Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
petysana

Otwarte okno w nocy

Polecane posty

Macie otwarte okno w pokoju na noc? Jak to u was wygląda latem gdy jest zimniej? Bo domyślam się że jak jest ciepło to macie otwarte okna bez przerwy 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam otwarte, bo się duszę, ale hałas za duży, bo jakaś stara baba mordę drze nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BoniBluButler napisał:

Ostatnio mam otwarte, bo się duszę, ale hałas za duży, bo jakaś stara baba mordę drze nocą.

Nie jest ci za zimno z otwartym oknem? Chyba że u ciebie upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, petysana napisał:

Macie otwarte okno w pokoju na noc? Jak to u was wygląda latem gdy jest zimniej? Bo domyślam się że jak jest ciepło to macie otwarte okna bez przerwy 😃

I latem i zimą obowiązkowo otwarte. Inaczej nie zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z otwartym ale u mnie nad ranem mega zimno ostatnio, a wieczorem duszno że oddychać sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo  śpię  gdy mam okno zamknięte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi obok za płotem porozkładali sobie tureckie dosłownie dywany a na to materace i śpią pod niebem. Fajnie, co nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zasuszona napisał:

U mnie sprzątaczka przeklina kosz pod blokiem o 6 rano👍 

Zasuszona ze zgryźliwości jesteś czy nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Stała napisał:

Sąsiedzi obok za płotem porozkładali sobie tureckie dosłownie dywany a na to materace i śpią pod niebem. Fajnie, co nie. 

Sam bym tak pospał z refraktorem obok 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karollorak napisał:

Sam bym tak pospał z refraktorem obok 🤣🤣

Halo. Ci moi chrapią, stękają przez sen a okno mam frontem do nich. Dramat. Okropnie mnie to wnerwia... Co rano obiecuję sobie, że ich obudzę hardrokiem, jakimś Slayer czy Sepultura, niech mają za karę. Karę z uwagi na naszą odmienność muzyczną. No i głośne spanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stała napisał:

Halo. Ci moi chrapią, stękają przez sen a okno mam frontem do nich. Dramat. Okropnie mnie to wnerwia... Co rano obiecuję sobie, że ich obudzę hardrokiem, jakimś Slayer czy Sepultura, niech mają za karę. Karę z uwagi na naszą odmienność muzyczną. No i głośne spanie. 

Takie odgłosy to przyznaję potrafią wyprowadzić z równowagi, ale sam pomysł spać pod gołym niebem,,,rewelacja,  gapiłbym się w gwiazdy póki nie zasnąłbym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karollorak napisał:

Takie odgłosy to przyznaję potrafią wyprowadzić z równowagi, ale sam pomysł spać pod gołym niebem,,,rewelacja,  gapiłbym się w gwiazdy póki nie zasnąłbym 

To prawda. Oni też się w niebo patrzą. Do 2 w nocy! Sam rozumiesz mój ból i moją nerwicę z tego powodu. 

Tak, tak. Nocki pod niebem pełnym gwiazd są piękne. A zaraz zacznie się spadanie gwiazd i życzenia można śmiało wypowiadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stała napisał:

To prawda. Oni też się w niebo patrzą. Do 2 w nocy! Sam rozumiesz mój ból i moją nerwicę z tego powodu. 

Tak, tak. Nocki pod niebem pełnym gwiazd są piękne. A zaraz zacznie się spadanie gwiazd i życzenia można śmiało wypowiadać. 

Za małolata często spałem pod gołym niebem lornetka zawsze przy boku była ciągle  księżyc obserwowałem i tak mi zostało,  czasami siedzę po nocach z refraktorem i patrzę ale by spać już mi nie wpadło do głowy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie spac przy otwartym oknie przez caly rok wlasciwie, jedynie gdy jest bardzo zimno to zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karollorak napisał:

Za małolata często spałem pod gołym niebem lornetka zawsze przy boku była ciągle  księżyc obserwowałem i tak mi zostało,  czasami siedzę po nocach z refraktorem i patrzę ale by spać już mi nie wpadło do głowy 🤣

Ba. Każdy romantyk sypiał nad rozgwieżdżonym niebem. To nic, że mrówki wchodziły w rowek... i wszystko swędzało bo twardo na trawie. Najważniejsza była chwila kiedy trzymasz lubą i wzdychasz jak pięknie jest. No. Tak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Lubie spac przy otwartym oknie przez caly rok wlasciwie, jedynie gdy jest bardzo zimno to zamykam.

U mnie gorąco w domu zimą więc okno uchylone mam zawsze lepiej się wysypiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zasuszona napisał:

U mnie sprzątaczka przeklina kosz pod blokiem o 6 rano👍 

Znam te wszystkie dźwięki z piekła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluButler napisał:

Znam te wszystkie dźwięki z piekła. 

☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluButler napisał:

Zatruta. Nie tykam.

Cynamon w środku jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluButler napisał:

Fu.

Ryż dobry jest z musem jabłkowym i cynamonem. Albo do tekili tej żółtej. Z tym, że do żółtej pomarańcze a nie limonki. 

Herbata? Gdzie to się wstawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stała napisał:

Ryż dobry jest z musem jabłkowym i cynamonem. Albo do tekili tej żółtej. Z tym, że do żółtej pomarańcze a nie limonki. 

Herbata? Gdzie to się wstawię.

Fu. Nie musisz mnie poić. Rozumiem, że przejęłaś się cytatem biblijnym, by spragnionych napoić, ale nie trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

Fu. Nie musisz mnie poić. Rozumiem, że przejęłaś się cytatem biblijnym, by spragnionych napoić, ale nie trzeba. 

Chcę. Pragnę dać ci odrobinę radości z powodu mojej obecności. Czy to źle... A tam. Idę stąd. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stała napisał:

Chcę. Pragnę dać ci odrobinę radości z powodu mojej obecności. Czy to źle... A tam. Idę stąd. Nara.

Ile ci płacą za straganie zainteresowania losem każdej persony z kafe? No nara. Bajojajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×