Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pola123

tesknie za Polska

Polecane posty

mieszkam w Irlandii od bardzo wielu lat, nie mam kontaktu z Polakami i dzisiaj mnie tesknienie wzielo za ojczyzna. Mam ochote wyc normalnie, pakowac walizy i jechac. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co? 

Granice są zamknięte że nie można wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tu meza Irlandczyka i dzieci i zycie i nie chce nieszkac na stale w Polsce tylko takie momenty … 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ,,Polska" to kondominium a nie żadna Polska, trzeba czekać na prawdziwy kraj od Łaby po Ural plus część Syberii. Dopiero do takiej Rzeczpospolitej warto wrócić, ale PISiory potrafią zdobyć jedynie kapliczkę w Czechach i to przez pomyłkę... Białoruś olali, Banderland rośnie w siłę, tu się robi niebezpieczne. Tam jesteś bezpieczniejsza i znajomi na pewno będą :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2021 o 00:22, pola123 napisał:

mieszkam w Irlandii od bardzo wielu lat, nie mam kontaktu z Polakami i dzisiaj mnie tesknienie wzielo za ojczyzna. Mam ochote wyc normalnie, pakowac walizy i jechac. 

Ja w ogóle nie tęsknię , popatrz co się tam dzieje PiS antyszczepionkowcy jedno wielkie bagno , nie mam tu do czynienia z rodakami i jestem z tego powodu szczęśliwy , Polacy przejawiają niezdrowe zainteresowanie zawiścią zazdrością ignorancją złodziejstwem alkoholem i dragami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2021 o 15:17, Skaza napisał:

popatrz co się tam dzieje (...) antyszczepionkowcy jedno wielkie bagno  

nie mam tu do czynienia z rodakami i jestem z tego powodu szczęśliwy 

Polacy przejawiają niezdrowe zainteresowanie zawiścią zazdrością ignorancją złodziejstwem alkoholem i dragami

Ci, których wyzywasz od antyszczepionkowców w większości bynajmniej nie są przeciwko szczepieniom jak leci. Często są to ludzie, którzy dzięki swojemu instynktowi, rozumowi oraz zgłębianiu wiedzy merytorycznej wolą być ostrożni wobec tzw. szczepionki wciskanej w erze kowida.

I tacy ludzie żyją w każdym kraju - w tym, gdzie teraz mieszkasz, również. Tak samo, jak ludzie z innymi cechami, które rażą cię u rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kurka na maśle napisał:

Ci, których wyzywasz od antyszczepionkowców w większości bynajmniej nie są przeciwko szczepieniom jak leci. Często są to ludzie, którzy dzięki swojemu instynktowi, rozumowi oraz zgłębianiu wiedzy merytorycznej wolą być ostrożni wobec tzw. szczepionki wciskanej w erze kowida.

I tacy ludzie żyją w każdym kraju - w tym, gdzie teraz mieszkasz, również. Tak samo, jak ludzie z innymi cechami, które rażą cię u rodaków.

To dzięki ich instynktowi i braku wiedzy medycznej wielu poszło pod respirator lub do ziemi ,,,, myśleć myśleć to nie boli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Skaza napisał:

To dzięki ich instynktowi i braku wiedzy medycznej wielu poszło pod respirator lub do ziemi ,,,, myśleć myśleć to nie boli 

O moją wiedzę medyczną niech cię głowa nie boli. Martw się raczej brakiem wiedzy, instynktu lub kręgosłupa moralnego u tych, którzy nie udzielili potrzebującym na czas pomocy w przebiegu różnych innych chorób, wskutek czego nastąpiły powikłania płucne. I tych, z powodu których wielu poszło do ziemi, ponieważ już w szpitalu zamiast najpierw spróbować ułatwić im oddychanie za pomocą leków i/lub odwracania na brzuch, od razu na chama pakowali im rurę od respiratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, nosacz_sundajski napisał:

A gdyby pojawiło się coś o zaraźliwości covida 

czy raczej po prostu wziąłbyś ją bez gadania?

Nigdy nic nie robię "bez gadania", tzn. bez zastanowienia się i maksymalnej weryfikacji. Szczególnie gdy przekazy tzw. autorytetów i to po jednej (tej samej) stronie rozjeżdżają się, bo nawet nie potrafią dogadać się i ustalić jednej wersji narracji - jak w kwestii zaraźliwości kowida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kurka na maśle napisał:

O moją wiedzę medyczną niech cię głowa nie boli. Martw się raczej brakiem wiedzy, instynktu lub kręgosłupa moralnego u tych, którzy nie udzielili potrzebującym na czas pomocy w przebiegu różnych innych chorób, wskutek czego nastąpiły powikłania płucne. I tych, z powodu których wielu poszło do ziemi, ponieważ już w szpitalu zamiast najpierw spróbować ułatwić im oddychanie za pomocą leków i/lub odwracania na brzuch, od razu na chama pakowali im rurę od respiratora.

Za dużo TVP oglądasz połowa mojej rodziny  w szpitalu pracuje.  Nie będę dyskutować z kimś  co tylko powtarza  po kimś z infantylnym myśleniem,  miłego dnia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×