Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny przychodzę do was z pytaniem. Umówiłam się do fryzjera na farbowanie plus strzyżenie ( końcówki) i babka mówiła, ze 500 zł sama koloryzacja ( ombre ) plus 80 strzyżenie. Mam ciemne, długie i naprawdę grube włosy.  Tak się zastanawiamy czy za tą usługę to tak w sam raz czy za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Migotka95 napisał:

Dziewczyny przychodzę do was z pytaniem. Umówiłam się do fryzjera na farbowanie plus strzyżenie ( końcówki) i babka mówiła, ze 500 zł sama koloryzacja ( ombre ) plus 80 strzyżenie. Mam ciemne, długie i naprawdę grube włosy.  Tak się zastanawiamy czy za tą usługę to tak w sam raz czy za dużo?

Trochę drogo😱 jak na Polske

w Niemczech za balejaż i podcinanie włosów płace 120€… ale ceny w Polsce poszły ostatnio w górę… w czerwcu byłam tylko na strzyżeniu ( spontaniczna wizyta) zapłaciłam 90 zł .. takze widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalne.. teraz takie ceny... corce tylko kolorowe koncowki robilam z podcieciem koncowek 450 dalam z farbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

max 100-120 zł, nie więcej za taką usługę.

Pani po zawodowce cos sie w głowie poprzewiercało:).......

Edytowano przez zuzannke
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
7 godzin temu, Migotka95 napisał:

Dziewczyny przychodzę do was z pytaniem. Umówiłam się do fryzjera na farbowanie plus strzyżenie ( końcówki) i babka mówiła, ze 500 zł sama koloryzacja ( ombre ) plus 80 strzyżenie. Mam ciemne, długie i naprawdę grube włosy.  Tak się zastanawiamy czy za tą usługę to tak w sam raz czy za dużo?

Ceny usług się podniosły ale nie tak bardzo.Ja płacę 45 zł za skrócenie włosów. Np.w salonach Loreal już dawno kosztowało 70 zł.

Bardzo drogo za kolor Ci powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×