Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Danka6

Mam dość swojego życia. Co zrobić?

Polecane posty

Najchętniej bym zamkła się przed ludźmi w domu i odpoczywała. Z przyjemnością siedziałabym cały czas w piżamie, słuchała muzyki, jadła, grała w gry itp. Nic mi się nie chce. Chce odpocząć od całego świata na zawsze i już nigdy to niego nie wrócić chodzi o to że np. już do końca życia chciałabym zostać sama i odpoczywać. Mogłabym tak zrobić ale z drugiej strony muszę mieć za co żyć a jak nie będę chodzić do pracy to umrę z głodu

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie życie. Nie ma nic za darmo. Za bardzo nie rozwinelaś się ile masz lat itd. 

Jeśli jesteś młoda to to normalne. W dzisiejszych czasach większość młodzieży przechodzi taki "kryzys". Siostrą mojego partnera 23l. a zachowuje się jakby była już po 40-tce, miała kredyt na głowie, zapierdzielała w dwóch pracach i miała 5 dzieci. A ma tylko psa i pracuje. Nie robi nic. 

Takie coś jest dla mnie przykre bo w momencie gdy narzekasz na swoje życie ono ci ucieka sprzed nosa. Życie idzie do przodu, a nie do tyłu.

Za to jeśli masz już swoje lata na karku to jest to zrozumiałe. Zazwyczaj taki "okres" pojawia się gdy w życiu jest rutyna. I trzeba to zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu każdy tak ma. Ja mam męża, dwoje dzieci, wyczerpującą psychicznie pracę i też czasem mi się marzy samotna wyspa z zapasem książek i nikim kto by coś mógł od mojej osoby chcieć. Odpocząć, spać całymi dniami... Ach te marzenia😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i przytulam.

Ja z chęcią też najchętniej bym się wyprowadziła na bezludną wyspę, gdzie nikt by mi nie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Dnia 5.08.2021 o 08:42, Danka6 napisał:

Najchętniej bym zamkła się przed ludźmi w domu i odpoczywała. Z przyjemnością siedziałabym cały czas w piżamie, słuchała muzyki, jadła, grała w gry itp. Nic mi się nie chce. Chce odpocząć od całego świata na zawsze i już nigdy to niego nie wrócić chodzi o to że np. już do końca życia chciałabym zostać sama i odpoczywać. Mogłabym tak zrobić ale z drugiej strony muszę mieć za co żyć a jak nie będę chodzić do pracy to umrę z głodu

A widzisz jakąś przyczynę takiego stanu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zrobić sobie badania krwi, moczu, cukier, usg brzucha, tarczyca itp... Jeśli będą ok to trzeba pomyśleć o urlopie, jakiejś odskoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×