Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klaudialew123

Co to jest? Pomocy?

Polecane posty

Witam. Od pewnego czasu dziwne coś, nawet nie wiem jak to nazwać, jak by zrobił mi się zator w żyle koło pachwiny. Pewnego ranka jak byłam w WC to pękło i okropnie leciała z tego krew, gdy wycieralam to papierem była krew która skrzepła... Jak siadam to bardzo boli, wręcz piecze 😬 pomocy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz? Że ktoś kto nawet tego nie widział i na podstawie tak lakonicznego opisu zaraz postawi diagnozę? Najlepiej zrobisz jeśli jak najszybciej pójdziesz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieustająco mnie fascynują swą "mądrością" osoby, które mając ewidentny problem z kawałkiem swojego zdrowia zadają pytania na mniej więcej anonimowym forum pełnym mniej niż bardziej inteligentnych użytkowników zamiast skorzystać z tradycyjnej i banalnej ścieżki i zapytać np. lekarza specjalistę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wybrać sie do lekarza czekasz kilka godzin czy dni  i liczysz ze internetowe forum ci to naprawi? Przyłóż telefon do problematycznego miejsca i włącz jakąś apkę na pewno pomoże. Jakim cudem ludzkość jeszcze nie wyginęła z głupoty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×