Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarna+

Dziewczyny z tematu Starania o dzidziusia.

Polecane posty

Dnia 6.09.2022 o 10:21, Dora9876 napisał:

Pociagnelam😎🤣 i zarazem stalam sie "wrogiem publicznym nr1"🙊🤣

Jak  po wizycie? 😘

Ogólnie niby wszystko dobrze tylko łożysko położone zbyt nisko ale lekarz powiedział, że do 20 tyg powinno się podnieść czasami i później. Jak nie to zostanie mi oszczędny tryb życia do końca ciazy. Na 80% chłopak  byłoby fajnie jakby już tak zostało to bym miała parkę 🥰 A czuje się dalej ok nic mi nie dolega żadnych objawów 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2022 o 10:58, Czarna+ napisał:

Ogólnie niby wszystko dobrze tylko łożysko położone zbyt nisko ale lekarz powiedział, że do 20 tyg powinno się podnieść czasami i później. Jak nie to zostanie mi oszczędny tryb życia do końca ciazy. Na 80% chłopak  byłoby fajnie jakby już tak zostało to bym miała parkę 🥰 A czuje się dalej ok nic mi nie dolega żadnych objawów 😁

Mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok 🙂

Awh, super wiadomosci😍 trzymam kciuki, teraz czas zaczac "ciezkia doge" wybioru imienia🤗😍

Nawazniejsze ze sie dobrze czujesz😘  A jak Mala?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2022 o 15:01, Dora9876 napisał:

Mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok 🙂

Awh, super wiadomosci😍 trzymam kciuki, teraz czas zaczac "ciezkia doge" wybioru imienia🤗😍

Nawazniejsze ze sie dobrze czujesz😘  A jak Mala?😍

A dziękuję mała dobrze 😁 O kuzyna jest mega zazdrosna jak biorę go na ręce więc strach pomyśleć co będzie z rodzeństwem 🙈😁 A u ciebie jak leci jak ? Fin już zaczyna mówić ? Bo moja powtórzyć coś tam po nas parę słów powtórzy ale jakoś sama z siebie wydobyć kilka słów nie chce. Tylko standard mama, tata, jeść, pić Itp 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2022 o 20:49, Czarna+ napisał:

A dziękuję mała dobrze 😁 O kuzyna jest mega zazdrosna jak biorę go na ręce więc strach pomyśleć co będzie z rodzeństwem 🙈😁 A u ciebie jak leci jak ? Fin już zaczyna mówić ? Bo moja powtórzyć coś tam po nas parę słów powtórzy ale jakoś sama z siebie wydobyć kilka słów nie chce. Tylko standard mama, tata, jeść, pić Itp 🤔

Najwazniejsze ze sie dobrze czujesz😍
Finn tez jest zazdrosny jak biore jakies Malenstwo na rece🤣 Ba, jak sie moj do mni przytuli to mnie odpycha, bo Tata jest jego🤣
Wiec Finn mowi doslownie pare slowek po polsku, wiecej po angielsku... "Calymi" paroma zdaniami po angielsku tylko mowi: What is that?, Look at that, Upsy Daisy😅🤣 itd...i pelno pojedynczych slowek, yeah, no, go, itd., nazywa zwierzatka, owoce, itd... Po polsku duuuuzzoooo mniej mowi... az sie zamyslilam, ale chyba tylko Sisi, Daj i Auto...🤣 ale rozumie oba jezyki, jak ja mu cos powiem zeby przyniosl, podal, czy ze idziemy itd. i to samo Tata jak powie to tez rozumie...😄 Mama wogole nie mowi😓 Jak sie mu mowi powiedz Mama, to on mowi: No, Dada😅 Np: Jak mu powiem powiedz kot, to Finn robi Miauuuu. A jak mu powiem powiedz Cat, to powie😅🤣 tak samo jest z pieskiem🤣 i reszta zwierzatek🤣 nie wiem dlaczego, bo mnie rozumie... moze przez to ze caly czas obraca sie z anglojezycznymi?😂 Moja siostrzenica jak byla mala to tylko w domu mowila po polsku, a w sklepie czu na ulicy nidgy. Zawsze bylo nie mow w tym jezyku, tu sie po angielsku rozmawia🤣

Edytowano przez Dora9876
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2022 o 20:49, Czarna+ napisał:

A dziękuję mała dobrze 😁 O kuzyna jest mega zazdrosna jak biorę go na ręce więc strach pomyśleć co będzie z rodzeństwem 🙈😁 A u ciebie jak leci jak ? Fin już zaczyna mówić ? Bo moja powtórzyć coś tam po nas parę słów powtórzy ale jakoś sama z siebie wydobyć kilka słów nie chce. Tylko standard mama, tata, jeść, pić Itp 🤔

Ale nie ma reguly z dzieciami kiedy zaczna mowic. 

Np: Moj znajomi znajomi nie pozwalali corce mowic po angielsku w domu, tylko "zmuszali" zeby po polsku mowila (mimo ze od 1szego roku byla po 10h w anglojezycznym przedszkolu 5 dni w tyg) a ze nie "umiala" za dobrze, to przestala mowic wogole. I zaczelo sie logopeda, specjalisci,  to i tamto. A mowialm zeby ja zostawili w spokoju, jak chce mowic po angielsku niech mowi, zlpie oba jezyki szybko. Ale oni mieli swoje zasady. Sprostuje od razu: Mowiac "zmuszali" mam na mysli ze jak do nich mowila czy o cos prosila po angielsku to byla ignorowana dopoki nie powie po polsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2022 o 20:49, Czarna+ napisał:

A dziękuję mała dobrze 😁 O kuzyna jest mega zazdrosna jak biorę go na ręce więc strach pomyśleć co będzie z rodzeństwem 🙈😁 A u ciebie jak leci jak ? Fin już zaczyna mówić ? Bo moja powtórzyć coś tam po nas parę słów powtórzy ale jakoś sama z siebie wydobyć kilka słów nie chce. Tylko standard mama, tata, jeść, pić Itp 🤔

Caly moj post musi zostac zatwierdzony🤣 nawet podzielenie na 2 nic nie dalo, teraz oba czekaja na zatwierdzenie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dora9876 napisał:

Caly moj post musi zostac zatwierdzony🤣 nawet podzielenie na 2 nic nie dalo, teraz oba czekaja na zatwierdzenie🤣

Zaakceptowali 🤣💪 

No to finn już zaczyna w dwóch językach. Mówią że od małego najszybciej idzie właśnie się dwóch nauczyć. Mojej kuzynki córka oglądała same angielskie bajki. I sama też pracuje zdalnie jako tłumacz angielskeigo w domu to dziecko dużo się nasłucha. Dzisiaj ma 6 lat i lepiej umie angielski jak polski 🙈 w przedszkolu wysłali ją do poradni bo akcent ma bardziej angielski jak polski 🤣

 No ale ta dziewczynkę co opisałaś to faktycznie skrzywdzili dziecko bo się zablokowała i całkiem przestała mówić 🤔 Przykre wręcz.

Moja Iga za dużo nie mówi ale cieszę się, że zaczyna coś już mówić. Zaczęła wcześnie siadać, wcześniej chodzić to na nowe możemy jeszcze trochę poczekać 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czarna+ napisał:

Zaakceptowali 🤣💪 

No to finn już zaczyna w dwóch językach. Mówią że od małego najszybciej idzie właśnie się dwóch nauczyć. Mojej kuzynki córka oglądała same angielskie bajki. I sama też pracuje zdalnie jako tłumacz angielskeigo w domu to dziecko dużo się nasłucha. Dzisiaj ma 6 lat i lepiej umie angielski jak polski 🙈 w przedszkolu wysłali ją do poradni bo akcent ma bardziej angielski jak polski 🤣

 No ale ta dziewczynkę co opisałaś to faktycznie skrzywdzili dziecko bo się zablokowała i całkiem przestała mówić 🤔 Przykre wręcz.

Moja Iga za dużo nie mówi ale cieszę się, że zaczyna coś już mówić. Zaczęła wcześnie siadać, wcześniej chodzić to na nowe możemy jeszcze trochę poczekać 😁

Yay😂💪

Pewnie, kazde dziecko inaczej zaczyna mowic... Ja od kiedy zaczelam, to jeszcze nie przestalam🤣

Ale tak bylo z Finnem, tesciowa juz chciala szukac logopedy bo nic nie mowil, centralnie ani slowka, nawet po swojemu... i nagle zaczal powoli i z dnia na dzien wiecej...

Juz czekam na te wszystkie "A czemu" A dlaczego" "A po co?"🤣 a jak sie  matke wda, to sie mu buzka nie zamknie🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2022 o 15:52, Dora9876 napisał:

Yay😂💪

Pewnie, kazde dziecko inaczej zaczyna mowic... Ja od kiedy zaczelam, to jeszcze nie przestalam🤣

Ale tak bylo z Finnem, tesciowa juz chciala szukac logopedy bo nic nie mowil, centralnie ani slowka, nawet po swojemu... i nagle zaczal powoli i z dnia na dzien wiecej...

Juz czekam na te wszystkie "A czemu" A dlaczego" "A po co?"🤣 a jak sie  matke wda, to sie mu buzka nie zamknie🤣

 

No dokładnie też nie mogę się doczekać tego 🤣 u nas musiałaby wdać się w tatę 🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Czarna+ napisał:

No dokładnie też nie mogę się doczekać tego 🤣 u nas musiałaby wdać się w tatę 🤣🤣

Eh, jeszcze "zatesknimy" za cisza🤣😂

Jak sie czujesz?😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.  Czytam was regularnie ale jakos kompletnie czasu nie mam na nic.  Odkąd córka poszła do zerówki to przepadłam 😆 Nie spodziewałam się że aż tyle "ważnych " spraw mi dojdzie😆

 12 i 13 października obchodzimy urodzony i Kai i Kuby,kiedy ten czas tak zleciał to ja nie wiem. Przecież dopiero co jechałam do szpitala na cięcie z Kubą a tu już będzie mial 2 lata. Bardzo rozgarnięty chłopak to jest. Mówi wszystko pełnymi zdaniami- czasem to za dużo powie, na rowerku biegowym jeździ,  na hulajnodze tez sam potrafi🙈  Siostra uczy go wszystkiego. Aa noo i oczywiście bić tez go uczy 😆 

Czarna jak się czujesz?🙂 Nie przeraża Cie troche zaczynanie wszystkiego od nowa- ciemieniucha, trzymanie główki,  kolki, zaparcia itd itp? 😁 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sylka1 napisał:

Hej dziewczyny.  Czytam was regularnie ale jakos kompletnie czasu nie mam na nic.  Odkąd córka poszła do zerówki to przepadłam 😆 Nie spodziewałam się że aż tyle "ważnych " spraw mi dojdzie😆

 12 i 13 października obchodzimy urodzony i Kai i Kuby,kiedy ten czas tak zleciał to ja nie wiem. Przecież dopiero co jechałam do szpitala na cięcie z Kubą a tu już będzie mial 2 lata. Bardzo rozgarnięty chłopak to jest. Mówi wszystko pełnymi zdaniami- czasem to za dużo powie, na rowerku biegowym jeździ,  na hulajnodze tez sam potrafi🙈  Siostra uczy go wszystkiego. Aa noo i oczywiście bić tez go uczy 😆 

Czarna jak się czujesz?🙂 Nie przeraża Cie troche zaczynanie wszystkiego od nowa- ciemieniucha, trzymanie główki,  kolki, zaparcia itd itp? 😁 

Super sie czyta dobre wiadomosci😍

Czas leci strasznie szybko😥

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2022 o 22:37, Sylka1 napisał:

Hej dziewczyny.  Czytam was regularnie ale jakos kompletnie czasu nie mam na nic.  Odkąd córka poszła do zerówki to przepadłam 😆 Nie spodziewałam się że aż tyle "ważnych " spraw mi dojdzie😆

 12 i 13 października obchodzimy urodzony i Kai i Kuby,kiedy ten czas tak zleciał to ja nie wiem. Przecież dopiero co jechałam do szpitala na cięcie z Kubą a tu już będzie mial 2 lata. Bardzo rozgarnięty chłopak to jest. Mówi wszystko pełnymi zdaniami- czasem to za dużo powie, na rowerku biegowym jeździ,  na hulajnodze tez sam potrafi🙈  Siostra uczy go wszystkiego. Aa noo i oczywiście bić tez go uczy 😆 

Czarna jak się czujesz?🙂 Nie przeraża Cie troche zaczynanie wszystkiego od nowa- ciemieniucha, trzymanie główki,  kolki, zaparcia itd itp? 😁 

Wszystkiego Najlepszego dla słodzików twoich niech rosną zdrowo 🎂🎂😁🥰 To twój Kuba pięknie się rozwija 😍 Od kiedy zaczął mówić ? Moja jakąś ta blokadę ma i nie chce 🙈 Czasami jak się z czegoś cieszy bardzo i coś powiem to po mnie powtórzy ale tak, żeby sama z siebie coś powiedzieć to nie chce  🤷

No na początku mnie to przerażało, że wszystko od nowa trzeba zaczynać teraz się już oswoiłam z tą myślą. 😁 jutro zaczynam 20 tydzień i w sumie to nawet nie wiem kiedy mi to zleciało 🙈 

Dnia 4.10.2022 o 12:35, Dora9876 napisał:

Jak sie czujesz?😍

Czuje się dobrze czasami nerka mnie zaboli w nocy jak się budzę na siusiu. Robiłam wyniki wczoraj i takie cienkie one są chyba, ale to już zobaczymy co lekarz powie wizyta w poniedziałek już będę wiedzieć co za niespodzianka się szykuje w brzuchu 😁😍 Czy potwierdzi się ta parka moja 😁😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2022 o 09:13, Czarna+ napisał:

Wszystkiego Najlepszego dla słodzików twoich niech rosną zdrowo 🎂🎂😁🥰 To twój Kuba pięknie się rozwija 😍 Od kiedy zaczął mówić ? Moja jakąś ta blokadę ma i nie chce 🙈 Czasami jak się z czegoś cieszy bardzo i coś powiem to po mnie powtórzy ale tak, żeby sama z siebie coś powiedzieć to nie chce  🤷

No na początku mnie to przerażało, że wszystko od nowa trzeba zaczynać teraz się już oswoiłam z tą myślą. 😁 jutro zaczynam 20 tydzień i w sumie to nawet nie wiem kiedy mi to zleciało 🙈 

Czuje się dobrze czasami nerka mnie zaboli w nocy jak się budzę na siusiu. Robiłam wyniki wczoraj i takie cienkie one są chyba, ale to już zobaczymy co lekarz powie wizyta w poniedziałek już będę wiedzieć co za niespodzianka się szykuje w brzuchu 😁😍 Czy potwierdzi się ta parka moja 😁😂

Powiem Ci szczerze że nawet nie pamiętam kiedy dokładnie zaczął mówić pełnymi zdaniami🙂 Jakoś z łatwością mu to przyszło, ale Kaja tak samo miała. Na rok mówiła ładnie🙂 

Daj znać po wizycie czy juz wiesz co będzie 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2022 o 08:17, Czarna+ napisał:

Aaa no i te łożysko miałam nisko mam nadzieję, że się podniosło 🙈🤔

He, jak sie czujesz? Mam nadzieje ze wszystko dobrze😍
A jak coreczka?😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny no po wizycie jest dobrze 😁💪 wyniki nie są takie złe na razie leczenie wspomagające w domu po tygodniu powtórzyć wyniki ☺️  A łożysko będzie oceniał dopiero na połówkowym prentalnym czyli następna wizyta 🙈

Będzie teraz SYNEK 😁💪😍 Parka będzie i koniec produkcji 😂🙈

Śmieszna data porodu wyszła 13.03.23 ktoś kto wierzy w zabobony mógłby się trochę wystraszyć 😁🙈

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2022 o 17:54, Czarna+ napisał:

Hej dziewczyny no po wizycie jest dobrze 😁💪 wyniki nie są takie złe na razie leczenie wspomagające w domu po tygodniu powtórzyć wyniki ☺️  A łożysko będzie oceniał dopiero na połówkowym prentalnym czyli następna wizyta 🙈

Będzie teraz SYNEK 😁💪😍 Parka będzie i koniec produkcji 😂🙈

Śmieszna data porodu wyszła 13.03.23 ktoś kto wierzy w zabobony mógłby się trochę wystraszyć 😁🙈

Super gratulacje😘😍
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny. Co u Was slychac? Jak dzieciaczki? Mam nadzieje ze wszystko ok😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2022 o 15:30, Dora9876 napisał:

Hey dziewczyny. Co u Was slychac? Jak dzieciaczki? Mam nadzieje ze wszystko ok😘

Hej u mnie po staremu wszystko w normie 😁🙈

A co u ciebie? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2022 o 15:22, Czarna+ napisał:

Hej u mnie po staremu wszystko w normie 😁🙈

A co u ciebie? 

Jak sie czujesz? 😍

U nas tez zadnych zmian, wszystko po staremu, praca - dom, praca - dom😅🤣
Tyle na glowie i czas tak zybko ucieka😣 Maly rosnie jak na drozdzach... Czekam na magie swiat (u Tesciowej w domu oczywiscie😂) bo w tym roku juz bardziej wszystko rozumie, wiec jstem pewna ze bedzie sie muwszystko podobalo😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Jak się czujecie? Dawno nikt się tu nie odzywał. Czasami wspominam nasze wspólne rozmowy, ale bym chciała aby to wróciło! 

U nas jest świetnie. Ale bardzo dużo się u nas zmieniło. Staś skończył już dwa latka. A ja obecnie spodziewam się trzeciego dziecka ❤️ Mój termin porodu to 11 kwietnia. Będzie dziewczynka. 

Mam nadzieję, że uda nam się wrócić do naszych starych rozmów

Pozdrawiam, 

Monika 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2023 o 18:18, Marzycielka_Monika napisał:

Witajcie dziewczyny!

Jak się czujecie? Dawno nikt się tu nie odzywał. Czasami wspominam nasze wspólne rozmowy, ale bym chciała aby to wróciło! 

U nas jest świetnie. Ale bardzo dużo się u nas zmieniło. Staś skończył już dwa latka. A ja obecnie spodziewam się trzeciego dziecka ❤️ Mój termin porodu to 11 kwietnia. Będzie dziewczynka. 

Mam nadzieję, że uda nam się wrócić do naszych starych rozmów

Pozdrawiam, 

Monika 

hej, ja tu zaglądam od czasu do czasu ale watek umarł.

Gratuluje trzeciej ciąży, poród już za rogiem :)

u mnie niestety dalej trwają starania o pierwsze dzieciątko, aktualnie jestem po swoim pierwszym nie udanym transferze :(

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej dziewczyny.  Nawet nie wiecie ile  czasu szukałam naszego wątku. Byłam pewna ze znowu usunęli. Fajnie że napisałaś Monika, moze cos ruszy pomału 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2023 o 22:31, Sylka1 napisał:

Hej hej dziewczyny.  Nawet nie wiecie ile  czasu szukałam naszego wątku. Byłam pewna ze znowu usunęli. Fajnie że napisałaś Monika, moze cos ruszy pomału 🙂

chciałabym bardzo ale widzę że dużo dziewczyn jest już nie aktywnych :(( 

spełniajac marzenia trzymam kciuki, na pewno w końcu się uda ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2023 o 22:51, Marzycielka_Monika napisał:

chciałabym bardzo ale widzę że dużo dziewczyn jest już nie aktywnych :(( 

spełniajac marzenia trzymam kciuki, na pewno w końcu się uda ! 

Hey, zgaduje ze juz po porodzie? Jak sie czujesz? A Mala? I oczywiscie gratulacje 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Właśnie usypiam mojego synka na drzemkę i tak sobie przypomniałam o tym forum, ale jakoś kiedyś nie mogłam znaleźć wątku. Przeczytałam wszystko zaległe i wooow ale mnie ominęło! Gratulacje dziewczyny z powodu kolejnych pociech na pokładzie.🥰 Mój Adaś ładnie rośnie, zaczął już więcej mówić, także super. Coraz częściej myślę o drugiej ciąży, ale mąż nie jest za bardzo chętny, bo synek nam dał nieźle popalić.😂 Do tej pory jeszcze budzi się w nocy. Ja otwarłem pod koniec roku własny biznes i też nie wiem jak to połączyć z drugim dzieckiem. Chyba potrzebuje jakiegoś kopa w podjęciu decyzji.☺️ Pozdrawiam was wszystkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tu pierwszy raz. Szukałam informacji o inseminacji w Polmedis Wrocław , miałam pierwszą 31.03 i udana. 
sama w to nie wierze ale Pani doktor mówiła i ostrzegała mnie, ze jest wiele pęcherzyków i mamy wieksze prawdopodobieństwo ciąży mnogiej . Odpowiedziałam jej , ze niech wogóle coś z tego wyjdzie i mamy jedno bijące serduszko ❤️ Nie wierze . Pani doktor powiedziała , ze dużo kobiet starających się nie chcą próbować na kilku pęcherzykach z obawy przed ciąża mnoga . Stąd tez mniejsze prawdopodobieństwo . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×