Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonimowa69

Dziwny rytuał?

Polecane posty

Hej! Od dłuższego czasu zauważyłam że moja starsza sąsiadka wychodzi nocami na dwór i wbija w ziemię patyki (takie zwykłe) i obkłada je kamieniami. Nie są to żadne sadzonki ani groby zwierząt bo jest pod spodem płasko. Są takie 4 w równych odległościach, jest to przed blokiem. Kiedyś to zburzylam kilka razy bo psy mogą sobie zrobić krzywdę lub dzieci i na nowo było to postawione, widziałam jak to wbija. Wczoraj wieczorem zrobiłam to samo - zburzylam to bo zaczyna to być dla mnie dziwne ( może jest jakaś nawiedzona) i rano o 6 wyszłam z psem i to już było ustawione! Kiedyś ją widziałam jak o 2 nocy szła z tamtego kierunku. Może mi ktoś wytłumaczyć czy takie zachowanie jest normalne? To jest jakiś rytuał? Co to może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co to niszczysz? Ja bym nawet nie zwróciła uwagi że ktoś sobie patyki i kamienie ustawia w charakterystyczny sposób. Nieszkodliwe dziwactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2021 o 14:03, Sylwia1991 napisał:

A po co to niszczysz? Ja bym nawet nie zwróciła uwagi że ktoś sobie patyki i kamienie ustawia w charakterystyczny sposób. Nieszkodliwe dziwactwo

Chyba napisałam że dzieci i psu mogą sobie tym krzywdę zrobić? Nie potrafisz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2021 o 13:44, KateZRzeszowa napisał:

Jej sprawa,nikomu krzywdy tym nie robi.

Napisałam że psy i dzieci mogą sobie tym krzywdę zrobić.... Patyki ostro wystają z ziemi -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Anonimowa69 napisał:

Chyba napisałam że dzieci i psu mogą sobie tym krzywdę zrobić? Nie potrafisz czytać?

Agresja na zwrócenie uwagi to bardzo zły znak.

Wyjaśnijmy sobie jedno- sąsiadka układa kamienie i patyki w przestrzeni publicznej. Ta przestrzeń należy do ciebie i do niej w takim samym stopniu. Jeśli uważasz że robi coś nie tak to jej zwróć uwagę- może, ale nie musi cię posłuchać, zwłaszcza jeżeli jesteś tak opryskliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×