetyczny Alpha to nie jest jakiś terminator bezduszny i też ma swoje słabości, a jak nie dba o siebie to też dotykają go problemy te same których dotykają inne geny niżej usadowione w hierarchii społecznej czy stada. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Olimpia napisał:

Będzie czytał, bo trudno żeby tego nie robił, w sytuacji kiedy chce się poradzić a może nawet bardziej, wygadać. Kobiet za tyłek łapać nie radzę, bo to przyniesie odwrotny do oczekiwanego skutek. On sam będzie postrzegany jako podrywacz, kobieciarz 😏 Nie wiem, czy kobiety są świetnymi autorkami. Ja nią nie jestem i nigdy nie byłam. Na nic się nie zda moje zapewnienie, bo Ty wiesz lepiej, prawda? Ja, autorowi wymienionych przez niego specjalistów nie polecam w swoim poście. Z całą resztą muszę się zgodzić. To co proponujesz to nic innego jak terapia poznawczo- behawioralna. W tym wypadku bardzo pożądana 😀

To była metafora z tym łapaniem za tyłek 😜😉 Kobiety lubią bawić się słowem chyba się z tym zgodzisz i koleś już tylko w tej sferze ma pole do popisu. Innymi słowy trzeba rozmawiać i już jest punkt zaczepienia. Tylko z oczami żeby nie uciekał i nie gapił się na piersi, tyłek, czy nogi bezczelnie, bo dyskretnie jeśli już aby nie widział w niej tylko kawałek ciała ale coś więcej, że kobieta ma jakąś osobowość i coś chce, jakie ma oczekiwania. 

Ja lubię z babami rozmawiać a zwłaszcza na realu, bo to są głębsze dyskusje, a z kolegami czy ze znajomymi to mnie wkúrwia jak przechwalajo się co to nie oni za maczo So i jak zaliczajo, a jak przyjdzie co do czego to musiałem się za nich bić. Dlatego wolę mieć koleżanki i jakieś znajome. Kobieta widzi więcej kolorów, cuś doradzi w kwestii chociażby ubioru i takie tam. I mam atrakcyjne widoki, zapach i w ogóle zajėbisty klimat. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piękny umysł napisał:

To była metafora z tym łapaniem za tyłek 😜😉 Kobiety lubią bawić się słowem chyba się z tym zgodzisz i koleś już tylko w tej sferze ma pole do popisu. Innymi słowy trzeba rozmawiać i już jest punkt zaczepienia. Tylko z oczami żeby nie uciekał i nie gapił się na piersi, tyłek, czy nogi bezczelnie, bo dyskretnie jeśli już aby nie widział w niej tylko kawałek ciała ale coś więcej, że kobieta ma jakąś osobowość i coś chce, jakie ma oczekiwania. 

Ja lubię z babami rozmawiać a zwłaszcza na realu, bo to są głębsze dyskusje, a z kolegami czy ze znajomymi to mnie wkúrwia jak przechwalajo się co to nie oni za maczo So i jak zaliczajo, a jak przyjdzie co do czego to musiałem się za nich bić. Dlatego wolę mieć koleżanki i jakieś znajome. Kobieta widzi więcej kolorów, cuś doradzi w kwestii chociażby ubioru i takie tam. I mam atrakcyjne widoki, zapach i w ogóle zajėbisty klimat. 😎

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Olimpia napisał:

🙂

A wiesz, że jak kobieta się uśmiecha to jest wyraźny sygnał, że jeszcze pogadamy se. 😄😉Miłego tam cokolwiek robisz😄👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te porady z kursów uwodzenia, masakra. Chcesz to się zapisuj, ale wydasz pieniądze na marne

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olimpia ten pomysł z terapią poznawczo - behawioralna może być trafny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs uwodzenia również w mojej sytuacji może być pomocny. W takiej szkole uczą obycia z ludźmi i trików psychologicznych. Czemu niby ma mi to zaszkodzić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Humanus napisał:

Kurs uwodzenia również w mojej sytuacji może być pomocny. W takiej szkole uczą obycia z ludźmi i trików psychologicznych. Czemu niby ma mi to zaszkodzić?

 

Jeśli trafisz na pseudofachowca to zaszkodzi .Socjotechniki możesz ćwiczyć sam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×