Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MaMaaa

Zęby

Polecane posty

Tydzień temu miałam plombowane trzy zęby obok siebie. Bolały mnie trochę do tego stopnia (sama nie wiem który dokładnie) że 4 dni po wizycie byłam z tym u lekarza bo ząb mnie budził w nocy, Apap pomagał na ból i spałam całą noc, w dzień dało się to znieść bez tabletek. Od dwóch dni przeszło, jednak cały czas czuje ten ząb, stomatolog robiła zdjęcie całej szczęki i opukała i twierdzi że to nie zęby. Czuję delikatny ból podczas gryzienia czegoś twardego, ale nie wiem który to ząb. Mieliście tak kiedyś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy bolało, ale po kilku dniach przeszło. A czuje dyskomfort jak zaciskam zęby najbardziej przy jedzeniu, albo jak zaciskam ot tak żeby sprawdzić czy przeszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak. Z każdej strony 3 ostatnie zęby ostatnio robiłam. Na dole po lewej stronie do 3 dni po wizycie tak mnie bolało że miałam problem z jedzeniem.

Pani powiedziała że miałam tak duża dziurę że jeszcze trochę i mogłoby kanałowe. Więc przez to że była taka duża ten ząb był bardzo wrażliwy. Może u ciebie też tak było?

I tak ja też ten ząb czułam długo ale przeszło już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MłodaMama napisał:

Miałam tak. Z każdej strony 3 ostatnie zęby ostatnio robiłam. Na dole po lewej stronie do 3 dni po wizycie tak mnie bolało że miałam problem z jedzeniem.

Pani powiedziała że miałam tak duża dziurę że jeszcze trochę i mogłoby kanałowe. Więc przez to że była taka duża ten ząb był bardzo wrażliwy. Może u ciebie też tak było?

I tak ja też ten ząb czułam długo ale przeszło już. 

A długo Cię ten ząb o sobie przypominał zanim przestałaś cokolwiek czuć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MaMaaa napisał:

A długo Cię ten ząb o sobie przypominał zanim przestałaś cokolwiek czuć? 

Po około 2 tygodniach..może trochę dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2021 o 18:04, MaMaaa napisał:

Tydzień temu miałam plombowane trzy zęby obok siebie. Bolały mnie trochę do tego stopnia (sama nie wiem który dokładnie) że 4 dni po wizycie byłam z tym u lekarza bo ząb mnie budził w nocy, Apap pomagał na ból i spałam całą noc, w dzień dało się to znieść bez tabletek. Od dwóch dni przeszło, jednak cały czas czuje ten ząb, stomatolog robiła zdjęcie całej szczęki i opukała i twierdzi że to nie zęby. Czuję delikatny ból podczas gryzienia czegoś twardego, ale nie wiem który to ząb. Mieliście tak kiedyś? 

Zmień dentystkę, bo to mało prawdopodobne, że to nie ząb. Może to bez stan zapalny pod zębem. Nie wiem czy ta pani ma dobry wystarczająco czuły aparat żeby wszystko wychwycić. 
Zamiast Apapu weź Dexak, jest bez recepty i działa przeciwzapalnie na kości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×