Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A więc, mam 15 lat, i dziś strasznie pokłóciłam się z mamą. Powiedziałam przez emocje co o niej myślę a ona odpowiedziała "strasznie mi przykro że tak o mnie myślisz", już dosłownie płacząc. Rzadko się zdarza żebym tak wybuchała i dziś pierwszy raz w życiu wyszły mi z ust takie zdania jak: "zazdroszczę wszystkim ich mam" albo "chciałxbym mieć mamę która pozwoliła by mi ubierać się i wyglądać jak chcę". Rozpłakała się przeze mnie i nie odzywa do mnie :(((. Nie wiem co robić, jeszcze wczoraj jeździłyśmy po sklepach itd. Boję się że nasza relacja się pogorszy. Jak mogę ją przeprosić, co powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ją przeproś. Najlepiej wytłumacz jej czemu tak powiedziałaś, wytłumacz swoje emocje. I staraj się tak nie robić. Matek się nie wybiera tak jak dzieci. Trzeba cieszyć się z tego co się ma bo pamiętaj ZAWSZE MOZE BYĆ GORZEJ 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz naprawdę fajną mamę. Ja byłam bita za nic i musiałam chodzić ciągle w tych samych ciuchach, bo taką toksyczną matkę miałam. Nigdy nie płakała, w ogóle nie liczyła się ze mną. Doceń to co masz...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, serduszko7 napisał:

Masz naprawdę fajną mamę. Ja byłam bita za nic i musiałam chodzić ciągle w tych samych ciuchach, bo taką toksyczną matkę miałam. Nigdy nie płakała, w ogóle nie liczyła się ze mną. Doceń to co masz...

I stąd to przekonanie, że dziecko powinno dostawać od rodziców wszystko?

A co do autorki. to po prostu idź i jej powiedz to co tu napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×