Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Joasiaxyz

Waga w ciąży

Polecane posty

Heloł 🙂

Jestem w 32 t c ! Przywaliłam już 9kg. I w ostatnich tygodniach mam wrażenie to idzie w gigantycznie szybkim tempie, aż się trochę boje co to będzie za 2 miesiące 😄

 

Jak to bylo u Was??

Tyje się do samego końca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na końcu najwięcej😉 Ale wiadomo na wagę wpływa wiele czynników, nawet u tej samej kobiety bywa różnie. U mnie np pierwsza ciąża 5,5kg na plusie a w drugiej ok 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
43 minuty temu, Joasiaxyz napisał:

Heloł 🙂

Jestem w 32 t c ! Przywaliłam już 9kg. I w ostatnich tygodniach mam wrażenie to idzie w gigantycznie szybkim tempie, aż się trochę boje co to będzie za 2 miesiące 😄

 

Jak to bylo u Was??

Tyje się do samego końca ??

 

Tylko 7 i pół kilograma w tym dziecko ważące 3 i pół kilograma. Zostało mi kilogram nadwagi p[o ciąży, w ciągu roku to zgubiłam. W drugiej ciąży też podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem że u mnie waga stała prawie do 5 miesiąca. Teraz jestem tydzień przed rozwiązaniem i wychodzi na to że przytyłam około 15 kg chociaż w ogóle tego po mnie nie widać. 

"Przytycie" to nie tylko tłuszcz i dziecko. To też piersi, wody płodowe, objętość krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tez nad tym myślę. W pierwszej ciąży przytylam 12 kg, przed porodem wazylam 64 kg. A jadlam wtedy sporo, nie wymiotowalam. Teraz jestem w 27 tygodniu, jestem na plusie juz 9 kg (61 kg obecnie), ale przez pierwsze 3 miesiące ciąży schudłam 4 kg przez ciągłe wymioty. Jestem cały czas bardzo aktywna, bylam teraz w gorach tydzien, wspinalam sie na szczyty, jem bardzo racjonalnie, nigdy sie nie objadalam i do niedawna pracowalam! Zastanawiam sie, ile do porodu przytyje i czy coś mi zostanie do zrzucenia później. Wcześniej nie mialam tego problemu, po 2 miesiącach od porodu wazylam tyle co przed ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przytycie 12-16 kg w ciąży to raczej norma. Ok 3 kg dziecko, 2 kg piersi,macica,wody płodowe,wody zatrzymywane w organizmie itd. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 6,5 kg- wymiotowałam całą ciąże. Wdrugiej 16kg gdzie 4 kg przytyłam już do 14tc. Dosłownie zaczelam rosnąć, w 16 tc już był widoczny brzuch i z każdym tygodniem puchłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda kobieta zyje inaczej… jeden mniej, drugiego wiecej… ja tylam duzo w ciazy, Bo przed ciaza miala niedowage.. Po kazdej ciazy Po okolo 6-8 mcy wracalam do wagi sprzed ciazy, Takze nie martw sie na zapas.. 😊 przytyjesz tyle Ile musisz.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem w 32 tygodniu i jak na razie 7,5 kg na plusie. Też jestem ciekawa ile jeszcze przytyje do końca ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×