Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IgaA

Czy dostajecie do wglądu sprawdziany waszych dzieci z podstawówki

Polecane posty

Jw. U nas w szkole nie ma możliwości zobaczenia sprawdzianu od dzieci. Pani tłumaczy to tym, że zabrania im tego wydawnictwo z którego korzystają. Dla mnie to nie jest normalne. Córka się uczy, siedzi i wkuwa  ja ja pytam i umie, a tu sprawdzian 3 lub 2. U was też tak jest, że rodzic nie na możliwości sprawdzenia gdzie był popełniony przez dziecko błąd? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, IgaA napisał:

Jw. U nas w szkole nie ma możliwości zobaczenia sprawdzianu od dzieci. Pani tłumaczy to tym, że zabrania im tego wydawnictwo z którego korzystają. Dla mnie to nie jest normalne. Córka się uczy, siedzi i wkuwa  ja ja pytam i umie, a tu sprawdzian 3 lub 2. U was też tak jest, że rodzic nie na możliwości sprawdzenia gdzie był popełniony przez dziecko błąd? 

Ale co ma wydawnictwo do sprawdzianu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia,ale taka odpowiedź dostałam na swojego meila. Ja to bym takiemu wydawnictwu podziękowała. Dlatego zastanawiam się jak to wygląda w innych szkołach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to żeby nie dawać dzieciom ,bo mogą go rozpowszechnić,a szkoły z racji że podręczniki są w Polsce te same zwykle korzystają z tych samych sprawdzianów.Mam podobną sytuację ,wydaje mi się że syn umie ,a później 3,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakbys sie umowila na konsultacje z nauczycielem to tez by nie dal do zobaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wtedy tak tylko, że córa ma po 2-3sprawdziany tyg. i gdybym chciała zobaczyć choćby połowę z nich to bym tam musiała być min.raz na dwa tyg.A w czasie covidu to ciężko wogole się dostać do szkoły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciom do domu raczej się nie daje bo potem cześć nie oddaje,ale po umówieniu się z nauczycielem rodzic ma prawo zobaczyć sprawdzian w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia

Większość nauczycieli przynajmniej w tych początkowych klasach daje sprawdziany do wglądu rodzicom, w celu podpisania się (jako potwierdzenie, że zapoznali się z oceną dziecka) i w dniu następnym zwrócenia podpisanego sprawdzianu (testu, kartkówki). Przynajmniej u nas tak to funkcjonuje, niekoniecznie wszędzie jest tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×