Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarna+

Dziewczyny z tematu Starania o dzidziusia.

Polecane posty

To super. Dokladnie, zdrowie najważniejsze😘

Ja mialam byc we czwartek w pl na pare dni, ale jak mamie powiedzialam w styczniu ze chce kupic bilety to mi nie kazala, bo powiedziala ze "bedzie wojna"..  wiec odebralam to ze nie chce mnie widziec 😂 oryczalam sie i nie kupilam biletow... 😭 widac ze miala racje...😫

"Ja" mam niecale 190km😥 moja Mama mowi ze dzwiek / odglos samolotow latajacych jest okropny, wrecz przyrazajacy......😣 tak jak patrze na ta apke co sledzi samoloty, to przez pare dni samoloty USA i NATO robily kolka nad naszym regionem...

Kazala mi nie kupowac biletow i nie przylatywac w Lipcu na wesele... Mielismy leciec sami, bez Malego na 4 dni...

Sytuacja nie wyglada ciekawie... Juz wzywaja do wku w pl slyszalam od 3 bratankow ... U nas pracuja z faceci z Rumunii... Dostali w zeszlym tyg info ze maja sie stawic w kraju do armii a jak nie to 7 lat wiezienia...😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2022 o 13:18, Dora9876 napisał:

To super. Dokladnie, zdrowie najważniejsze😘

Ja mialam byc we czwartek w pl na pare dni, ale jak mamie powiedzialam w styczniu ze chce kupic bilety to mi nie kazala, bo powiedziala ze "bedzie wojna"..  wiec odebralam to ze nie chce mnie widziec 😂 oryczalam sie i nie kupilam biletow... 😭 widac ze miala racje...😫

"Ja" mam niecale 190km😥 moja Mama mowi ze dzwiek / odglos samolotow latajacych jest okropny, wrecz przyrazajacy......😣 tak jak patrze na ta apke co sledzi samoloty, to przez pare dni samoloty USA i NATO robily kolka nad naszym regionem...

Kazala mi nie kupowac biletow i nie przylatywac w Lipcu na wesele... Mielismy leciec sami, bez Malego na 4 dni...

Sytuacja nie wyglada ciekawie... Juz wzywaja do wku w pl slyszalam od 3 bratankow ... U nas pracuja z faceci z Rumunii... Dostali w zeszlym tyg info ze maja sie stawic w kraju do armii a jak nie to 7 lat wiezienia...😰

My mamy do granicy kolo 200km a samoloty latają jeden za drugim. Wczoraj to naprawde az niemożliwe ile ich przelecialo. Latały w kolumnach po 2-3😐  Dzis bylo lepiej.

Dziewczyny ile wzrostu mają wasze dzieciaczki i ile ważą?  Moj Kuba ma juz 88cm i waży kolo 13-14kg😆

Edytowano przez Sylka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2022 o 12:40, Sylka1 napisał:

Hej hej. U nas wszystko ok na szczęście. Dzieci rosną jak szalone🙂 Zdrowe a to najważniejsze 🙂 Czekam bardzoooo już na wiosne🌺

Mamy na grupie kogoś spod granicy Ukraińskiej?

My na cale szczęście mamy blisko do Niemiec. A do Ukraińskiej granicy 500 km więc daleko. Ale z nie pokojem patrzę co tam się dzieje.. Mam nadzieję, że przygraniczne woj. są bezpieczne, tym bardziej, że wybuchy były tylko 6 km od nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Marzycielka_Monika napisał:

Z tych lepszych, Staś ma już 1 rok. Niesamowite jak ten czas leci... Okaz zdrowia, rzadko choruje 😄 

Ah, ale ten czas leci 🙂

Super ze wsyzstko dobrze i Maly rosnie 😍

Pozdrawiam😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że ostatnio się tutaj nie udzielałam, tęsknie jednak za naszymi starymi rozmowami 😞 Mam nadzieję, że jakoś uda się nam do tego powrócić! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

Pomimo tego, że ostatnio się tutaj nie udzielałam, tęsknie jednak za naszymi starymi rozmowami 😞 Mam nadzieję, że jakoś uda się nam do tego powrócić! 

Mi tez brakuje tych wieczorkow gdzie siadalam i nadrabialam zaleglosci z calego dnia w czytaniu co u kogo, jak, gdzie itd😁😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My idziemy we czwartek na wesele...🙄 Wogole mi sie nie chce.. Wolalabym malego zabrac na parade czy cos innego z nim zrobic i spedzic dzien.. Ale coz... "musimy"😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Ja znowu zniknęłam na chwile, ale po prostu czas przelatuje mi przez palce… 🙈🙈Jak dobrze widzieć, że tyle dziewczyn wróciło tutaj na forum na pogaduszki.♥️ U nas wszystko dobrze. Adaś skończył 11 miesięcy, rehabilitacje u fizjo przyniosły efekty, mały pięknie siedzi i zaczął stawać na nóżki przy meblach. Ciekawe ile zejdzie do czasu, aż zacznie chodzić 😍 W kwietniu koniec macierzyńskiego i w sumie, ani nie mam do czego wracać, ani nie mam z kim zostawić synka. Do końca roku planuję z nim zostać i albo w tym czasie rozkręcać własna działalność, albo szukać innej pracy. Jestem trochę tym wszystkim przerażona. 🙈 O drugim dziecku nie chcę nawet myśleć 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Piotruś rośnie 8 marca zaczął chodzić. Piękny prezent dla mamy. 

Mowi po swojemu jest bardzo radosny 😊 ja wróciłam do pracy dzielimy opiekę z mężem i babcia 😊 pozdrawiamy 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey dziweczyny 😘

Mam nadzieje ze u Was wszystko ok 😊 i ze dzieciaczki rosna zdrowo 😍😘

Wesele... Ughhh, szkoda gadac i do tego po weselu u Nas znow zawital Covid... Eh... A dopiero co sie go pozbylismy w lutym😪

Pozdrawiam😘

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

ja w sobotę podchodziłam do pierwszej inseminacji za dwa tygodnie weryfikacja bety 🙂

Trzymam kciuki 🤞🏻❤️❤️😘😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2022 o 14:07, spelniajac_marzenia napisał:

ja w sobotę podchodziłam do pierwszej inseminacji za dwa tygodnie weryfikacja bety 🙂

Trzymam kciuki <3 Daj znać :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny mam nadzieję że u was wszystko dobrze :) 

moja pierwsza inseminacji się nie udała :(

trzymajcie kciuki aby druga zakończyła się wymarzona ciąża ❤

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

Hej dziewczyny mam nadzieję że u was wszystko dobrze 🙂

moja pierwsza inseminacji się nie udała 😞

trzymajcie kciuki aby druga zakończyła się wymarzona ciąża ❤

Szkoda 😞 trzymałam mocno kciuki... 
Kiedy kolejna inseminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałabym zaprosić do sklepu z ubrankami dla dzieci (3lata-14lat). ekiddo.pl , oraz na facebooka ekiddo. gdzie dodajemy nowości oraz zdjęcia   🙂  Aktualna kolekcja to głównie styl marynistyczny ( dziewczynki) i auta wyścigowe ( chłopcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2022 o 06:06, spelniajac_marzenia napisał:

pod koniec kwietnia

O to teraz jakoś 🙂 daj znać 🙂 
Cześć dziewczyny! Co u Was? Julia to już dziewczynka z własnymi upodobaniami, szaleje na spacerkach, biega jak szalona i się nie zatrzymuje hatha

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Aggie86 napisał:

O to teraz jakoś 🙂 daj znać 🙂 
Cześć dziewczyny! Co u Was? Julia to już dziewczynka z własnymi upodobaniami, szaleje na spacerkach, biega jak szalona i się nie zatrzymuje hatha

już jestem po :)

7 maja mam zrobić betę

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2022 o 20:32, Aggie86 napisał:

O to teraz jakoś 🙂 daj znać 🙂 
Cześć dziewczyny! Co u Was? Julia to już dziewczynka z własnymi upodobaniami, szaleje na spacerkach, biega jak szalona i się nie zatrzymuje hatha

Hej hej 🙂 Kuba ma podobnie do Julki tylko ze on cały dzień biega,zapomniał juz chyba jak się chodzi pomału heheh A Julka mówi już dużo? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2022 o 08:48, Sylka1 napisał:

Hej hej 🙂 Kuba ma podobnie do Julki tylko ze on cały dzień biega,zapomniał juz chyba jak się chodzi pomału heheh A Julka mówi już dużo? 

Nie wiem czy to jest dużo, ale mówi : mama, tata, nie ma, nie, tak mniam, cycy, papa, naśladuje dźwięki zwierząt, pojazdów, czasami uda jej się powtórzyć coś po nas oprócz tego 🙂 a Kuba?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Aggie86 napisał:

Nie wiem czy to jest dużo, ale mówi : mama, tata, nie ma, nie, tak mniam, cycy, papa, naśladuje dźwięki zwierząt, pojazdów, czasami uda jej się powtórzyć coś po nas oprócz tego 🙂 a Kuba?

W sumie podobnie Kuba, dodatkowo dużo "chłopskich " rzeczy mówi np  łopata, motor, auto,  koła, grill. Prawdziwy mężczyzna w końcu 🤣 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas podobnie ze slowkami... jak chce bajke, to podaje pilot i mowi "koko" (cocomelon bajki), nasladuje dzwieki, zwierzatka, z tata "gra" w pilke, uwielbia zwierzeta, psy, koty, konie☺️ a jak slyszy ze sie woda leje do kapania to jak Pershing leci z zabawkami i wrzuca szybko do wanny i lata w kolko i dorzuca🤣 a pozniej sie zlosci bo pelno zabawek i tylek se nie miesci😅  no i nie ma sie czm chwalic, ale jak zostal sam z tata na weekend (ja wyjechalam na panienski wieczor siostry mojego) to po 3h "taty i synka" czasu zaliczyl pierwsze przeklenstwo 😫😭 ale na razie sie nie powtarza, wiec mysle ze zapomnial🙏

Jak tata prowadzi samochod, to Finn od razu zaczyna swoje "odglosy" Jak tata jezdzil to zawsze jak jest gorka, czy zakret to zeby go zabawic wydawal jakies odglosy, piski na zakrecie, itd... i teraz jak wsiadamy a tata kieruje to Finn zaczyna pierwszy 🤣

Poza tym babcia ma go rozpieszczonego na 1000% 😓

aaaa.. I plus zmiany czasu, chodzi spac o 19 a nawet czasem o 20 a nie o 18, wiec mamy troszke wiecej czasu na zabawy jak wroce do domku 🙂 nadal spi do 5:30 / 6 a czasem dluzej i musze go budzic zeby wstawal bo do babci jedzie☺️

Ale w dzien nadal spi po 4 / 5h ... leniuszek maly😏

Musialam mu podciac troszke grzywke, bo juz mu do oczu wchodzila.. Wlosow ma pelno, takie dlugie i krecone.. jak to moja siostrzenica powiedziala jak szukalysmy baranka do swiecenia "nie trzeba, mamy Finna" 🤣 Tata go chce obciac...🙄.a ja nie wim na razie 😳 Wiec u nas juz od dawna specjalna mgielka do rozczesywania, odzywka do kreconych wloskow itd.. A maly siedzi i sie cieszy jak mu kolo wloskow robie🤣 wiec plus ze lubi sie czesac🤣

Normalnego mleka nie lubi🤔 ale jogurty zajada ze smakiem🙄 wiec nadal pije rano i przed spaniem MM, ale tak symbolicznie, czasem tylko 30ml ,innym razem  90ml czasem nawet 120.. chyba tak dla komfortu bo nie ma zadnej diety i zajada wszystko. Finn jest caly czas glodny, ciagle cos podjada..🤣 Dobrze juz mu idzie samemu jesc z lyzeczki czy widelca. A karmienie mnie opanowal do perfekcjii 🙈Mnie karmi moim "duzym" widelcem😂 i jest raz mama, raz Finn🤗

Poza tym u nas wszystko super 😘

Mam nadzieje ze u Was tez😘

Pozdrawaim mamuski, dzieciaczki i staraczki trzymam za Was przyszle mamuski kciuki 😍😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim dawno mnie nie było 🙈😁 Ale nadrobiłam wiadomośc. Super, że u was i dzieciaczków wszystko dobrze. U nas też wszystkio dobrze mała się rozwija w swoim tempie po swojemu coś tam już rozmawia. Jak wychodzimy na dwór to też nie chodzi tylko biega i też już się śmiałam, że zapomniała chyba jak się chodzi 😁 Wszyscy nam mówią, że Iga jest bardzo żywym dzieckiem. Nie umie usiedzieć na miejscu 🙈

@spelniajac_marzenia trzymam mocno kciuki 🥰

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja druga iui zakończyła sie niepowodzeniem :(

musimy zrobić teraz jedno dodatkowa badanie jeżeli wynik będzie dobry to podejdziemy do trzeciej proby

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny co tam u was ? 

Ja dziś dołączam zaś do grona ciężarowek. Tym razem przez wpadkę 🙈 @ spóźniła mi się 4 dni zrobiłam dziś test po południu wyszły dwie tłuste. Jutro powtórze rano ale chyba nic to nie zmieni. Trochę się boje bo mała różnica będzie między dziećmi. Iga teraz ma rok i 7 miesięcy ☺️

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wam wszystkim. Jakiś czas temu( 1,5roku)czyli dawno) pisałam tu. Ale ja mam 26 lat. Miałam już cp i teraz mnie boli cała macica jutro pilnie biegnę go gina boję się a w oracy która zaczęłam nie biorą mojego stanu na poważnie. Jest mi przykro. Ten bol jest tak ostry że mam wrażenie opuchniecia całej macicy i rozrywania mnie od środka na początku nie kumalam o co chodzi częste oddawanie moczu i później ten bol to jest straszne nie wiem co robic. Teraz pomyślałam że cp może być. Sama się nakrecam... dajcie słowa otuchy juz tracę nadzieję... 

Edytowano przez Marcelka__12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Czarna+ napisał:

Hej dziewczyny co tam u was ? 

Ja dziś dołączam zaś do grona ciężarowek. Tym razem przez wpadkę 🙈@ spóźniła mi się 4 dni zrobiłam dziś test po południu wyszły dwie tłuste. Jutro powtórze rano ale chyba nic to nie zmieni. Trochę się boje bo mała różnica będzie między dziećmi. Iga teraz ma rok i 7 miesięcy ☺️

WOW, super gratulacje😍

Jak sie czjuesz? 😍😘

Jak Iga? ale ten czas szybko leci, juz taka duza Panienka 😍 
 

U Nas wszystko super, Maly szaleje, niw eim skad ma tyle energii... lol... dinozaury sa u nas w domu na topie😅😂
My lecimy na wesele we czwartek wieczorem do PL, wracamy w poniedzialek wieczorem a Maly zostaje z moja siostra😊 boje sie tej rozlaki, ale wiem ze bedzie zadowolony, maja nowego szczeniaczka a on uwielbia psiaki... i moja siostrzenice oczywiscie, na krok jej nie odstepuje😂 ale z drugiej strony czuje sie jak nagorsza matka na swiecie ze go zostawiam😭 ale po powrocie mamy 2 tyg urlopu, wiec bedziemy razem spedzac duzo czasu xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×