Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieskiona

Dzisiaj na niego nakrzyczalam

Polecane posty

Zdałam  sobie sprawę że nie potrafię tak żyć dalej bez ślubu.  Ale czy to jest powod żeby rozwalic zwiazek w którym są dzieci? Jestem nieszczęśliwa.  Nie daje rady.  Jesteśmy tyle lat ze  sobą.  Mielismy te same priorytety na początku.  Rodzina dom i ślub.  Obydwoje. Ja nie naciskalam na ślub jak się pojawiło 1sze dziecko, czekałam.  Drugie  to samo.  No i dalej czekam.  Tyle razy mu mówiłam prosiłam  krzyczalam błagalam a on... że raz w miesiącu się klocimy i to dla niego za dużo że musimy popracowac nas związkiem. Przecież ja wszystko  zawsze  robię, zgadzam się mną wszystko wiecznie  uśmiech  podstawiam mu wszystko  pod nos sprawy intymne też sa. Dzisiaj  idzie na ślub kolegi. Sam. Wydarlam się nakrzyczalam. Po rwz pierwszy od miesiąca  podnioslam glos. Zaluje. Bo wiem ze przekreslilam potencjalne jego oświadczyny.  Ze juz znowu nie jest idealnie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince

Żałujesz?

A czego? Słuosznie mu się należało. No przecież. 😞

Edytowano przez Qince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bedziesz prze fakt slubu szczesliwsza ? Moze nie ?! Nie chce to nie ! Bi balagaj o milosc u osoby ktora ci jendac nie chce ! To ponizajace cie jako czlowieka.

Mozesz tez dawac mu seks -kiedy masz ochote , robic obiad- kiedy masz ochote itd .Jestes wolna osoba ! Kto ma jakies prawo cie do tego zmuszac ?! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem  że to ponizajace więc  jaki mam wybor skoro ja chce i nie wyobrażam sobie zycia bez ślubu.  Jakbym wiedziała że zmieni zdanie to bym powiedziała mu żeby mi tylka nie zawracal. Ale są teraz dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnie nie jest nigdy i związek nie opiera się na tym aby zawsze zgadzać się z partnerem. Wręcz przeciwnie,zwykle chodzi o to by mieć oporę i powiernika w drugiej osobie. Ślub tez nie jest najważniejszy w związku,ale jeśli twoj facet zachowuje się jak piszesz to może wykorzystuje to,że tobie zależy i tobą manipuluje?  Wg mnie to nie jest normalne że polkolcil się z tobą,poszedl sam na ślub a ty czujesz się winna  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już siły do niego. Robie dla niego wszystko, zgadzam się na wszystko. Przynieś wynieś pozamiataj, opieram go, sprzątam, gotuje, obiadki pod nos podstawiam. W łóżku godzę się na wszystko, sprawy intymne to u nas tak wyuzdana kwestia, ponieważ on jest naprawdę zboczony. Seks analny jest na porządku dziennym, nie mówię bo sprawia mi on przyjemność, ale przykładowo podczas seksu oralnego on szarpie mnie za włosy i dociska aż po same kule, nierzadko się dlawie jego ogromną bagieta, wtedy on mnie policzkuje i krzyczy że tak kończą suczki które nie są posłuszne tatusiowi. Nie potrafię mu powiedzieć, że nie lubię takich zabaw, ale cóż mogę zrobić, zmuszam się bo wiem że wtedy się rozstaniemy. A tego bym nie chciała ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Niebieskiona napisał:

Wiem  że to ponizajace więc  jaki mam wybor skoro ja chce i nie wyobrażam sobie zycia bez ślubu.  Jakbym wiedziała że zmieni zdanie to bym powiedziała mu żeby mi tylka nie zawracal. Ale są teraz dzieci..

A co zmieni ślub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Niebieskiona napisał:

Wiem  że to ponizajace więc  jaki mam wybor skoro ja chce i nie wyobrażam sobie zycia bez ślubu.  Jakbym wiedziała że zmieni zdanie to bym powiedziała mu żeby mi tylka nie zawracal. Ale są teraz dzieci..

Jak za bardzo okazujesz ze ci zalezy to znaczy ze zawsze bedziesz na przegranej pozycji.Dziecmi sie nie zaslaniaj.Po prostu nie masz poczucia bezpieczenstwa bez slubu.ZAloz jednak ze kobieta zawsze jest wartoscia i znajdziesz sobie zawsze faceta , nawet z  dwojka dzieci.A tego kwiatu jest pol swiatu.

Przyhamuj troche te swoje starania o niego!  a zobaczysz ze nagle mu sie odmieni .Zwiazek to wieczne negocjacje i przegrywa zawsze ten kto okazuje ze mu zalezy ! Po prostu przestan mowic o slubie i przestan starac sie o to aby on mial dobrze w zwiazku.Mzoesz nawet doprowadzic do sytuacje ze sie wyprowadzi:) Wroci jak poczuje chlod pod tylkiem .On musi zrozumiec ze to ty jestes wazna dla niego a nie na odwrot.  A tak na marginesie to nie mysl sobie ze czeka na niego armia innych kobiet.:) Trzeba soba cos reprezentowac 🙂 a kobiety tez sa wybredne i byle zonkosia nie wezma tak na pstryk palca.Musi sie natrudzic ! 🙂 i to sporo nabiegac ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2021 o 22:40, Niebieskiona napisał:

Sory ale  to ktos się pode mnie  podszywa. To nie ja napisałam.  

Moze i sie podszywa, ale czytajac twoje poprzednie tematy, to duzo sie nie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mariner0 napisał:

Wroci jak poczuje chlod pod tylkiem

I alimenty! 😅 To jest najtwardze działo i zawsze działo 😂😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2021 o 09:20, SheriDANKA 😜 napisał:

I alimenty! 😅 To jest najtwardze działo i zawsze działo 😂😋

Alimenty to ostatecznosc.Warto aby Pan zrozumial  co traci i przecwczyl lekcje samotnosci ze swoim wackiem w bliskich relacjach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2021 o 17:50, Niebieskiona napisał:

Zdałam  sobie sprawę że nie potrafię tak żyć dalej bez ślubu.  Ale czy to jest powod żeby rozwalic zwiazek w którym są dzieci? Jestem nieszczęśliwa.  Nie daje rady.  Jesteśmy tyle lat ze  sobą.  Mielismy te same priorytety na początku.  Rodzina dom i ślub.  Obydwoje. Ja nie naciskalam na ślub jak się pojawiło 1sze dziecko, czekałam.  Drugie  to samo.  No i dalej czekam.  Tyle razy mu mówiłam prosiłam  krzyczalam błagalam a on... że raz w miesiącu się klocimy i to dla niego za dużo że musimy popracowac nas związkiem. Przecież ja wszystko  zawsze  robię, zgadzam się mną wszystko wiecznie  uśmiech  podstawiam mu wszystko  pod nos sprawy intymne też sa. Dzisiaj  idzie na ślub kolegi. Sam. Wydarlam się nakrzyczalam. Po rwz pierwszy od miesiąca  podnioslam glos. Zaluje. Bo wiem ze przekreslilam potencjalne jego oświadczyny.  Ze juz znowu nie jest idealnie ehhh

Generalnie po 4 latach kazdego zwiazku siada szal erotyczny.To od poziomu zaangazowani partnerow zalezy czy  to co zostalo ma wysoki poziom czy nie.Jesli macie wiele wspolnych wartosci to jest na czym sie oprzec.Natomiast jesli zwiazek od poczatku oparty byl na seksie i tylko seksie to ciezko cos budowac .

Zasadniczo  gdy wiazek sie zaczyna to warto zadbac aby wytworzyla sie tez inna wiec  niz tylko seks.Na niej w przyszlosci mozna budowac solidny funadament wspolzycia przez najblizsze 20 lat Seks wtedy jest tylko elementem uzupelniajacym

Skoro facet nie wykazuje chceci zrobienia tego drobnego gestu  jakim jest "papierek" to znaczy ze ma w d.. caly zwiazek i nie warto  sie starac  aby relacje z nim byly jakies poprawne.Autorka poprzez to wykrzyczenie  de facto pokazala ze bardzo jej zalezy na zwiazku  i ze to facet jest wartoscia a w rzeczywistosci jest odwrotnie .Zwiazek to wieczne negocjacje jak w handlu .Traci ten kto okazuje ze mu zalezy.Najlepiej zawsze demonstrowac, ze jest sie gotowym do odejscia jesli warunki nie odpowiadaja 🙂 Autorka tutaj popelnila strategiczny blad , ale nic straconego .Zawsze mozna zmienic uklad sil  w czasie "negocjacji" tym bardziej ze ma potezne atuty! i to od niej zalezy dobrostan jej meskiego partnera !

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×