Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mama1995

Moje dziecko wpisuje niepokojące rzeczy na youtube

Polecane posty

Cześć! Jestem mamą 3 dzieci, mój 7 letni syn czasem ogląda youtube na moim telefonie, jednak jego historia wyszukiwania i oglądania mnie lekko zaniepokoiła. Syn zazwyczaj ogląda gry np. Minecraft lub Ekipę, ale dziś patrząc na jego historię oglądania i wyszukiwania zobaczyłam że ogląda on niepokojące rzeczy. Jego historia wyszukiwania wczoraj wyglądałą tak: duchy uchwycone na kamerach. 10 duchów uchwyconych na kamerach, duchy 3 w nocy, wyszukiwał również kilka dni temu takie frazy: gifura mp3 (filmik w którym jest niepokojąca, straszna twarz z migającymi światłami) i ,,dzwonię do momo". Proszę o pomoc. Czy powinnam porozmawiać z synem? Słucha on również niestosownych piosenek o patologicznej rodzinie i z przekleństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Incelariusz napisał:

Ja to bym się bardziej Minecraftem i Ekipą przejmował... To dopiero cringe

Dla osób 13+ możliwe ale teraz są inne czasy, teraz dzieci oglądają Minecrafta i Ekipę, szczerze uważam że Minecraft jest dobrą grą dla dzieci, nie ma tam nic złego a wręcz przeciwnie dzieci mogą rozwijać kreatywność. 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fascynacja duchami to nic złego czy dziwnego. Każdy przechodzil przez ten etap. Ale jeśli Cir niepokoi coś to zawsze możesz zabronić oglądania takich rzeczy. Jestem jego mama-decydujesz o tym co może a czego nie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Incelariusz napisał:

Gra rzeczywiście jest spoko, bo mimo prostoty daje frajdę i być może rozwija kreatywność i wyobraźnię przestrzenną. Bardziej mi chodziło o youtuberów, którzy się tym Minecraftem zajmują.

Zgadzam się, ale niektórzy twórcy są ok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×