Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dawid522

Sex z hot 40 ktoś wie

Polecane posty

24 minuty temu, BenderBendingRodríguez napisał:

Kobiety są dziwne.

Tak. ``Baby są jakieś inne `` 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nowy w mieścіe napisał:

Jakie gadanie? To raczej wylewanie swoich seksualnych frustracji.

To miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2021 o 14:04, witek napisał:

Panie Dawidzie, co mogę powiedzieć, w lepsze miejsce nie mógł Pan trafić. To forum jest ziemią obiecaną dla każdego młodzieńca spragnionego zaznania rozkoszy z dojrzałą i atrakcyjną kobietą. Na naszej żyznej kafeteryjnej glebie wykiełkował ba! Co ja mówię?! Rozkwitł! Tak to lepsze słowo. Rozkwitł nie jeden rocznikowy mezalians. Jest Pan, Panie Dawidzie, ewidentnie młodzieńcem roztropnym, ale niepozbawionym fantazji, bystrym i pełnym energii. Cechy te prawie zawsze wzbudzają we mnie sympatię. Może dlatego, że sam niegdyś taki byłem. Ale cóż jesień dopada każdego, czasem nawet latem. Wzbudził Pan we mnie sympatię, więc odpłacę się dobrą radą. Każda z tutejszych Kafeterianek jest ponętna i godna pożądania młodego mężczyzny, ale wśród nich jest jedna szczególna. Znana pod nickiem: Poetka. Nad innymi kobietami tego forum dominuje nie tylko rozwiązłością i wprost niemożliwym do zaspokojenia apetytem na młodszych mężczyzn, to kobieta o szczególnych upodobaniach i niecodziennych preferencjach, z wyobraźnią tak rozpaloną, że hmm można się sparzyć.

Panie Dawidzie, szansa nie znosi opieszałości! Niech Pan piszę jak najszybciej. Pani Poetka bywa też często na dziale uczuciowym. Najlepiej od razu prywatną wiadomość.

życzę powodzenia i owocnych łowów.

Pomocny nieznajomy

ot i sugestia od prozaika albo elektrycznej laski ociemniałego .  przeciesz tu jest jedna baba i niezliczona ilość męskich ejakulacyjnych istnień 😉 i po co młodzieńca mamić ? niech lepiej zażyje positivum najlepeij od razu dwie paczki. Nie dziękuj😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, portki. napisał:

ot i sugestia od prozaika albo elektrycznej laski ociemniałego .  przeciesz tu jest jedna baba i niezliczona ilość męskich ejakulacyjnych istnień 😉 i po co młodzieńca mamić ? niech lepiej zażyje positivum najlepeij od razu dwie paczki. Nie dziękuj😎

Ja, Pani Portki, ostatnimi czasy staram się być programowym optymistą, a co za tym idzie, w każdej sytuacji staram się dostrzegać szanse. Również te, które los rzuca panu Dawidowi. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, witek napisał:

Ja, Pani Portki, ostatnimi czasy staram się być programowym optymistą, a co za tym idzie, w każdej sytuacji staram się dostrzegać szanse. Również te, które los rzuca panu Dawidowi. 

Los rzuca poetkę ociemniałemu pragmatykowi. Los wie co robi, ino Pan Dawid nie wie 😁 coś może się przytrafić takiemu kaprawymi kogutowi niczym ziarno ejakulacyjne ślepej kurze. 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem- jak poćwiczy chwyt dłonią to nawet nie zostanie ze zniczem😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, portki. napisał:

Los rzuca poetkę ociemniałemu pragmatykowi.

Proszę nie mylić optymizmu z pozytywizmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek napisał:

Proszę nie mylić optymizmu z pozytywizmem. 

A fraza ta była wzmiankowana, Witalisie?  Poetka raczej nie programowo ino podprogowo😉 próbuje zrealizować mezalians myślowy licząc ze się uda lub nie uda.😎 Licznik bije a rymy białe szukają pary w gwizdku  w tym socjotechnicznym wyścigu skrótów myślowych😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, portki. napisał:

A fraza ta była wzmiankowana, Witalisie?  Poetka raczej nie programowo ino podprogowo😉 próbuje zrealizować mezalians myślowy licząc ze się uda lub nie uda.😎 Licznik bije a rymy białe szukają pary w gwizdku  w tym socjotechnicznym wyścigu skrótów myślowych😄 

Była, choć pośrednio.

Ech wy ta wasza socjotechnika wykwitająca we wszystkich możliwych derywatach. Jestem tu już rok z okładem i nadal nie pojmuję tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o derywatami nie słyszałam jakem żyje od 50 lat z nadwagą III stopnia. Baby są dziwne, a jak jest z kobietami - to nie wiem 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Dawid 522? Bohater całego zamieszania?😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy przewiduje związek dłuższy ze starszą, stateczną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2021 o 16:16, Poetka napisał:

Lepszej reklamy nie mogłam sobie wymarzać 😄 

Zapraszam chłopcy, zapraszam. Tylko gęsiego, żeby żaden nie czuł się pominięty. Panie też zapraszam, wszyscy się zmieszczą. 

To ja już jestem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 23:10, Stała napisał:

Pytanie czy przewiduje związek dłuższy ze starszą, stateczną.

 

Tak. Oczywiście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

I jak jesteśmy to nic się nie dzieje 😐

A chciałabyś żeby coś się działo realnie? Ja jestem dyspozycyjny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka
4 minuty temu, digital23 napisał:

To ja już jestem 🙂

Chciałbyś może sprawdzić jak to jest z emerytką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Poetka napisał:

Chciałbyś może sprawdzić jak to jest z emerytką?

Chciałbym seksu ze starszą ode mnie kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, digital23 napisał:

Tak. Oczywiście 🙂

Związek i mieszkanie razem. Wszystko razem. Sielanka i wspólne życie. Hym. Gadanie młodych i naiwnych. Idealistów. Wątpliwe, że wiesz czego chcesz. Raczej tylko seks i adrenalina, że staruszka się rozebrała i opadły jej piersi do kolan... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stała napisał:

 że staruszka się rozebrała i opadły jej piersi do kolan... 

czterdziesto i pięćdziesięciolatki obecnie bywają bardzo zadbane i fizycznie atrakcyjne a niektóre dwudziesto i trzydziestolatki zaniedbane i nieatrakcyjne. Nie ma reguł aczkolwiek też trudno mi uwierzyć w stały, oparty o miłości i nieustającej fascynacji związek bardzo młodego mężczyzny z bardzo dojrzałą kobietą. Raczej chyba jest to związek oparty na chuci młodego faceta, który jest przekonany, że dojrzała kobieta będzie chętna na seks z nim tylko z tego powodu, że on jest młody i świeży. No tak chyba nie jest i nie każda atrakcyjna 40+ nie pójdzie do łóżka z dwudziestolatkiem "z automatu" tak samo jak facet w wieku 60+ nie zawsze się skusi na każdą dwudziestolatkę która na jego widok ściągnie majtki.

https://s9v7j7a4.ssl.hwcdn.net/galleries/full/5b/88/7e/5b887e68e63dce315cd6c47caabcc3e4/11.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

czterdziesto i pięćdziesięciolatki obecnie bywają bardzo zadbane i fizycznie atrakcyjne a niektóre dwudziesto i trzydziestolatki zaniedbane i nieatrakcyjne. Nie ma reguł aczkolwiek też trudno mi uwierzyć w stały, oparty o miłości i nieustającej fascynacji związek bardzo młodego mężczyzny z bardzo dojrzałą kobietą. Raczej chyba jest to związek oparty na chuci młodego faceta, który jest przekonany, że dojrzała kobieta będzie chętna na seks z nim tylko z tego powodu, że on jest młody i świeży. No tak chyba nie jest i każda atrakcyjna 40+ nie pójdzie do łóżka z dwudziestolatkiem "z automatu" tak samo jak facet w wieku 60+ nie zawsze się skusi na każdą dwudziestolatkę która na jego widok ściągnie majtki.

Oficjalnie tak można uznać. Natomiast jeżeli jest silne połączenie dwóch umysłów wtedy wszystkie fizyczne, materialne sprawy nie mają znaczenia. Porozumienie tak zwane. Niestety w obecnych czasach takie historie przytrafiają się jedna na milion. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stała napisał:

Natomiast jeżeli jest silne połączenie dwóch umysłów wtedy wszystkie fizyczne, materialne sprawy nie mają znaczenia.

tak, ale my mówimy tutaj o fascynacji fizycznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

tak, ale my mówimy tutaj o fascynacji fizycznej .

My czyli kto. Ty. Autor napisał, że przewiduje długi związek z kobietą od niego starszą czyli wziął pod uwagę miłość i fascynację osobowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Stała napisał:

My czyli kto.

my, czyli osoby na forum erotycznym. Oczywiście, że wielokrotnie dyskutujemy luźno i nie zawsze na rzeczy bezpośrednio związane z tematem forum w formie dygresji  ale skoro kieruje taki posting na forum erotycznym to rozumiem, że jednak też a może przede wszystkim chodzi o fizyczność a nie relację czysto platoniczną. W przeciwnym razie stosowne byłoby forum uczuciowe lub inne ale nie ero

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×