Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jorge

Czy trudno wam dostać drugie randki po pierwsziej?

Polecane posty

Jestem z hiszpanii. Mam 23 lat. Tam nie miałem problemów do zdobywania drugich randk // umawiać się regularnie na randki z dziewczynami (i oczywiście, do skończenia ewentualnie na seksie w drugiej albo trzeciej randce). 

Rzadko dziewczyny nie odpisywały ani nie chciały zobaczyć mnie ponownie po pierwszej randce. 

Ale tu wygląda na różnego. 

Tylko z 40-50% kobiet dostaje do drugiej/umawiania się regularnie, niezależnie od którego języka używamy w spotkaniu, też od tego, czy całoujemy czy nie, czy szukają coś poważnego, i tak dalej. 

W 100% tych randk kobieta jest zainteresowana i pokazuje zainteresowanie. 

Zauważyłem, że tu zasady randowanie są różne, i jeszcze nie panuję/rozumiem ich☹️

Co o tym myślicie jako kobiety, czego nie brałem pod uwagę? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, EwaKe napisał:

Jak na pierwszej szlam na całość to potem było trudno o druga. Jak na pierwszej randce od razu pojedziesz do niego i dasz mu analnie to na drugą nie licz. Jak tylko obciągniesz to może dojść do kolejnej

Mmmmm🤔🤔🤔

Rozumiem hahaha. 

Widzę tu w tym forum że ludzie (kobiety) jesteście super otwarte, ale w realnym życiu prawie nidgy nie znajduję tych otwartich dziewczyn ! 

Tylko natrafiam się z "Postaram się być ciężka do całowania na pierwszej" Typami. 

 

52 minuty temu, EwaKe napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

W Hiszpanii , w duzych miastach jest inna kultura.W Polsce wciaz dominuje silny tradycjonalizm  i kultura drobnomieszczanska .

Muszisz miec interesujaca osobowosc aby dziewczyna chciala sie z toba spotkac drugi raz  bo uznaje ze jako cudzoziemiec chcesz ja  tylko przeleciec i Pa! przygoda zakonczona ! LOL

😂😂. Też to zauważyłem, teraz zawsze mówię do nich że mieszkam tu na stałe (no to prawda) i próbuję pokazywać że chcę więcej niż przylotnej przygody. (Faktycznie chcę wiele ! FWBs to byłoby super haha) 

(Ewidetnie, nie mówię że chcę fwbs. Nie mówię ani pytam o to co chcę/chcą) 

Prawie każda dziewczyna tu jest niewiarygodnie piękna, dobra wykształczona, mądra, itd

Oczywiście że chcę więcej niż jednej nocy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Polskie dziewczyny sa bardzo wymagajace bo sa jak napisales wyksztalcone i byle czego nie biora LOL   wiec musisz popracowac nad swoja osobowoscia.Pokazac ze jestes rozsadny i  stoisz dwiema nogami na ziemi  a nie "rajski ptak " 🙂 Pokazac swoim zachowaniem  ze jestes  gotowy na dluzszy zwiazek. Tylko nie rzucaj sie od razu z deklaracjami.:) Nie jest wazne co mowisz  ale jak mowisz:) One cie bardzo mocno oceniaja od pierwszego spojrzenia.

Najlepsza metoda to byc sobą i byc cierpliwym.W koncu znajdziesz taka ktorej sie spodobasz :).Powodzenia 

O dzięki, ciekawa rada. 

Na prawdę myślisz że pokazanie gotowość na stały związek to tak kluczowe? 

Też spotykam się z dziewczynamy które nie chcą (no, przynajmniej na początku nie mówią to prosto/wydaje się że nie chcą xD) poważnych rzeczy. Nie wiem czego myśleć o nich xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×