Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dawid522

Sex z hot 40 ktoś wie

Polecane posty

1 minutę temu, ddt60 napisał:

my, czyli osoby na forum erotycznym. Oczywiście, że wielokrotnie dyskutujemy luźno i nie zawsze bezpośrednio związane z tematem forum w formie dygresji  ale skoro kieruje taki posting na forum erotycznym to rozumiem, że jednak też a może przede wszystkim chodzi o fizyczność a nie relację czysto platoniczną. W przeciwnym razie stosowne byłoby forum uczuciowe lub inne ale nie ero

U. Raczej nie ty decydujesz co należy do uczuć a co do fizyczności wszelakiej. Dlatego kierowanie się z góry założonym schematem prowadzi tam gdzie nie ma odpowiedzi. Nie ma odpowiedzi ponieważ są ludzie, którzy wiedzą lepiej i znają odpowiedź na każde najmniejsze pytanie. Rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Stała napisał:

U. Raczej nie ty decydujesz co należy do uczuć a co do fizyczności wszelakiej. Dlatego kierowanie się z góry założonym schematem prowadzi tam gdzie nie ma odpowiedzi. Nie ma odpowiedzi ponieważ są ludzie, którzy wiedzą lepiej i znają odpowiedź na każde najmniejsze pytanie. Rozumiesz.

.rozumiem i wcale nie posługuję się stereotypami ale można także się posłużyć statystyką a ta daje obiektywny pogląd i statystyki pokazują, że trwałe relacje starszych o 15-20 lat mężczyzn zdarzają się nadal dość często natomiast odwrotnie jest to rzadkość - dobrym przykładem jest prezydent Francji - ale można to traktować jako wyjątek a nie jakiś trend.

http://brandsauthority.com/wp-content/uploads/2018/06/emmanuel-macron-brigittes-daughter-tiphaine-addresses-controversial-relationship

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. nie mogę dodać odpowiedzi. Lawiruje na różowej chmurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2021 o 14:04, witek napisał:

Panie Dawidzie, co mogę powiedzieć, w lepsze miejsce nie mógł Pan trafić. To forum jest ziemią obiecaną dla każdego młodzieńca spragnionego zaznania rozkoszy z dojrzałą i atrakcyjną kobietą. Na naszej żyznej kafeteryjnej glebie wykiełkował ba! Co ja mówię?! Rozkwitł! Tak to lepsze słowo. Rozkwitł nie jeden rocznikowy mezalians. Jest Pan, Panie Dawidzie, ewidentnie młodzieńcem roztropnym, ale niepozbawionym fantazji, bystrym i pełnym energii. Cechy te prawie zawsze wzbudzają we mnie sympatię. Może dlatego, że sam niegdyś taki byłem. Ale cóż jesień dopada każdego, czasem nawet latem. Wzbudził Pan we mnie sympatię, więc odpłacę się dobrą radą. Każda z tutejszych Kafeterianek jest ponętna i godna pożądania młodego mężczyzny, ale wśród nich jest jedna szczególna. Znana pod nickiem: Poetka. Nad innymi kobietami tego forum dominuje nie tylko rozwiązłością i wprost niemożliwym do zaspokojenia apetytem na młodszych mężczyzn, to kobieta o szczególnych upodobaniach i niecodziennych preferencjach, z wyobraźnią tak rozpaloną, że hmm można się sparzyć.

Panie Dawidzie, szansa nie znosi opieszałości! Niech Pan piszę jak najszybciej. Pani Poetka bywa też często na dziale uczuciowym. Najlepiej od razu prywatną wiadomość.

życzę powodzenia i owocnych łowów.

Pomocny nieznajomy

No to Witek, bat w dłoń i goń konia goń 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×